Islamizacja Europy i Polski

ROBI SIĘ NA PRAWDĘ NIECIEKAWIE!!!

Tutaj Obama przyznaje, że USA szkoli ISIL zwane też ISIS, czyli islamskich bojówkarzy:

Nasz nowy prezydent elekt – Duda, to pachoł elit chcących realizować plan ISLAMIZACJI EUROPY.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/po-pisowa-islamizacja-polski-2015-07

Problem nie jest w samej arabskiej dzielnicy biznesowej w Warszawie.

Biblia mówi jasno, że szatan zwodzi cały świat.
Tak naprawdę, iluminaci nie istnieją, szatan nie ufa swoim sługom i ich zwodzi.

Zobaczmy, konflikt na Ukrainie na chwilę wygasł. W tym samym czasie gdy islamiści na kaukazie ogłosili swoją gotowość podporządkowania się ISIS.Oznacza, to że Rosja zacznie koncertować swoją doskonałą armię w tym kierunku. Chiny zaś zaczną najprawdopodobniej pomagać Rosji i będą wchodzić w konflikt z USA.

Zasada walki jest ta sama, zawsze się pomaga swojemu sojusznikowi.
Walka z wieloma przeciwnikami; Zawsze pomagaj partnerowi!

Co w takiej sytuacji zrobi Rosja???

Najprawdopodobniej wykorzysta coraz gorszą sytuacje w Polsce. Rosja po cichu będzie wspierać destabilizacje Polski w celu utworzenia wśród niezadowolonych Polaków własnych sił zbrojnych.
Tak, Rosja będzie stosować taką samą strategię jaką stosuje USA. Czyli USA tworzy Talibów – ISIS.
Rosja tworzy na Ukrainie swoich separatystów, a w Polsce utworzy swoją partyzancką armie.Tak naprawdę warunki są temu dla Rosji „wyśmienite”. Polacy ubożeją, UE i Niemcy rządać będą wprowadzenia nowych podatków dla Polaków (podniesie VAT na żywność):

W całej UE w tym Polsce banki będą mogły legalnie okradać ludzi z oszczędności:

Chcą wprowadzić podatek katastroficzny:

A obecnie satanistyczny rząd Polski sam da Putinowi doskonałych żołnierzy. W polskiej armii nastąpi exodus szeregowych. Żołnierze piszą list do władz:

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/aktualnosci/w-polskiej-armii-nastapi-exodus-szeregowych-zolnierze-pisza-list-do-wladz/

Zobaczmy, owi żołnierze widząc zagrożenie islamem (zamachy zapewne będą bardzo szybko po sprowadzeniu islamistów – wywoła je Rosja, która ma wprawę w tych sprawach, tak rozpoczęto 2 wojnę w Czeczenii), płacąc coraz wyższe podatki, będąc zwolnionym ze służby będą podatni na werbunek.

Putin ogłosił się obrońcą chrześcijaństwa i wrogiem NWO:

http://wpolityce.pl/swiat/239940-putin-obronca-chrzescijanstwahttp://sdp.pl/felietony/10901,putin-obronca-wiary-i-pokoju,1424078766

Rosja prowadzi politykę wewnętrzną sprzeczną z polityką USA. Homoseksualiści są w Rosji traktowani jako zboczeńcy i nie mogą prowadzić samochodów.

http://parezja.pl/rosja-prawo-jazdy-nie-dla-homoseksualistow/

Dodatkowo islamiści są trzymani krótko, Rosjanie odmówili im przyznania specjalnych plaż.
Czyli Rosja gra dobrze swoją rolę.

Zatem grozi nam, że zawodowi szeregowi przejdą na stronę Rosji. Ale to jeszcze nie koniec, na stronę Rosji przejdą kibice – którzy będą szkoleni przez Rosjan.

Wschodnia granica Polski jest bez wojska więc wszyscy chętni będą mogli swobodnie jeździć do baz treningowych Rosji. Zaopatrzenie dla Polskich wojsk Putina też będzie. Żaden normalny celnik, policjant nie będzie stawiał oporu, gdy za granicą jest Rosyjska armia, a nasza armia jest cofnięta pod granicą zachodnią.

Wojska USA, które mają stacjonować w Polsce jedynie zaognią sytuacje. Będą one nieliczne aby opanować sytuacje. Zresztą, owi szeregowi znają metody walki Amerykanów sami się z nimi szkolili.

Naprawdę Polacy będą wciągani w zabijanie i w 3 wojnę światową – która to wojna trwa!!

Dla Rosji Ukraina to zapewne był także poligon doświadczalny, który wypróbują na Polsce.Judeopolonia, islamizacja to wszystko pic na wodę. Chodzi o to aby Polacy wzięli udział w zabijaniu innych ludzi!!

BRACIA RODACY!!
NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ!!

Reklamy

5 myśli w temacie “Islamizacja Europy i Polski

 1. Na całe szczęście Pan otworzył mi oczy na wiele spraw i postanowiłem w żaden sposób nie uczestniczyć w popieraniu i walce za ten szatański system.
  Niestety prawda od wielu ludzi się odbija jak groch od ściany.
  Spowodowane jest to tym, że wielu ludzi już dało się zwieść m.in przez media wszelkiej maści.
  Narobiono rożnych teorii spiskowych i pokazano wielu ludzi, z których zrobiono medialnych pajaców dzięki czemu ludzie są już tak zaprogramowani, że gdy dochodzi do ujawnienia prawdy media mówią: kolejna teoria spiskowa i kolejny pajac i ludzie w to wierzą.
  Gdy ktoś ogląda telewizję to zazwyczaj powtarza się ten sam schemat – gdy dochodzi do ujawnienia jakiejś prawdy to wtedy przez kilka dni z rzędu są masowo przeprowadzane wywiady z różnej maści ekspertami, których zadaniem jest obalenie ujawnionej prawdy i dodatkowo wsadza się między nich jakiegoś krzykacza, który robi straszne zamieszanie.
  Tak jak piszesz nie możemy dawać się wciągnąć w ten bajzel i musimy uważać na każdym kroku.
  Pozdrawiam

  Polubienie

 2. Na całe szczęście w myśl proroctw Daniela 12:4:
  „Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu końca, kiedy wielu będzie pouczanych i wiedza się powiększy.”

  Choć wielu ludzi jest zwiedzonych i Prawda nie przemawia do nich, jest też wiele osób, które jej poszukują, poznają i obwieszczają w myśl proroctwa Isusa Chrystusa z Ew. Mateusza 10:26 :
  „Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano.”

  Tak więc Prawda sama wyjdzie na i sama się obroni. Powinniśmy mówić o niej innym by zwiększać ich świadomość..jest to również bardzo ważne.

  Przyjdzie „dzień”, w którym KAŻDY pozna Prawdę i będzie miał możliwość dokonania świadomego wyboru, wtedy nie będzie już mowy o „rzucaniu grochem o ścianę”

  Pozdrawiam również!! 🙂

  Polubienie

 3. W poszukiwaniu prawdy natknelam sie ostatnio na bardzo ciekawa publikacje. Szukajac starych map (plaska ziemia, mapy biblijne) znalazlam bardzo ciekawa pozycje swiezutko wstawiona na stronie archve.org. jest to Atlas biblijny z 1847 r. Sa tam zamieszczone bardzo interesujace mapy oraz tresc, ktora moze byc baaardzo pomocna w poszukiwaniach. Niestety nie jestem osoba poslugujaca sie jezykiem angielskim ale wiem, ze sa tam zamieszczone wazne informacje, dotyczace np. nazwania Boga, a takze geneza JEHOVAH – na stronach omawiajacych krolestwo Dawida i Salomona (wiecej na ten temat jest na str. 45). Mam cicha nadzieje, ze rowniez Pana Henryka zainteresuje ta pozycja. :). Link: https//archive.org/stream/explanatorybible00jenk#page/45/mode/1up

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s