„ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY „OJCZE NASZ” O WYBAWIENIE OD NARASTAJĄCEGO NA ŚWIECIE ZŁA”

Dlaczego to robimy ?

Świat na naszych oczach staje do góry nogami, przekraczane są wszelkie granice bestialstwa, pogaństwa, nagminnie urąga się Bogu za pomocą środków masowego przekazu, czy z ust zwykłych ludzi, łamiąc podstawowe Prawa przez Niego nadane.

Obrazy z Apokalipsy Św. Jana stają się już częścią naszej historii i nikt kto ma poznanie w tym temacie nie łudzi się, że to jeszcze nie czas. Nigdy dotąd tak wiele znaków na niebie i ziemi nie zaistniało w tak krótkim czasie!!

Elity świata wydają się być na to wszystko przygotowane poprzez ich potajemnie działania przez ostatnie 200 lat  na ten jeden  krótki fragment czasu, w którym mają się wykonać proroctwa zawarte w Słowie Bożym! 

Dziś już perfidnie widać jak owe elity wprowadzają na szybkiego ostatni zaplanowany etap z „Protokołów Mędrców Syjonu” – trzecia wojna światowa mająca się zacząć od wojny religijnych, oraz wojen domowych w samej Europie na tle etnicznym..ta wojna już trwa!!

 „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael)wzajemnie się zniszczą

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. 

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.” 

(http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Satanistyczni liderzy Unii Europejskiej starają się usilnie zdestabilizować za pomocą islamistów mocne kraje Europy, które są siłą napędową połowy cywilizowanego świata. Potrzebują naszego upadku fizycznego, a przede wszystkim moralnego, po to by wprowadzić swoje ukryte plany. Chcą doprowadzić do tego by pokojowe ludy Europy zmuszone były do zabijania w obronie swoich rodzin przed atakami nienawidzących nas od setek lat islamistów.

Widać również znaki masowego budzenia się świadomości ludzi w Polsce. Masowe protesty i demonstracje, w których młodzi ludzie dają znać że nie zapomnieli o Chrystusie – naszym Zbawicielu! Zdajemy sobie sprawę, że wielu jeszcze  zawierza  siebie „królowej niebios” – Maryi, licząc na pomoc, która nie nadejdzie. Najwidoczniej Bóg ma już dość pobłażania demonom, oraz instytucjom religijnym odpowiedzialnym za ogromne bałwochwalstwo. Pochodnia jest już przyłożona do Babilonu Wielkiego, i ONI o tym wiedzą.

Chrześcijanie, nowonarodzeni w Chrystusie bracia i siostry, pomódlmy się jeszcze raz do Boga Ojca – Stwórcy nieba i ziemi, Jedynego, Świętego Boga żywego!!

Niech nasze modlitwy przez Syna Bożego dotrą do samego Tronu Najwyższego, za nas widzących prawdę i tych którzy pozostają nadal ślepymi. W imieniu  prześladowanych i tych  pomordowanych ze względu na Imię Chrystusa.

Modlitwa składałaby się z cyklu kolejnych dni tygodnia, w których codziennie o godzinie 20:00 odmawialibyśmy „Ojcze nasz”.
Pierwszym dniem rozpoczynającym cały cykl jest PIĄTEK 18 WRZEŚNIA.
Koniec cyklu przypadałby w CZWARTEK 24 WRZEŚNIA, dokładnie w dniu, w którym siły szatana szykują nam coś złego (szczyt ONZ). SIEDEM pełnych dni modlitwy. Ostatni dzień modlitwy oprócz „Ojcze Nasz”, wypowiadamy swoją prośbę do Boga, którą każdy sobie wcześnie przygotuje.

Oto przykład modlitwy kończącej:

 Ojcze nasz, który jesteś na tronie nieba, przyjdź królestwo Twoje , bądź wola Twoja jak w niebie, tak i na ziemi.

Niech zatriumfuje sprawiedliwość, niech przeciwnicy twoi upadną w swych złych zamiarach, przeciwko Tobie i twojemu Synowi.

Niech lud wrogi i popędliwy w złości i nienawiści do twojego ludu zatrzyma się na granicach i zawstydzi się swojego podstępnego czynu, kiedy zobaczy prawdziwą moc Twoją, a usta kłamców zostanę zamknięte, śmiech szyderców pokryje zdziwienie kiedy to się dokona.

Wyratuj tych, którzy żyją w kłamstwie i są ślepi, niech otrząsną się z kłamstwa i zobaczą swoją nagość. Okryj ochroną sprawiedliwych, którzy starają się dać świadectwo prawdzie.

Odgoń demony , które bezustannie dzielą nas i osłabiają, byśmy nie mieli sił ani wiary, gdy pojawisz się jak złodziej w nocy. Daj nam jeszcze trochę siły by znosić ten świat bezprawia.

Wybacz nam wszystkie grzechy jak i my wybaczamy naszym winowajcom, oddal od nas swój gniew i nie patrz na bałwochwalstwo naszych braci i sióstr, którzy bezwładnie oddają cześć bałwanom. Wiesz bowiem że jest nas wielu – tych, którzy nienawidzimy tego i brzydzimy się tym.

O to wszystko prosimy cie Boże, przez twojego Syna Isusa Chrystusa!

Niech tak się stanie!

 (z greckiego amen – niech tak będzie, niech się stanie)

GRAFIK modlitwy:

– piątek (18 wrzesień )                         Ojcze Nasz

– sobota (19 wrzesień )                         Ojcze Nasz

– niedziela (20 wrzesień )                      Ojcze Nasz

– poniedziałek (21 wrzesień )                 Ojcze Nasz

– wtorek(22 wrzesień )                          Ojcze Nasz

– środa (23 wrzesień )                           Ojcze Nasz

czwartek (24 wrzesień )                  Ojcze Nasz + Prośba własna

Każdy może rozpowszechniać wiadomość korzystając z tego linku, lub stworzyć własną informację na własnym blogu, lub FB.

https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/zaproszenie-do-wspolnej-modlitwy-ojcze-nasz-o-wybawienie-od-narastajacego-na-swiecie-zla/

Kto ma możliwość drukowania ulotek czy plakatów we własnym mieście, nawet niewielka ilość jest wskazana. Niech wielu się dowie i przyłączy 🙂

Moi drodzy przede wszystkim chodzi o to by modlitwy płynęły prosto z waszych serc.
Może wielu z Was straciło wiarę w moc modlitwy, czy nawet w samego Stwórcę, lecz…

zapewniam Was, że ON ISTNIEJE i czeka na to, aż my ludzie przypomnimy sobie o Nim..o Nim! Nie o ‚wszystkich świętych’, nie o ‚Maryi królowej niebios’ i innych bożkach, ale o BOGU OJCU, KTÓREMU NALEŻY SIĘ WYŁĄCZNA CZEŚĆ I ODDANIE tak jak nakazał czynić nam Chrystus!!

W tych czasach gdzie wszystko zawodzi, zwłaszcza ludzkie możliwości, warto przypomnieć sobie o Zbawicielu.
Nie na darmo wiara w Niego przetrwała do dziś!!
To właśnie po to byśmy w tym czasie ‚ucisku’ wiedzieli kogo prosić o pomoc!

Bóg z Wami!!

Reklamy

Jedna myśl w temacie “„ZAPROSZENIE DO WSPÓLNEJ MODLITWY „OJCZE NASZ” O WYBAWIENIE OD NARASTAJĄCEGO NA ŚWIECIE ZŁA”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s