WYBORY PARLAMENTARNE 2015

Mamy kolejne wybory w Polsce. Jest ewidentne, że większość Polaków nie ma najmniejszego wyobrażenia o odpowiedzialności, jakiej podlegają ci, którzy biorą udział w wyborach.

Niedawno na witrynie www.zbawienie.com ukazał się artykuł o Babilonie Wielkim oraz o konsekwencjach postępowania Amerykanów przez wiele lat.

http://www.zbawienie.com/tajemniczy-babilon.htm

W artykule są wymienione największe zbrodnie kolejnych rządów USA. Ktoś może stwierdzić:

„Przecież naród nie jest winny zbrodni, które popełnia rząd! Nie w oczach Boga! Nie w oczach międzynarodowego prawa”.

W oczach Boga poczynania narodu i jego przedstawicieli mają pełną odpowiedzialność i tak samo w starożytności naród Izraela był przez Boga karany za zbrodnie, nie tylko własnych podwładnych, ale także za zbrodnie władz.

Nieliczni, którzy nie przykładali rąk do zbrodni władców byli tymi, których Bóg uratował w chwili swego gniewu.

Bóg nie traktuje nas jako bezmyślne, półzwierzęce istoty pozbawione możliwości myślenia, ale jesteśmy traktowani zgodnie z naszymi postępkami, czyli uczynkami.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że głosowania na rząd, czy głosowania w wyborach parlamentarnych są publicznymi aktami, w których obdarzamy określone grupy ludzi, czy też jednostek, przywilejem występowania w naszym imieniu.

W związku z naszą aprobatą władze wybierane przez nas występują w naszym imieniu i wszelkie ich decyzje są oceniane przez Boga jako wyraz zgody wyborców na takie czy inne postępowanie.

Ktoś może oponować twierdząc, że władze nas oszukały zapowiadając jak np. Lech Wałęsa – zrobić z Polski drugą Japonię.

Można to przyjąć za pewne usprawiedliwienie, ale… czy wyraziłeś publicznie sprzeciw wobec rządu z powodu zdrady twych interesów???

Czy protestowałeś w jakiejkolwiek formie przeciwko takim, czy innym łajdactwom twego rządu, który przed wyborami Cię haniebnie okłamał???

A powinieneś, ponieważ na ten rząd głosowałeś!!!

Czy w ogóle Cię to interesowało i z kimkolwiek o tym rozmawiałeś, prócz znajomych, wyrażając swoją negatywną opinię na ten temat???

A przecież jako Chrześcijanin powinieneś wielbić Boga w duchu i w… PRAWDZIE.

Wysłałeś komukolwiek emaila negatywnie oceniającego rząd?? A może bałeś się wyrażenia opinii, aby sobie inni nie pomyśleli, że jesteś nastawiony anty-rządowo!?

Owszem, owa konieczność wyrażenia sprzeciwu dotyczy przede wszystkim tych, którzy na taki czy inny rząd głosowali, przyczyniając się do wygranych wyborów członków… Synagogi Szatana, która nieustannie popełnia wiele zbrodni na zdradzonym przez siebie narodzie.

Stać Cię było na pójście na głosowanie?? Ale na protest to już Cię nie stać?

Jesteś więc współodpowiedzialny za drastyczne łamanie prawa przez rząd i parlament, na który oddałeś głos.

Sytuacja ma się podobnie w USA. Owa współodpowiedzialność Amerykanów zostanie w najbliższym czasie ‚nagrodzona’ przez Boga w sposób bardzo negatywny, za czynny współudział w zbrodniach kolejnych ich rządów!

Niemcy także zapłaciły ogromną cenę za aktywne wspieranie Hitlera. Do dzisiaj płacą!

Sytuacja naszych wielu rodaków nie jest o wiele lepsza!!

Mamy rządy, na które sami głosowaliśmy i jeżeli nam podnoszą ceny żywności, odbierają emerytury i czynią nasze życie pasmem nieszczęść, to także nasza wina, ponieważ wyraziliśmy zgodę na ich działania w naszym imieniu!

Podpisaliśmy się pod ich upoważnieniem do reprezentowania nas nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami.

A poza granicami nasz rząd, przy czynnym udziale naszych żołnierzy, popełniał zbrodnie w Serbii, w Iraku i nadal popełnia zbrodnie przeciwko ludzkości w Afganistanie.

Wszystkie wojny poza granicami Polski są jaskrawym łamaniem prawa międzynarodowego oraz Konwencji Genewskiej.

Twój rząd popełniał i nadal popełnia zbrodnie, działając w imieniu tych, którzy na ten rząd głosowali.

Odpowiedzialność spada na głosujących za tym rządem!

Zbrodnie wojenne to nie tylko nasza współodpowiedzialność. Zbliżają się wybory do parlamentu.

Wybierasz się na głosowanie?

Weźmiesz na siebie odpowiedzialność za wszystkie najbardziej haniebne dekrety i ustawy przeciwko narodowi polskiemu, jak: przymusowe szczepienia, nakazy używania nasion genetycznie modyfikowanych, aprobata prostytucji, domów publicznych, usuwania ciąży, ideologii gender, seksu nastolatków a nawet dzieci, edukacji seksualnej nieletnich, dążenia do legalizacji pedofilii, aprobaty homoseksualizmu i wielu innych zbrodniczych poczynań, ponieważ na nich głosujesz i stajesz się przed Bogiem współodpowiedzialny za ich działania.

Bierzesz na siebie odpowiedzialność, kiedy oddajesz na nich głos swojej aprobaty i świadomie bez przymusu podpisujesz się za wszystkimi najbardziej morderczymi działaniami i ustawami rządu, czy parlamentu.

Zgodzą się na imigrację z Syrii?? Przecież upoważniłeś ich do podjęcia takiej decyzji!!

Winą głosujących jest obecna tragiczna sytuacja polskiego narodu!

To nie są sprawy nieważne i bez znaczenia. Za czasów ‚komuny’ nie było wyjścia i nie było wspólnej odpowiedzialności za zbrodnie komunistycznego rządu.

Ale w chwili obecnej, jeżeli nie ma przymusu głosowania, a Ty głosujesz na ludzi, o których wiadomo, że są wrogami Polski, Polaków i co najważniejsze – wrogami Boga, Biblii i Prawdy, głosując na tych ludzi stajesz… przeciwko Bogu!

Za taki czynny współudział Amerykanów, głównie Chrześcijan, w licznych zbrodniach ich rządów, wielu z nich zostanie srogo ukaranych za upoważnienie do popełniania tylu zbrodni na całym świecie. Protestów przeciwko mordowaniu Irakijczyków, Libijczyków, Syryjczyków czy Afgańczyków jakoś w USA nie było.

Żołnierze USA – wielu z nich z lubością mordowało i nadal morduje niewinnych ludzi – kobiety i dzieci, ponieważ żołnierze w pełni aprobują zbrodnicze rozkazy przełożonych!

Kara Babilonu za te zbrodnie spadnie na większość Amerykanów – z wyroku Boga.

Pójdziesz znowu na wybory??? Nie narzekaj, kiedy Cię zwiążą,  a nawet postawią pod murem do rozstrzelania..to nie żart!

Sam ich do tego upoważniłeś! 


źródło: http://www.proroctwa.com/wybory-parlamentarne-2015.htm


9 myśli w temacie “WYBORY PARLAMENTARNE 2015

 1. Witaj Obserwatorze ! Sama prawda co mówisz i brat Henryk. Piszę do Ciebie tutaj bo nie wiem jak z Tobą się skontaktować. Napisałem długi artykuł na temat polskiej sceny muzycznej która jest w rękach szatana. Wszędzie widzimy jak pokazywane są dowody zagranicznych artystów. Ja podjąłem się próby zdemaskowania polskich artystów. Uważam że bardzo ciekawa lektura. Zachęcam Ciebie do przeczytania i jeśli uznasz za stosowne i prawdziwe o pomoc w rozpowszechnieniu !
  artykuł : https://liksar.wordpress.com/2015/10/08/oddani-swemu-panu-muzyka-pop-cz-1/
  mój blog : https://liksar.wordpress.com/

  Polubienie

  1. Bardzo chętnie przeczytam Twój artykuł!
   Jestem bardzo ciekawy Twoich spostrzeżeń..sam już od ponad roku nie mogę słuchać muzyki, ponieważ w większości jest przesiąknięta nienawiścią i niesie ze sobą fałszywe przesłanie co sprawia, że aż mnie odrzuca.
   Cała ta dzisiejsza kultura muzyczna zdaje mi się być beznadziejna jak nigdy! Dlatego lubuję się teraz w ciszy, skłaniając się czasem do muzyki lat 60-70 😉

   Skontaktować możesz się ze mną pod adresem kamilesq@gmail.com.

   Dzięki za linka i pozdrawiam Cię serdecznie!
   Bóg z Tobą!

   Polubienie

   1. Mam nadzieje że artykuł się spodoba Bracie! Niedługo mam zamiar napisać 5 część własnie o pozytywnych odgłosach na polskiej scenie bo są i takie.Wiec może i coś z współcześniejszych piosenek Ci się spodoba 😀 Czekam na opinie bo nie ukrywam że haha Twoja opinia liczy się dla mnie mocno. Mam nadzieje że jeśli spodoba się i uznasz za stosowne wyślesz dla bliskich osób aby i oni mogli ten kawałek chleba prawdy skosztować. Pozdrawiam .

    Polubienie

   2. Świetna robota Bracie! Koniecznie się tym podzielę z innymi, ponieważ temat jest na prawdę widoczny dla każdego, kto choć trochę pomyśli.

    Czekam na 5 część z dowodami na pozytywny wydźwięk..mam nadzieję, że nie jest aż tak źle 😉

    Polubienie

 2. Jak najbardziej zgadzam się z Tobą i z Henrykiem w tej kwestii.Dowodem niech będzie mój post na facebooku,który tu wklejam:

  Wybory 2015

  Jana 17: 14 Ja im przekazałem Twoje słowo, a świat ich znienawidził za to, że nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. 15 Nie proszę, abyś ich zabrał ze świata, ale byś ich ustrzegł od złego. 16 Oni nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. 17 Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą. 18 Jak Ty Mnie posłałeś na świat, tak i Ja ich na świat posłałem. 19 A za nich Ja poświęcam w ofierze samego siebie, aby i oni byli uświęceni w prawdzie.

  Z powyższych słów naszego Zbawiciela wynika że mamy się uświęcać w prawdzie,i nie być częścią tego świata.Uczestniczenie w wyborach jest zaprzeczeniem tych słów.Osoby uważające się za chrześcijan,często tłumaczą swoją decyzję wyborem mniejszego zła,ale czy wypada prawdziwemu naśladowcy Chrystusa,iść na kompromis ze światem szatana?Czy Bogu taka postawa się podoba?Należy pamiętać o tym iż dokonując wyboru jakiejś opcji,jesteśmy współodpowiedzialni za ewentualne zło,nawet jeśli nas oszukano.Świat szatana niczego dobrego nie może nam zaoferować.Pamiętajmy o tym.

  Polubienie

 3. wow, zawsze chodziłam na wybory w celu spełnienia obowiązku obywatelskiego, lecz tym razem otrzymałam silne przekonanie, że nie pójdę, że nie ma osób na które z czystym sumieniem mogłabym zagłosować. oczywiście naraziłam się kilku osobom (chrześcijanom), które nie omieszkały stwierdzić, że powinnam chociaż oddać nieważny głos. Zastanawiałam się dlaczego nie poczułam nawet żadnej wątpliwości, że nie poszłam zagłosować. Miałam pokój w sumieniu.
  Dziękuję za ten materiał.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s