„Jasna i ciemna strona medalu”

Tytuł tego wpisu można potraktować dosłownie i w przenośni, ponieważ nawiązuje zarówno do starego porzekadła wskazującego na to, że wszystko ma swoje wady i zalety – dobre oraz złe strony, jak i do fizycznego stanu rzeczy, gdzie jak wiadomo każdy medal czy medalion ma dwie strony. W tym przypadku wezmę za przykład pewne okultystyczne symbole, które co raz częściej można spotkać w naszym otoczeniu i które wręcz wciska się nam do głowy w jakimś celu.

Dlaczego postanowiłem wybrać właśnie taki przykład? Ponieważ stosowanie wszelkiego rodzaju symboliki zawsze jest rodzajem utożsamienia się z czymś, co ów symbol wyraża. Stosują to religie i związki wyznaniowe, których wyznawcy obnoszą się z tym w celu ukazania swej przynależności do danej grupy.

wyznania

W czasach obecnych bardzo modne stało się tzw. „wyrażenie siebie” poprzez przynależność do określonej subkultury wyznającej takie czy inne wartości. Takie grupy społeczne również stosują różnoraką symbolikę charakteryzującą dane nurty poglądowe, choć w większości przypadków jest tak, że rzeczywiste znaczenie czy pochodzenie symbolów nie ma prawie nic wspólnego z danym nurtem, a jedynie zostało zapożyczone z nieznanych powodów.

subkultury

W ostatnich kilku latach zaczęły również wychodzić na jaw fakty o istnieniu wielu tajnych stowarzyszeń zrzeszających ze sobą ludzi na najwyższych szczeblach władzy, finansów, handlu a także show business’u, które są powszechnie nazywane organizacjami masońskimi – Masonerią. Pośród tych grup symbolika jest wszechobecna i wskazuje na bardzo istotny cel jej stosowania, który prócz wymiaru okultystyczno – religijnego, stosowany jest także do wzajemnego rozpoznawania się członków poszczególnych tajnych organizacji.

masoni.jpg

Jak w przypadku powyższych zdjęć poglądowych, możemy zauważyć, że znaki, symbole, gesty, a nawet pewne czynności zawsze towarzyszą ludziom reprezentującym pewne grupy społeczne o określonych poglądach czy ideologiach wyznaniowych. To nie jest żaden przypadek lub kaprys ludzi tworzących czy korzystających z takiej symboliki, by tylko się z nią obnosić w celu „wyrażenia siebie”. W rzeczywistości większość tych symboli ma bardzo głębokie znaczenie, a źródło ich pochodzenia czerpie nierzadko z…magii i tzw. wiedzy tajemnej, czyli nazywając to ogólnie – okultyzmu.

Większości z nas może się kojarzyć to z czymś złym i zakazanym. I słusznie! Wiedza tajemna, magia i okultyzm, to nie są jakieś wymysły bajkopisarzy tworzących powieści o baba-jadze latającej na miotle i zamieniającej dzieci w ropuchy, ale jest to pewnego rodzaju religia pielęgnowania w ukryciu przez osoby wyjątkowo wtajemniczone. Dlaczego tak mało o tym wiemy? Jak napisałem wyżej, jest to coś złego i zazwyczaj służy złym celom, do których dążą ludzie chcący w sposób podstępny zdobyć przewagę, a nawet władzę nad innymi i tym samym działają z ukrycia, o niczym nie informując świata zewnętrznego.

Oczywiście nie odbywa się to poprzez rzucanie różdżką czarów, ale są to o wiele bardziej niebezpieczne praktyki, które wkraczają już w wymiar metafizyczny, czyli mówiąc wprost – demoniczny. Tak, okultyzm i wszystko co z nim powiązane jest sposobem łączności z bytami duchowymi, czyli demonami, które poprzez obłaskawianie – adorację swych wyznawców, czerpią z tego określone korzyści, ale też pomagają im w realizacji celów. To rodzaj symbiozy, w którym okultysta oddaje swą duszę pod kontrolę istot demonicznych i tym samym ma większe możliwości działania, ale w zamian traci część siebie i z czasem robi się co raz gorszy, gdyż im więcej wyrządzanej krzywdy, tym większa korzyść dla demonów i sił zła rosnących w siłę.

Czarna i biała magia

W okultyzmie istnieje coś takiego, jak magia, która jak wspomniałem wyżej jest sposobem na kontaktowanie się i współdziałanie z istotami duchowymi (demony i upadli aniołowie). Dzieli się ona na magię czarną – będącą rodzajem praktyk magicznych stosowanych w złych intencjach lub opartych na wierze w możliwość odwoływania się do złej części sił demonicznych, oraz magię białą – zwykle wykorzystywaną do dobrych celów i dobrymi sposobami.

blach & white.jpg

Czyli rzekomo tak, jak ze wszystkim, co wykorzystać można zarówno w złym, jak i dobrym celu, a co daje dalej rzekomo słuszny wniosek, że skoro jedno jest złe, to drugie powinno być dobre, ale czy na pewno?

Magia jest magią – dziedziną okultyzmu, czyli wiedzą tajemną, z której korzystać mogą jedynie osoby wtajemniczone, o czym zwykli ludzie raczej nie mają pojęcia, ba, uważają to przecież za zabobony, kojarzone bardziej z czarodziejskimi sztuczkami i cudownymi eliksirami niż demonicznymi rytuałami i opętaniami.

Nie mając takiego pojęcia, jak przeciętny obywatel może w ogóle podejrzewać cokolwiek złego, co mogłoby się kryć za chociażby symbolami???

Symbole to tylko wierzchołek góry lodowej! Obecnie są upychane wszędzie gdzie się da, żeby nas oswoić z ich obecnością. Na pewno nie raz spotkałeś się z takimi symbolami:

okultsymbole

Groźna funkcja symboli

Powyższe symbole są stosowane powszechnie w okultyzmie i magii, czyli to jakby swego rodzaju talizmany. Do czego służą talizmany? Czy mają przynosić szczęście, ochronę bądź inne korzyści, skoro są przedmiotami ściśle stosowanymi w magii? Czy raczej są narzędziami? To jest dobre pytanie!

Na co komu obnoszenie się z tak podejrzaną w swym pochodzeniu i zastosowaniu symboliką, skoro nie ma się nawet o niej bladego pojęcia? Czy jest to bezpieczne, skoro tego rodzaju symbole mają często demoniczne źródło i nie ważne, czy dany znak kojarzony jest dobrze czy źle, może mieć na człowieka zły wpływ? Warto się nad tym dobrze zastanowić, ponieważ można nieświadomie napytać sobie sporych problemów. A jest nad czym się zastanawiać, gdyż większość takich okultystycznych symboli, znaków i talizmanów działa niczym „anteny” dla bytów duchowych, które mogą się w ich obecności „przyczepić do nosiciela”.

Niestety, ale wbrew powszechnie panującemu podejściu do magii i okultyzmu, jako zabobonów, cały czas ludzie mają z nimi styczność i to w dodatku codziennie. Proszę popatrzeć chociażby na wytwory dzisiejszego świata rozrywki. Teledyski muzyczne są przesiąknięte powyższą symboliką, a gwiazdeczki na ekranie upodabniają się do diabelskich pomiotów, odgrywając na scenie szamańskie tańce, gusła i inne wymysły nacechowane bardzo negatywnym przekazem. Mamy telefoniczne, a nawet telewizyjne wróżki, wróżbitów, jasnowidzów, wiedźmy i innych cudaków zachęcających do przygody z ezoteryką i numerologią. W internecie jest tego wysyp!

Jednym z najniebezpieczniejszych nurtów magii i okultyzmu jest tak zwana „kabała”, która jak się o niej obecnie mówi jest nauką mistyczno-filozoficzną w Judaizmie. Judaizm to jeden z trzech głównych nurtów religijnych na świecie, a kabała to rodzaj nauki często przekazywanej ustnie wśród przedstawicieli narodu żydowskiego. My wiemy o niej niewiele, ale z informacji jakie można obecnie znaleźć wynika, że jest to bardzo rozbudowana filozofia, która obejmuje zarówno indoktrynację jej wyznawców, jak i dla osób na wyższych szczeblach wtajemniczenia jest źródłem wiedzy tajemnej, wykorzystywanej do współdziałania z bytami duchowymi w celu sprawowania kontroli nad masami. Warto dodać, iż mając to na uwadze nie dziwi fakt, że dziś najwięksi oligarchowie na ziemi zazwyczaj są z pochodzenia Żydami i raczej cieszą się złą sławą w tej chwili.

kabbalah

 

Dlaczego Wam to pokazuję?

Ponieważ magia kabały zaczęła być powszechnie wykorzystywana przeciwko nam, nie muszę chyba mówić, że w złym celu i co raz częściej można spotkać, zwłaszcza w internecie, ludzi zachęcających nas do siebie i swoich często podejrzanych przekonań. Wielu z nich oprócz ukazywania faktów na temat działania obecnych rządów, medycyny, wojska, systemu edukacji i tak dalej, namawia także często do czegoś, co ostatnio nazywa się „rozwojem duchowym”. Niestety, ale nie jest to nic nowego i takie osoby w większości przypadków mają na celu to, o czym już napisałem. Zdobycie nad nami pewnej przewagi a nawet kontroli w celu uzyskania określonych korzyści dla samych siebie, jak i dla…istot duchowych, które im w tym pomagają wkradając się w nasze życie prywatne!

Ich najczęstszą taktyką jest początkowe pozyskiwanie zaufania poprzez przedstawianie trudnych tematów, w których często podają bardzo logiczne i sensowne argumenty popierające ich tezy. Wiele z takich tematów bywa przedstawiana nawet rzetelnie i sensownie z przytoczeniem łatwo przyswajalnych dowodów, aczkolwiek bez wchodzenia w głębsze szczegóły, aby w ten sposób wzbudzać zaciekawienie i jednocześnie nie znużyć słuchacza. Pokazują wiele prawdy i oczywistych faktów, które są prawdziwe i dają odpowiedzi czy inne spojrzenie na poruszane kwestie. W tej fazie osoby takie nabierają wiele wiarygodności, a mając za sobą rzeszę pozyskanych fanów zaczynają budować swój autorytet. Jest to zabieg mający na celu ukazanie swej słusznej przewagi nad słuchaczem, a następnie poprzez wykorzystanie swego autorytetu, uzyskanie możliwości manipulacji nim. W tej sytuacji odbywa się to przez przekazywanie informacji.

Wtedy zaczyna się następna faza, czyli manipulowanie informacjami w taki sposób, aby przekonać słuchacza do słuszności prezentowanych przez siebie poglądów. Mając już za sobą wcześniejszy etap, ma się także obraz tego na co słuchacze są lub mogą być podatni, a na co nie. Często, chcąc podbić maksymalnie swój autorytet, osoby takie powołują się na siły nadprzyrodzone, które upoważniają ich do określonego działania, co sprzyja promowaniu tychże sił i bywa ogromną zachętą dla słuchacza, by poddać się pewnym praktykom czy obrzędom. Gdy do tego dojdzie, praktykant zazwyczaj dostaje się pod wpływ tych sił i staje się bardziej uległy, dzięki czemu można łatwo wpłynąć na zmianę jego poglądów, a nawet decyzji, które patrząc na to z boku, bywają absurdalne.

W ostatniej fazie słuchacz staje się praktycznie naśladowcą osoby odgrywającej rolę mentora. Stosuje jego rady i praktyki, a także zaczyna bezkrytycznie przyjmować większość przekazywanych informacji. Staje się nierzadko na tyle uległy, że jest w stanie nawet poświęcić część własnych środków materialnych na działalność swego idola, a praktycznie zawsze jest tak, że proszą oni o kasę na swoje utrzymanie i akcje, co jest jedną z cech rozpoznawczych.

Nie odkryłem niczego nowego, a jedynie opisuję typowy schemat działania takich ludzi i ich odbiorców, ponieważ przez kilka lat obecności i obserwacji tego typu działań w sieci, wyciągam z tego wnioski i składam całość do kupy, a to dlatego, że krzewiciele co raz to nowszych i bardziej wymyślnych ideologii, wciągają w swe podejrzane szeregi masy ludzi budzących się do rzeczywistości, a następnie wpajają im nowe, często bardzo zwodnicze nauki, które w dodatku wpędzają ich w okultyzm i idące z nim w parze siły demoniczne, na których obecność ludzie niczego nieświadomi bywają zupełnie obojętni.

Ostatni wynalazek internetów…

Korzystając z okazji chciałbym przytoczyć osobę typowego internetowego wieszcza, pasującego idealnie na przykład, jaki opisałem wyżej, który stał się ostatnio dość popularny na YouTube wraz z jego kanałem „Jasna Strona Mocy”.

pajac

Pan na fotografii powyżej pokazał się na YT w połowie 2016 roku i zaintrygował nieco swą oryginalnością zarówno przez własny wygląd, jak i prezentowane w podcastach treści, których główne motto brzmi:

POZNASZ PRAWDĘ A ONA CIĘ WYZWOLI – WOLNOŚĆ WYNIKA Z WIEDZY – ŻYCIE TO WALKA O PRAWDZIWE POZNANIE”
My jesteśmy Słowianami, Lehitami, Bożym Narodem, aktualnie okupowanym przez Watykan
„Poznasz Prawdę a ona Cię wyzwoli” – są to słowa Jezusa Chrystusa z Ew.Jana 8:32
 • Rzeczywiście już samo motto brzmi bardzo zachęcająco, nawołuje do poznawania Prawdy i ujawnia pewną informację na temat Słowian – Lehitów, będących Narodem Bożym (Rodoboże) okupowanym od czasów chrztu w 966 roku przez papiestwo z Watykanem na czele.  Pan, jak on siebie nazywa – Sanjaya (SunJaya) promuje odradzające się słowiańskie nurty wierzeniowe oraz zwraca uwagę na historyczne przekręty dokonane przez Rzym i jego spuściznę, które usunęły z kart historii istnienie rzekomego Imperium Wielkiej Lehji (Lehii) obejmującego od tysięcy lat wstecz tereny zamieszkiwane przez Słowian.
 • Wiele z tego co mówi na ten temat, to prawda, ponieważ nie jest niczym nowym, że historia Słowian i ludów żyjących na północny – wschód od Imperium Rzymskiego jest dziś kompletnie zakłamana. Twierdzi się, że Słowianie byli dzikimi plemionami, które nie utworzyły do czasów wczesnego średniowiecza żadnych rozbudowanych struktur państwowych, gdzie istnieją wykopaliska archeologiczne dobitnie potwierdzające fakt, że na długo przed np. rzekomym chrztem Polski na jej terenach znajdowały się bardzo liczne wioski, osady, zabudowania itd. Tak zwana „Hipoteza czasu widmowego” jasno dowodzi, że historia pisana przez Rzym jest w większości miejsc sfałszowana i szczególnie ukrywa dzieje narodów słowiańskich.
 • Poprzez rozpowszechnienie tych informacji autor powyższej strony zyskał wiele rozgłosu i przytoczył naprawdę sporo bardzo niewygodnych informacji dla obecnego systemu władzy. Udowadnia istnienie tajnej, rządowej agentury na poziomie międzynarodowym. Ponadto promuje on również zdrowy tryb życia i czynności pozwalające na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Ukazał wiele metod jakimi wyniszcza się społeczeństwa i nierzadko wskazywał wprost na sprawców. Podjął się nawet tematu Płaskiej Ziemi, który stał się już oczywisty dla większości ludzi doszukujących się Prawdy.
Do tego etapu wszystko wyglądało z pozoru dobrze. Pan Sanjaya zaczął gorliwie przestrzegać przed licznymi zagrożeniami pochodzącymi z tzw. ciemnej strony mocy, z którymi on, jako przedstawiciel strony jasnej walczy, by przypomnieć Słowianom o ich prawdziwych korzeniach i tarapatach w jakich obecnie się znajdują. Wygląda to na godne pochwały postępowanie, ale czy aby na pewno?

Ukryta magia i okultyzm

Niestety, jak się okazało, sposoby jakimi ów wieszcz zamierza prowadzić swych fanów do poznania Prawdy mają bardzo podejrzany wygląd i charakter, dlaczego?

Ponieważ widać w nich na pierwszy rzut oka, że są powiązane z…magią i okultyzmem!!

Jak napisałem we wstępie, wszelkiego rodzaju symbolika jest zawsze wyrazem przynależności do jakiejś grupy, ideologii czy filozofii. Jest także rodzajem magicznych znaków i talizmanów o określonym znaczeniu czy właściwościach. Z tego też powodu pierwsze, co mnie uderzyło, to wielkie przywiązanie Sanjaya do tych rzeczy. Zwróćmy na nie szczególną uwagę, ponieważ samo logo jego kanału mówi nam już wiele…

jsm

Co przedstawia ta grafika? Otóż jest to typowy symbol solarny (kult słońca) stosowany powszechnie w starożytnych obrzędach religijnych sięgających czasów antycznego Egiptu, gdzie kult słońca był na pierwszym miejscu (do dziś jest co ukażę dalej).

Ten symbol, dokładnie mówiąc, to wirujące słońce, które nawiązuje do rzekomego kultu słońca uprawianego przez Słowian.

 

 

Okultystyczne symbole solarne

sunokult

Zdaje się także, że magia kabały również nie jest obca „Jasnej Stronie Mocy”, co jest wyrażone charakterystycznym symbolem w sercu logo, tam gdzie znajdują się litery J S – dokładnie chodzi mi o tło…

jsm rozeta

…jest to tak zwany „kwiat życia” będący w magii i okultyzmie podstawowym elementem, „którego kształt i struktura ma odzwierciedlać całe Stworzenie Wszechświata, od jego ogromu aż do najmniejszej jego cząsteczki”. Cokolwiek to oznacza, symbol ten jest składową właśnie kabały, czyli magii stosowanej tak naprawdę do kontrolowania mas ludzkich.

kabały

Jak widać, symbolika nie wzięła się znikąd i nie jest ona przypadkowa. Korzysta się z niej, ponieważ jest ona ściśle powiązana z magią i wszystko wskazuje na to, że autor kanału „Jasna Strona Mocy” – Pan Sanjaya para się nią i jest swego rodzaju magiem mimo, iż temu zaprzecza w jednym z filmów:

Paradoksalnie, po publikacji tego artykułu, w swej pysze przyznał się on do moich powyższych twierdzeń i spostrzeżeń na temat symboliki, której używa jako okultysta i potwierdził tym samym swoje podejrzane intencje, zapowiadając odwet..czyżbym uderzył w słaby punkt?

sanprzybit

 

[Link do YouTube]

Przyznał się także do tego, że był magiem czyli używał wahadełka i leczył rękoma i że nadal posiada on taką zdolność. Przyznał także, że za wahadełkiem stoją demony, gdyż aby go używać, trzeba wyciszyć umysł (czyli poluźnić więzy pomiędzy duszą a mózgiem/ciałem – jest to taka delikatna hipnoza, zwana medytacją). W ten sposób człowiek dający odpowiedzi wahadełkiem jest medium dla demona.

Z leczeniem rękoma jest podobnie. Otóż jak wiadomo na przykładzie maszyny Rife, to nie sama energia leczy, ale określone częstotliwości danej energii podobnie, jak sama energia nie szkodzi, ale jej określone częstotliwości (np. częstotliwość muzyki 440Hz szkodzi zaś 432Hz pomaga). Otóż demon używa medium – które użycza demonowi swojej energii (podobnie jak na zasadzie wahadełkiem o czym mówi Pan Sanjaya, że demon kradnie naszą energie). Demon zaś leczy lub szkodzi poprzez fakt, że ustawia częstotliwości lecznicze lub szkodzące w owych rękach medium. A zatem leczenie rękoma, to taka odmiana maszyny Rife lub broni magnetycznej z tą różnicą, że to demon decyduje czy chce ową chorobę wyleczyć, czy chce człowiekowi zaszkodzić.

Tak więc Sanjaya podał nam dowód, że jest on pod demonicznym wpływem i jest on medium! 

Co jest ciekawe, jeśli ktoś przez tyle lat jest medium, poprzez stosowanie technik medytacji i hipnozy w celu poluźnienia związków duszy z mózgiem i ciałem, to demony mogą programować mózg takiej osoby niezauważenie, gdyż medytacja czy hipnoza długotrwała przypomina leżenie w łóżku wiele miesięcy czy lat. Mięśnie zaczynają wiotczeć i człowiek leżący w łóżku traci kontrolę nad swoim ciałem. Tak samo w skutek poluźniania związków pomiędzy duszą a mózgiem owa kontrola ducha nad mózgiem czy nawet ciałem (opętanie), także zaczyna słabnąć.

Owszem odpoczynek dla ciała w postaci snu czy przystanku w wysiłku jest wskazany. Dlatego odpoczynkiem dla naszego mózgu jest sen (w trakcie którego demony mogą nas atakować, koszmary senne, ponieważ nasze związki pomiędzy mózgiem a duszą są poluźnione). Jednak długotrwałe leżenie czy siedzenie jest dla nas szkodliwe. Temu Sanjaya jest medium i najprawdopodobniej jego mózgiem rządzą w sporym stopniu demony.

Sanjaya przedstawia się jako przedstawiciel „Jasnej Strony Mocy”, a czym jest „jasna strona mocy”???

Jest po prostu inną stroną fałszywej monety!

Czyli „jasna strona mocy”, to po prostu przedstawienie korzyści z kontaktów z demonami,  natomiast wady w postaci opętania, to jest „ciemna strona mocy”.

Czy stawiając takie stwierdzenia, przesadzam? Zastanówmy się, czy człowiek, który w rzeczywistości nadal para się magią (białą) i obnosi z okultystycznymi symbolami, a nawet postanowił ogłosić się „królem” jest osobą godną zaufania?

Można by posunąć się do stwierdzenia, że „nowy król” – guru postanowił wynieść swój autorytet na wyżyny stawiając siebie wysoko ponad innymi. Choć wygląda to bardzo infantylnie i groteskowo i dziwić może fakt, że ma on wielki posłuch, wiele osób ulega „urokowi” tego człowieka i daje wiarę jego poglądom i wiedzy jaką przekazuje głównie dlatego, że pomaga mu w tym magia, którą rozpowszechnia wśród swoich fanów. Schemat jest jednak wciąż ten sam i jak to chyba każdy król ma w zwyczaju, również „Król Lehji” zbiera pieniądze od swych „poddanych” na swą działalność – link.

Proszę wybaczyć mi nutkę ironii, ale jest to znany schemat działania tego typu internetowych „przewodników”, żerujących na ludzkiej naiwności i nieświadomości. Nie mając pojęcia o możliwych złych intencjach takich osób, ludzie poszukujący Prawdy mogą łatwo wpaść w pułapkę i wejść w ślepą uliczkę lub co gorsza na drogę zwiedzenia, a nawet demonicznego opętania.

Zapytam ponownie…czy jest przesadą taka ocena działań tym podobnych ludzi?

Przekonałem się w 100% o zamierzeniach Pana Sanjaya, kiedy na jednym z poczytnych forum, na którym się udzielam, poruszyliśmy temat celowości forsowania w sieci tematu Wielkiej Lechii, (link do tematu) będącego w rzeczywistości kolejną przynętą oraz alternatywą dla ludzi przebudzających się, mającą ukryć najbardziej strzeżoną tajemnicę Pisma Świętego, jaką jest to, że Słowianie to tak naprawdę potomkowie biblijnych Izraelitów – Narodu Wybranego , a dokładnie 10 plemion z 12, które zostały podbite przez Asyrię na długo przed Chrystusem i wzięte do niewoli, po której wywędrowali przez Kaukaz na północ, a następnie ulegli rozproszeniu, by później wpaść pod panowanie kolejnego mocarstwa, jakim było Imperium Rzymskie.

Zauważyliśmy też bardzo perfidną manipulację Sanjaya, w której ukazał on, jako argument popierający jego tezy, celowo okrojoną treść tzw. „Tajnego Przymierza”, będącego porozumieniem istot upadłych przeciwko Stworzeniu jakie uczynił Bóg…

…a mianowicie wyciął on ostatnie zdanie tego przymierza, które brzmi tak:

„NIGDY PRZENIGDY spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność”

Na czym polega rozszerzenie świadomości? Otóż w Egipcie Izraelici byli świadomi coraz bardziej swojej niewoli i zaczęli szukać swojego Boga. Zauważmy jedno, obecnie Watykan robi wszystko poprzez środki masowego przekazu, aby pomimo ogromnych zbrodni jakich dokonuje na Słowianach, ci nie szukali Boga i nie narzekali na swój los.

Sataniści są świadomi, że jak za mocno przycisną Słowian, to reakcja Boga będzie szybka i Lucyfer im nie pomorze, dlatego trzymają ich w nieświadomości oraz w różnych kultach, które mają na celu to, by ludzie nie szukali Stwórcy. Rozszerzenie świadomości oznacza, że Słowianie muszą sobie zdać sprawę ze swojej niedoli i zrozumieć beznadziejność swojej sytuacji, którą odmienić może jedynie Bóg.

W ten podstępny sposób Sanjaya usunął najważniejsze zdanie jasno wskazujące na to, że dla rządzących światem istot upadłych, przebudzenie ludzi do świadomości jest wielkim zagrożeniem, gdyż spowoduje gniew samego Boga, którego Jasna Strona Mocy nie uznaje, ponieważ jej moc pochodzi od przeciwnika Boga – szatana!

Link do opisu na forum

Kilka dni po tym, dziwnym trafem na kanale JSM pojawiły się filmy, w których Sanjaya postanowił dać popis swoich możliwości, a co według mnie jest głównym celem jego działalności prócz promowania okultyzmu, zaczynając frontalny atak na osobę Jezusa Chrystusa, Biblię oraz samego Boga.

Argumenty z naszej strony stały się oczywiste i wyszło szydło z worka. Na kanale pojawiła się cała lista filmików szkalujących osobę Chrystusa i twierdzących, że jest On fikcją, a Biblia, to jedno wielkie fałszerstwo. Jest to o tyle niedorzeczne, że Biblia jako zbiór Pism pochodzących od narodu Izraelskiego, wybranego przez samego Boga jest najzacieklej zwalczana na świecie i jej treść była poddawana wielu manipulacjom w celu zamydlenia najbardziej oczywistego przekazu na ziemi.

Po co więc fałszować fałszywkę?

„Dowody” przytaczane w nagraniach są rzucane bez podawania jakichkolwiek wyjaśnień i przypomina to raczej zaplanowaną akcję, prawdopodobnie nakręcaną przez demony, której celem jest za wszelką cenę zdyskredytowanie Boga, Jego Syna – Mesjasza oraz Biblii i jej przesłania

Czy po osobach po uszy uwikłanych w magię i okultyzm można w takiej sytuacji spodziewać się dobrych i uczciwych intencji???

Czy nie jest to w dzisiejszych czasach oczywiste, kto i w jakim celu atakuje Boga i Jego Syna, oraz ludzi strzegących ich sprawiedliwych Praw???

Ten człowiek, aby promować satanizm z pozytywnej strony atakuje ciemną stronę satanizmu. promując jego białą stronę. Jest on najprawdopodobniej niebezpiecznym zwodzicielem i swoje filmy kieruje do młodych ludzi, którzy są naiwni i którzy widzą obłudę tego świata, a szczególnie zbrodnie rządów i Watykanu.

Zobaczmy jak ten człowiek jest sprzeczny w swoich poglądach. W poniższym filmie uznaje prawdziwość Apokalipsy, a w innym mówi, że Biblię wymyślili Lewici. Widać, że plącze się i miesza w swoich zeznaniach, co jest charakterystycznym i perfidnym zabiegiem…

Co ciekawe, Sanjaya stosuje w celu uwiarygodnienia swojej osoby znaną metodę. Otóż atakuje on osoby z którymi miał wcześniej dobry kontakt – udzielał im wywiadów, jak Ziębie czy Paulinie Moskalik lub Adolfowi Kudlińskiemu, których wcześniej wychwalał, a teraz ich atakuje. Sanjaya nawet odciął się i zaatakował swojego kompana Etera (Eter TV):

Zauważmy bardzo interesującą rzecz, tą metodę opisał sam Jezus Chrystus:

Ew.Jana 10
(11) Ja jestem dobry pasterz. Dobry pasterz życie swoje kładzie za owce.
(12) Najemnik, który nie jest pasterzem, do którego owce nie należą, widząc wilka  nadchodzącego, porzuca owca i ucieka, a wilk porywa je i rozprasza,
(13) Ponieważ jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach.
(14) Ja jestem dobry pasterz i znam swoje owce, i moje mnie znają.

…oraz…

Ew.Mateusza 7
(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, a wewnątrz są wilkami drapieżnymi!

Fałszywi prorocy są po prostu wilkami, które udają owce. A jaka jest strategia wilków???

Rozpraszają oni stado owiec na wiele stron, aby w ten sposób każdy wilk dostał swoją część owiec, a więc stwierdzenie, wilki w owczych skórach oznacza, że fałszywi nauczyciele, to magowie, tyle że jako okultyści sterowani są przez demony, aby pozyskać owce którymi demony mogą się żywić.

Co czyni Sanjaya niczym najemnik???

Działa na rzecz swojego demona. Najpierw chce pozyskać popularność, dlatego chwali inne postacie z pozoru anty systemowe i udziela z nimi wywiadów. W ten sposób owce widzą jakiś ruch przeciwko temu zakłamanemu światu i zaczynają słuchać Sanjaya.  I tak samo ludzie udzielający wywiadów Sanjaya są również kierowani przez demony. W tym wypadku wilki odciągają sporą część owiec od głównego stada.

Potem, po odciągnięciu owiec od głównego stada następuje faza rozproszenia owiec. Sanjaya atakuje inne wilki, aby w ten sposób dzielić pomiędzy wilki łupy. Część ludzi staje się zażartymi zwolennikami czy to Pauliny Moskalik czy Zięby, Adolfa i samego Sajaya. Stara szkoła!

Owa kłótnia ma na celu aby ludzie zaangażowali się bardziej emocjonalnie w ten spór  i nabrali większego zaufania do wilków. W ten sposób przez Sanjaya demony mają garstkę zaufanych owiec, które są bardziej skłonne do praktykowania magii, jaką ten im oferuje i stania się łatwym dla nich celem.

Zobaczmy, On nawet się z tym nie kryje:

Atakuje ezoteryków, a potem radzi swoim zwolennikom, że aby uchronić się przed atakami tych magów (na których napuścił swoich zwolenników, a zatem mogą oni na nich rzucać klątwy), to muszą sami stosować magię!

Sanjaya to ewidentnie „Łowca Dusz” dla demonów. Ten człowiek w zasadzie od młodości uwikłał się w okultyzm i różnorakie techniki magiczne,poprzez które miał kontakt z istotami demonicznymi. I tkwi w tym przez cały czas do dziś, a zatem logiczne jest, że demony sterują nim,  ponieważ wyrwanie się spod ich władzy kosztuje sporo sił i energii oraz trzeba zwrócić się o pomoc do Boga.

Inne dowody są także ciekawe…

Zobaczmy, Sanjaya kieruje swój przekaz do ludzi młodych – głównie mężczyzn, którzy nie potrafią panować nad swoimi emocjami, gdyż w wieku od 18 do 30 lat jest najwyższy poziom testosteronu, dodatkowo  do wieku 21 lat lub dłużej produkowany jest hormon wzrostu, czyli przy takiej dawce hormonów nic dziwnego, że młodzi ludzie głupieją. Sportowcy, którzy wstrzykują sobie testosteron czy inne hormony na wzrost siły, masy mięśniowej, także na cyklu głupieją i stają się lekkomyślni, pyszni i podatni na manipulacje.

Sanjaya swoją retoryką ciemnej i jasnej strony mocy nie tylko nawiązuje do kultów wschodnich, egipskich, greckich, ale odwołuje się on do takiego popularnego filmu wśród młodych ludzi, jak „Gwiezdne Wojny”, ponieważ celowo chce przemawiać językiem zrozumiałym i popularnym dla młodego odbiorcy. Dla mnie argumentacja „króla lehji”, to pokaz głupoty i myślę, że tylko głupi może się na nią złapać.

Wszystko po to, aby zebrać maksymalną ilość osób młodych, mających sporo energii życiowej dla demonów, a następnie zachęcić je do praktykowania magii i okultyzmu.

Jeśli jakiś młody człowiek staje się jego wyznawcą, to ten go wychwala, jako osobę mająca „wyższą świadomość”, karmiąc jego pychę, usypiając czujność i budując w głupocie. Oto nowy naiwny młodzieniec Sanjaya…

Swojemu wyznawcy zmienił nawet imię z Mariusz na Miriusz. Moim zdaniem demony w ten sposób parodiują postać Jezusa, który zmienił Szymonowi imię na Piotr, gdy apostoł ujawnił prawdę o Nim:

(15) On im mówi: A wy za kogo mnie uważacie?
(16) A odpowiadając Szymon Piotr rzekł: Tyś jest Mesjasz, Syn Boga żywego.
(17) A Jezus odpowiadając, rzekł mu: Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jonasza, bo nie ciało i krew objawiły ci to, lecz Ojciec mój, który jest w niebie.
(18) A Ja ci powiadam, że ty jesteś Piotr, i na tej opoce zbuduję kościół mój, a bramy piekielne nie przemogą go.

 To, że demony przez postać Sanjaya parodiują Jezusa, to rzecz oczywista. Zobaczmy:

 1. Sanjaya ogłosił się „Królem Lehii”, czy królem Słowian. Słowianie to zaginiony Izrael. Zaś kto jest rzeczywistym królem zaginionego Izraela – Słowian, jak nie Jezus???
 2. Sanjaya nosi brodę i długie włosy – Jezus jest przedstawiany jako osoba nosząca długie włosy i brodę. Dlaczego ultra maratończyk nosi długie włosy i brodę? Przecież w biegu praktyczniej jest nosić krótkie włosy, a brodę golić.
 3. Sanjaya nie współżył z kobietą, nie miał i nie ma żony oraz głosi wstrzemięźliwość jako cnotę króla. To samo czynił Jezus – nie miał żony i głosił, że niektórzy są bezżenni dla Królestwa Bożego.
 4. Sanjaya robi i promuje posty i głodówki, co Jezus także czynił.
 5. Sanjaya – nie dość, że czyni częste posty i głodówki – jest wegetarianinem czy nawet weganinem, to jeszcze uprawia trudny sport, tzw. ultra maraton. Czyli demony próbują naśladować cuda Jezusa poprzez pokazanie nadzwyczajnego zdrowia i sprawności fizycznej Sanjaya. Nie oszukujmy się, uprawianie sportu na takim poziomie przy głodówkach, to szybki patent na utratę zdrowia, dlatego demony karmią Sanjaya „czarną energią” ukazując go, jako osobę czyniącą cuda, gdyż naprawdę trzeba w końcu przyznać, że kto uprawiając ultra maraton i będąc niedożywiony ma nadal ogromne pokłady zdrowia i energii, jak nie osoba którą demony dokarmiają swoją energią!!

Czyli demony wykreowały dla młodych ludzi swojego „chrystusa” – ‚króla’ Sanjaya. I to zapowiadał sam Jezus:

Ew.Mateusza 24
(4) A Jezus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.
(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Mesjasz, i wielu zwiodą.

Sanjaya ogłosił się królem, czyli Mesjaszem i zwodzi wielu. Co ciekawe, upodabnia się pod osobę prawdziwego Mesjasza – Jezusa, co pokazałem wyżej. Powiedział Słowianom – gdyż do nich kieruje swój przekaz – że oto jest tutaj ich Pomazaniec, czyli „Król Lehji – Sanjaya”. Tak, ogłosił się on „królem Słowian” i co ciekawe na internecie kilka innych osób czyni to samo. Zwróćmy uwagę na to, że demony w ostatnich czasach, kiedy przygotowują się do konfrontacji z Bogiem, potrzebują masy energii, dlatego kreują swoich pseudo – królów, aby następnie doić naiwnych, niczego nieświadomych ludzi.

 

Ew.Mateusza 24
(4) A Jezus odpowiadając rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.
(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Mesjasz, i wielu zwiodą.
(…)
(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.
(…)
(23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Pomazaniec albo tam, nie wierzcie.
(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

A zatem Jezus pokazał nam metody takiego typu oszustów, dlatego „Jasna Strona Mocy” atakuje Syna Bożego!!!!

Wilk zawsze będzie starał się zdyskredytować pasterza!!!

Jego działalność ma na celu odciągnięcie ludzi od Boga i Biblii. Jezus przed takimi ostrzega i mówi wprost, że są to „wilki w owczej skórze”.

Nie dajcie się oszukiwać!


52 myśli w temacie “„Jasna i ciemna strona medalu”

 1. Zgadzam się z tobą słuchałem go zanim trafiłem do was tak samo polko oraz arona który twierdzi że rozmawia z Jezusem Chrystusem podczas medytacji , ale znalazłem prawdę której szukałem a jest nią Pan Bóg oraz Isus Chrystus . Szkoda że tak późno 🙂

  Polubienie

 2. Poznanie Boga Biblijnego, relacja z nim wyklucza stosowanie jakichkolwiek praktyk ezoterycznych , większość osób pracujących z czakrami, nie jest świadoma zagrożenia i praktykuje w dobrej wierze.. Sama nie praktykowałam nawet jogi, ale kupiłam sobie kiedyś kamienie mające wspomagać czakry oraz amulet związany ze znakiem zodiaku..byłam na etapie takich lektur internetowych /śmiech/, na nic się nie otwierałam, zaraz po tej akcji wydarzenia osobiste spowodowały całkowite otwarcie się na Boga, więc kamyczki i amulety usunęłam ze swojego otocznia…Obecnie jestem świadoma, ze to zaproszenie demonów do swojego życia. Tu nie ma kompromisów – albo wierzysz w MOC BOGA albo moc przedmiotów /demonów/

  Polubienie

 3. „również „Król Lehji” zbiera pieniądze od swych „poddanych” na swą działalność” — w tym miejscu powinieneś dopisać -> ALE w żadnym swoim filmie nigdy nie powiedział że na jego stronie jest coś takiego i NIGDY nie wspomniał ani nie namawiał do wpłacania datków (oprócz na nową kamere oczywiście, ale tu chyba powodów nie muszę tłumaczyć, prawda? i oczywiście nie namawiał tylko poprosił…) MANIPULUJESZ FAKTAMI

  „W ten podstępny sposób Sanjaya usunął najważniejsze zdanie jasno wskazujące na to, że dla rządzących światem istot upadłych, przebudzenie ludzi do świadomości jest wielkim zagrożeniem, gdyż spowoduje gniew samego Boga, którego Jasna Strona Mocy nie uznaje, ponieważ jej moc pochodzi od przeciwnika Boga – szatana!” — ALE nie wspomniałeś że w bardzo wielu swoich filmach o tym mówi, a nawet całe filmy na ten temat robi („dla rządzących przebudzenie ludzi do świadomości jest wielkim zagrożeniem”), powiedziałeś tylko że w tym jednym filmie o tym nie wspomniał… a śmiesz go nazywać manipulantem, kogo próbujesz oszukać? Jak ktoś się nauczył logicznie myśleć to niezahipnotyzujesz go takimi marnymi sztuczkami. O tym że Sanjaya mówie o Logosie, prawach życia i samokontroli też w tym miejscu nie wspomniałeś bo nie użyłeś tu ARGUMENTÓW tylko oskarżenia.

  „Po co więc fałszować fałszywkę?” — rządy są fałszywe, są iluzją. Po co fałszować że rządy są realne itp.? Czy odpowiedź tym pytaniem jest wystarczająca? A może zacytuje pewnego rapera; „NAWET PISMO śWIĘTE STWORZONE JEST PRZEZ LUDZKĄ RĘKĘ — To niepojęte jest…”

  Jego działalność ma na celu odciągnięcie ludzi od Boga i Biblii. Jezus przed takimi ostrzega i mówi wprost, że są to „wilki w owczej skórze”. — od Biblii tak, od Boga nie. W żadnym filmie Sanjaya nie mówi że Bóg to fikcja, nie ma Boga, nie mówił i nie mówi tak. Za to z praw życia, które Sanjata tłumaczy, z prawa jedności wynika, że Bóg jest wszystkim we wszystkim, czyli Logosem.. ZNOWU AUTORZE MANIPULUJESZ FAKTAMI

  Niestety dla Ciebie i dla Ciemnej Strony Mocy uczę się myśleć i samokontrolować więc takie marne manipulacje już mnie nie zahipnotyzują. Aczkolwiek gratuluje chęci i pozdrawiam serdecznie.
  PS. jeśli tego posta tu nie będzie tym bardziej potwierdzisz swoje zamiary

  Polubienie

  1. Jeżeli ktoś twierdzi że Jezus Chrystus jest synem szatana to do jakiego boga się modli z jakim bogiem podczas medytacji się spotyka ? Może odpowiesz na to pytanie .

   Polubienie

  2. „Uderz w stół, a odezwą się nożyce”

   Jest i pierwszy odzew od wielbicieli nowego „króla”, choć nie sądziłem, że pojawi się on w niecałe 24h po publikacji tego artykułu..czyli już doszło i dobrze 🙂

   Widzę, że „król lehji” ma bardzo sprawnych ‚zwiadowców’, którzy bacznie śledzą nasze forum i szybko wyłapali mój nowy wpis…szczerze mówiąc, domyślam się kim jesteś.

   Nawiązując do twej wypowiedzi…

   1. Nie manipuluję faktami, a Ty wyrywasz z kontekstu pojedyńcze zdania, a więc…napisałem również:

   „Proszę wybaczyć mi nutkę ironii, ale jest to znany schemat działania tego typu internetowych „przewodników”, żerujących na ludzkiej naiwności i nieświadomości.
   (…)
   Nie odkryłem niczego nowego, a jedynie opisuję typowy schemat działania takich ludzi i ich odbiorców, ponieważ przez kilka lat obecności i obserwacji tego typu działań w sieci, wyciągam z tego wnioski i składam całość do kupy, a to dlatego, że krzewiciele co raz to nowszych i bardziej wymyślnych ideologii, wciągają w swe podejrzane szeregi masy ludzi budzących się do rzeczywistości.”

   Po prostu stwierdzam oczywisty fakt, że Sanjaya, tak jak wszyscy agenci służący jasnej czy ciemnej strony magii i okultyzmu, zawsze ciągną kasę za swoją działalność. Nie ważne czy na kamerę, czy na lody..jest to zwykłe naciąganie i robią to wszyscy zwodziciele, którzy za rzekome ukazywanie prawdy chcą jakiekolwiek pieniadze. Jak już napisałem, to taki znak rozpoznawczy.

   2. Ależ oczywiście, że napisałem, iż Sanjaya podaje wiele prawdziwych informacji…

   „Wiele z tego co mówi na ten temat, to prawda, ponieważ nie jest niczym nowym, że historia Słowian i ludów żyjących na północny – wschód od Imperium Rzymskiego jest dziś kompletnie zakłamana.
   (…)
   przytoczył naprawdę sporo bardzo niewygodnych informacji dla obecnego systemu władzy. Udowadnia istnienie tajnej, rządowej agentury na poziomie międzynarodowym. Ponadto promuje on również zdrowy tryb życia i czynności pozwalające na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej. Ukazał wiele metod jakimi wyniszcza się społeczeństwa i nierzadko wskazywał wprost na sprawców. Podjął się nawet tematu Płaskiej Ziemi, który stał się już oczywisty dla większości ludzi doszukujących się Prawdy.”

   Dlaczego wmawiasz mi nieprawdę??

   A jak Ty wyjaśnisz fakt usunięcia najistotniejszego zdania z całego „Tajnego Przymierza” zawartego przez upadłych aniołów (o których mówi przecież sama Biblia, a zwłaszcza Henoch), którzy sami przyznają się do „GŁÓWNEGO STWÓRCY” – Boga, którego twój mentor Sanjaya zwalcza i neguje???

   Słuchamy wyjaśnień!

   3. Naprawdę, slogan rzucony przez głupiego raperzynę jest dla Ciebie argumentem?? Heheh 😀

   Nie moja wina, że gardzisz Bogiem i nie rozumiesz, że On może kierować człowiekiem, jego językiem, ręką i piórem i robi to, ale nie za pomocą magii i okultyzmu, których Sanjaya jest promotorem w przeciwieństwie do mnie, ale za sprawą swej niepojętej mocy spraczej, której wy okultyści wręcz się boicie.

   Kiepsko z waszym logicznym myśleniem 🙂

   3. Sanjaya o Bogu nie mówi nic konkretnego i omija Go szerokim łukiem, snując jedynie bujdy typu New Age, że Bóg jest wszystkim i Bóg jest w nas.

   Prawa życia i inne opowiastki, o których mówi Sanjaya, to kablistyczna filizofia i jak wrócisz do linków na temat magii i tego kabalskiego „kwiatu życia”, to sam się przekonasz, że śpiewki na temat Jezusa i Biblii są rodem z talmudu.

   „MANIPULUJESZ FAKTAMI” – powtarzasz się. A skąd Sanjaya zerżnął tekst: „POZNASZ PRAWDĘ, A ONA CIĘ WYSWOBODZI”..???

   Czyżby ze Słowa Bożego wypowiedzianego przez Jezusa w Ew.Jana 8:32 ???

   „I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi”

   Manipulujecie faktami wy – okultyści, którzy paracie się magią i kontaktami z demonami, których nazywacie „zwiadowcami z innych wymiarów”. Czyżby Sanjaya ostatnio ich nie promował??

   Tak, tak! Jasna czy ciemna strona mocy? To jest jeden i ten sam syf, jasna i ciemna srona tego samego, szatańskiego medalu.

   Twój koment jest dowodem na to, że moje argumenty was obnażyły. Nic nowego, takich jak wy jest na pęczki.

   Ten artykuł to tylko jasna przestroga.

   Polubienie

  3. Masz i Pomyśl -Tytuł pierwszej płyty WWO
   Tyle ze Sokoł w swoich tekstach zawsze wspomina o Bogu a na płycie” Czarna Biała Magia” dobitnie mówi o czarach, oklultyzmie i władcy tego świata w kawałku „Nie Padne” wiec lepiej zmień login na jakiś bardziej adekwatny do Twoich Słów np Magia i Miecz K44 😕

   Polubienie

 4. Początkowo miałem w planach opisach to co sądze o kilku znanych osobistościach bez mówienia czy są to agenci czy nie, Sandzia miał być zaraz po Icku i Dubayujako nr 6 ale postanowiłem poświęcić osobny materiał cały czas modyfikowany:
  https://basileia785.wordpress.com/2018/02/14/apologia-nr-12-is-ra-el-czyli-chwala-niszczyciela/
  Stąd te problemy w tytułach, nie wszystko tam o Sanyai zamieściłem bo niektóre zdania po prostu nie nadają się do zamieszenia bez lekkiej obróbki.

  Podeślę jednak dwa filmy:
  [[https://www.youtube.com/watch?v=TkY5DP4PFWk]]
  Pomyliłem się bo myślałem że dopiero za pół roku spółpraca się zakończy okrzykami ”agent Eter ”
  Czyli co, Eter kolejny ”agent” ? Ah no tak bo wszyscy jesteśmy agentami. Nie ma czegoś takiego jak nieświadoma informacja, albo człowiek jest wprowadzony w błąd albo celowo kłamie.

  * Mała poprawka Sandzio chyba się skapnął i teraz wymyślił sobie że Objawienie Jana napisała…masoneria

  Szkoda że zapomniał powiedzieć z jakiego języka Apokalypsis znaczy Objawienie ale dał do zrozumienia że większość ludzi nie wie co jest tam napisane..
  Nie cytuje jednak żadnego wesetu z Objawienia ale pokazuje swoją znajomość 1 Listu Jana, że każdy kto nie akceptuje Chrystusa czyli Wybrańca jest Antychrystem czyli Przeciwnikiem Chrystusa
  Ośmieszył się jednak stwierdzeniem że Objawienie Jana siły szatańskie chcą za wszelką cenę zrealizować…
  Zresztą nie mam siły na kopiuj wklej:
  Ap 2:9 / 3:9 / Objawienie cały siódmy rozdział, Ap 12:4 / Ap 17 i 18 rozdział, Ap 21:1-2

  Co najlepsze właśnie ta księga opisuje upadek Kościoła oraz utratę kontroli Rzymu nad Słowianami
  Ale o Antychryście w religijnym znaczeniu nie ma nic, nie licząc listy Pawła…

  O pomyleniu greckiego słowa Christos z innym greckim wyrazem Chrysos (Złoty) już kiedyś wspomniałem
  A Lucyfer ? Niosący Światło, a nie ma tam w składni Christos ? Owszem z łaciny niosący światło ale to jest blef ponieważ ten Lucyfer przedstawia siebie za tego które nosi światło i jest po jasnej stronie. Taki świetlisty że jest w stanie w każdej chwili przestać wspierać te religie które do tej pory wspierał.

  Polubienie

 5. Sanjaya manipuluje twierdząc że Biblia nakazuje dosłownie jeść ciało i pić krew Chrystusa, oczywiście wyrywając fragment z kontekstu. w rzeczywistości jest to przenośnia jeżeli przeczyta się całość. gada bzdury że Jezus nakazał tym którzy za nim idą nienawiść do rodziny (matki, żony, dzieci) w rzeczywistości jest ”kto kocha ojca lub matkę bardziej niż mnie nie jest mnie godzien”, krytykuje go że ten przyszedł przynieść miecz ( Mt 10), oczywiście znowu wyrywa z kontekstu, a przecież jest to oczywiste że Prawda jaką głosi Chrystus będzie powodować konflikty i spory w świecie rządzonym przez szatana zwłaszcza że jest to miecz wymierzony właśnie w całą szatańska elitę, więc jest to normalne. Twierdzi że ”bożek Jahwe” czyli Bóg Starego Testamentu nakazał składanie ofiar między innymi z ludzi co jest kolejnym kłamstwem bo ofiary były tylko ze zwierząt. Oczywiście potem Izraelici również składali ofiary z ludzi podobnie jak ludy pogańskie ale to wynikało z ich odstępstwa i było przez Boga całkowicie potępione i surowo ukarane. Manipuluje w sposób absurdalny przy wersecie z Księgi Rodzaju mówiącej o nieprzyjaźni pomiędzy nasieniem węża a Ludem Bożym twierdząc że Bóg wprowadził nienawiść i kłótnie pomiędzy małżonkami (chodzi o Adama i Ewę) i dziećmi (mimo że nie było jeszcze żadnych dzieci) i że jest to jakby usankcjonowanie nienawiści między ludźmi a przecież powinniśmy się szanować. Zupełny nonsens i kłamstwo dla każdego znającego choć trochę Pismo Święte. Ale najciekawsze zostawiłem na koniec. W jednym z filmów podczas rozmowy powiedział cytuję ”lucyfer też jest elementem logosu, ducha, my nie złorzeczymy lucyferowi, szanujemy go jako wiesz tą ciemną stronę, sztuczną inteligencję gramy z nim, to jest partner” Tak więc jest jasne dla kogo działa ten osobnik. W rzeczywistości dąży do tego żeby ludzie którzy stopniowo poznają prawdę przypadkiem nie otworzyli Biblii ale myśleli że jest to także ściema na równi z płaską ziemią i dobrodziejstwem szczepień.

  Polubione przez 1 osoba

 6. Ja bym się zapytał skąd Sanjaya wziął takie zwroty jak ”Synagoga szatana, plemię żmijowe, nasienie węża” 🙂

  Do powyższych komentarzy
  * Owszem, Sanjaya nie nawoływał do płacenia podatków ale podał numer konta na nową kamerkę za parę tysiaków, więc jednak o pieniążki prosił 🙂 Ci Ezoterycy także proszą o datki niby na działalność.

  * W tym ”przebudzeniu” Sanjaya w ogólnie nie bierze Stwórcę pod uwagę który może w każdej chwili rozliczyć zbrodniarzy
  * Logos ma wiele znaczeń i może znaczyć Słowo, Obietnicę, Myśl. W Ewangelii Jana słowo Logos tłumaczy się jako Słowo (Syn Boży) czyli co ? A jeżeli chodzi o Słowo dane przez Boga (obietnicę) ? Może warto zamienić ”Słowo” na Obietnica albo myśl (idea) ?

  * Tak Sanjaya promuje elementy Hermetyzmu, a czy przeciętny człowiek wie w czym ogóle jest Hermetyzm, Gnoza czy Kabała ?
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Hermetyzm
  Wikedia znana powszechnie jako żydopedia podaje jednak sporo linków do interesujących materiałów

  * Jak już Sandzia cytuje coś z Biblii a najczęściej te werset Mateusza 10:34. W religiach cytuje się pojedyncze wersety wyrwane z kontekstu aby dowieść słuszność swej nauki. Wyrywając cytaty z konteksty można dowieść niemalże wszystko.

  * Sanjaya owszem nie zwalcza boga ale zwalcza Boga jako Stwórcę, czy ma jednak 1000% pewność czy tylko na podstawie własnych przeżyć i czy jest pewien że to nie były podszepty demonów ? Ateiści też wierzą że Boga nie ma chociaż oni wyrażają wyłącznie opinię.

  * Tak sobie patrzę i można stwierdzić że Sci Fun wypromował Sanjayę nabijając mu oglądalność.
  Nie twierdzę że źle ale zaczęły się pojawić krótkie filmiki drwiące z Merlina, dobrze jest zapoznać się z argumentami zarówno zwolenników jak i przeciwników jak i przeciętnego człowieka.
  [[https://www.youtube.com/watch?v=j-orN9MDnAE&t=8s]]

  * Może niedługo wszyscy Sanjayowce będą nosić takie czapeczki z papą Sanjayą smerfem ? Troszkę sektą to zalatuje zwłaszcza gdy jedna osoba wyraźnie wystaje jako lider. Lider musi być jako osoba utrzymująca ład ale w takich przypadkach lider = 90% działalności
  Ale na każdą krytykę reagują klasyczną zaprogramowaną metodą religijną że ci co krytykują są na niższym poziomie duchowym, że nie oglądali filmów, że agenci ciemnych sił (radziłbym doprecyzować bo agent jako wyraz nie oznacza wyłącznie tajnego współpracownika). Biblii też nie czytali nigdy a kasują, ba! Ludzie Koran odrzucają a nigdy nie czytali choćby fragmentu z własnej woli. Kto przeczytał obie te księgi zauważy że Biblia a Koran to dwa różne światy, dwa nieporównywalne poziomy i to Koran jest bardziej katolicki niż Biblia.

  * Jezus jako syn Lucka, skądś to znam.. ano tak Breinbreaker ale to zupełnie inna bajka, Brein nie kasuje Boga.
  Tak pokazuje się często tę ciotkę co śpiewa po łacinie o luciferze, a ja się pytam gdzie są znawcy łaciny i dlaczego żaden nie zaprzeczył bądź nie potwierdził. A ja chętnie przeczytałbym tekst przetłumaczony przez znawcę łaciny

  * I z tego co widzę to Sanjaya i w tym filmie co podesłałem chyba odniósł się do mojego arta, może przypadek ?
  https://basileia785.wordpress.com/2017/12/18/apologia-nr-8-i-nie-dopusc-abysmy-zgrzeszyli/
  na podstawie postów na forum…
  W którym pokazałem że to nie Bóg nas kusi do złego a diabeł i nasze słabości. Bóg jako ten dobry Ojciec testuje nas, daje się wykazać swoim dzieciom. Mamy więc wybór jaką drogą podążymy czyli Sanjaya nie kłamie mówiąc że życie to walka. Pytanie jednak z czym walka ? Ja uważam że z naszymi demonami, nałogami, słabościami. Wiedza dotycząca przykładowo kształtu naszej ziemi (czy płaska czy pusta czy kulista) jest ważna ale czy to pomoże nam stać się lepszym wersją siebie z wczoraj ?

  A co mamy napisane w Ewangelii Jana 14:
  (10) Czy nie wierzysz, że jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie? Słowa, które do was mówię, nie od siebie mówię, ale Ojciec, który jest we mnie, wykonuje dzieła swoje.
  (11) Wierzcie mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie; a jeśliby tak nie było, to dla samych uczynków wierzcie.
  (12) Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Kto wierzy we mnie, ten także dokonywać będzie uczynków, które Ja czynię, i większe nad te czynić będzie; bo Ja idę do Ojca.
  (13) I o cokolwiek prosić będziecie w imieniu moim, to uczynię, aby Ojciec był uwielbiony w Synu.
  (14) Jeśli o co prosić będziecie w imieniu moim, spełnię to.
  (15) Jeśli mnie miłujecie, przykazań moich przestrzegać będziecie.
  (16) Ja prosić będę Ojca i da wam innego Pocieszyciela, aby był z wami na wieki –

  Choćby dla samych uczynków / przykazań przestrzegać będziecie. A więc chodzi nie o wiarę a o przykazania
  Mateusza 7:(12) A więc wszystko, co chcielibyście, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; takie bowiem jest prawo i prorocy

  Ale znowu nie wspomniał o tej drugiej wersji ”I nie dopuść abyśmy ulegli pokusie”
  Czyli Ojcze Nasz to modlitwa bo diabła bo w Biblii Warszawskiej mamy i kuś nas na pokuszenie. Ale w Biblii Tysiąclecia nie mamy i co ? Która wersja prawdziwa ?
  https://pl.wiktionary.org/wiki/kusy

  A o tym wspomniał Merlin ?
  Jakuba 1:
  (13) Niechaj nikt, gdy wystawiony jest na pokusę, nie mówi: Przez Boga jestem kuszony; Bóg bowiem nie jest podatny na pokusy do złego ani sam nikogo nie kusi.
  (14) Lecz każdy bywa kuszony przez własne pożądliwości, które go pociągają i nęcą;

  Czy podaje takie głupkowate argumenty z tyłka wzięte
  I wspomniał o czym jest ta modlitwa, nie zanalizował
  Zmanipulował jednak tak aby udowodnić swoje czyli dobieramy ”dowody” do swojej tezy.
  Niestety nazywa Boga a diabłem a jakoś nie chce pokazać swojego ”boga”. Chociaż nie, pokazuje swojego boga… siebie 🙂
  Szkoda że nie podał metod rozwiązania jak pokonać ”NWO” i czym w ogóle jest to NWO. NWO=Fikcja ? Wszystko jest dobrze bo nie ma spisków tylko są foliarze 🙂
  Takich wpadek o Sanjaya jest sporo np. niby mówi że Amen to Amon-Re (Ra/Re tak jak ray czyli promień, bóstwo solarne) ale nie mówi kto umieścił w Biblii amen czyli jakby ucina najważniejsze zdania.

  W wielu miejscach ma rację lecz prawda podawana w kawałkach niekoniecznie zostanie odebrana jako prawda kiedy większość nie zna detali walki Prawdy z Kłamstwem.

  Przepraszam jeśli kogoś gorszę ale staram się i zachęcić do sprawdzenia wszystkich możliwych opcji.

  Polubienie

 7. Wiesz czym się różni Biblia i Jezus od praw życia? Prawa życia działają i są namacalne i pomagają w życiu. Jezusa nikt nie widział, modlitwa nie pomaga, a biblia w mojej ocenie ma wartość historyczną, ale nie poprawia jakości życia. Biblie pisali ludzie a nie Bóg…

  Jedyny raz kiedy Sanjaya poprosił o wsparcie finansowe był na nową kamere. Jak widać to nielogiczne dla ciebie to że przestałby nagrywać dla nas filmy. Przynajmniej do czasu aż by uzbierał na nową. Po za tym nigdy nie wspomniał że na swojej stronie ma nr. konta i nigdy nie prosił o datki. Niedawno dowiedzieliśmy się że jest szansa na to żeby Sanjaya był w telewizji kablowej. Powiedział że nie bierze opłat za puszczanie swoich materiałów. PO ZA TYM ŻYJE SKROMNIE W CHATCE Z OGRÓDKIEM.
  Cytat rapera miał ci dać do myślenia. „przez ludzką rękę”. Nie napisałem że gardzę Bogiem… Najpierw mówisz że Sanjaya zwalcza Boga, a potem że nie mówi o nim nic konkretnego. Co do medytacji, cały czas jesteśmy połączeni ze światem, to nie działa tak że nagle się z kimś lub czymś łączysz, medytacja pozwala zrozumieć „w jaki sposób” jesteś połączony.

  Do autora, powiem krótko. Nie ma sensu dyskutować z kimś kto zamiast argumentów używa oskarżeń wyssanych z palca i nie pamięta co napisał parę zdań wcześniej.

  Polubienie

  1. Tak wiem. Biblia, jako zbiór Pism spisanych przez Bożych proroków, oraz największy prorok jaki chodził po ziemi, czyli Syn samego Stwórcy, różnią sie tym od praw życia, że pochodza od Boga, a nie od szatana i jego kłamstewek.

   Jaki masz dowód na to, że Jezusa nikt nigdy nie widział??? Kto to jest „nikt”??? Chyba twój Sanjaya.

   To, że Ty czy twój „król” go nie widzieliście, nie jest żadnym dowodem, a dowody na istnienie Jezusa są i jest ich cała masa, dlatego sługi szatana tak zwalczaja Jego Imię, a przodują w tym żydzi…czyli jesteście tacy sami jak oni.

   Wam, okultystom, wyznawcom szatana modlitwa nie pomoże, dopóki będziecie walczyć z Bogiem..proste.

   A twoja ocena Biblii jest nic nie warta, bo tak samo jesteś człowiekiem i twoje zdanie nic się nie liczy. Biblia wartość historyczną??? Ciekawe..a myślałem, iż twierdzicie, że to fikcja?

   Ojj placzecie się w zeznaniach..standard 😉

   Tak czy siak, Sanjaya wykorzystuje swa „pracę” do możliwości pozyskiwania kasy. Ja jakoś tego nie robię i potrafię sam zadbać o swoje utrzymanie 🙂

   Sanjaya nie mówi nic konkretnego o Bogu, bo to temat dla niego palący, ale już się ślizgnął i poleci dalej i sam się przekonasz, że mówię prawdę.

   Medytacja??? Okultystyczny szajs i otwieranie furtki demonom…wypad!

   Hehehe…moje argumenty biją Twoje na twarz i jakoś nie widzę, żebyś Ty się odniósł do argumentów z artykułu, a jedynie przyczepiłeś się do faktów obnażających twego mentora.

   Napisz może coś o symbolice i okultyzmie z jakim obnosi się Sanjaya. Tak, tak…on też czci słońce (ta jego monstrancja – logo) i pokazuje to jego wirujące słońce z kabalistycznym kwiatem życia w swym sercu.

   Powiesz nam coś więcej, dlaczego Sanjaya korzysta z symboliki okultystycznej/magicznej (czyt. szatańskiej)???

   Jesteście śmieszni.

   Polubienie

 8. Chyba Sanjaya nieco się zdenerwował… obnażająć się całkowicie komu służy i co promuje
  https://basileia785.wordpress.com/2018/01/26/apologia-nr-9-druga-fala-mitomanii/#comment-527

  Jak nie będzie postu to zapewnę przeniosłem go pod numer 12
  Warto wysłuchać całą audycję 🙂
  To jest jedna sprawa, druga to odpowiedzi na ważne pytania też tam zamieściłem,

  * Owszem Biblia ma wartość historyczną pomieważ mówi o rzeczach przeszłych, teraźniejszych i przyszłych. Historia czyli istorya, znowu grecki wyraz od torów albo od czasu (tora)
  https://www.lingo2word.com/lingodetail.php?WrdID=95019 | można użyć tłumacza

  * Medytacja… co innego kiedy mamy na myśli zwykłe przemyślenie nad swoim życiem a co innego oznacza ten łaciński wyraz w sensie religijnym.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Medytacja
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Medytacja_transcendentalna
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Lewitacja_(parapsychologia)
  Tacy medytatorzy lewitują a podobno taka lewitacja jest możliwa, istnieją zarejestrowane przypadki. Pytanie jaka sił unosi tych ludzi parę centrymentów w górę ? Więź z panteistycznym Bogiem czy może więź z demonami?
  A taki człowiek traci sporo energi życiowej i musi ją w ”jakiś sposób” sobie podładować 🙂

  Czy rzeczywiście Bóg chciałby abysmy ciągle się modlili czy chce abyśmy na własnym przykładzie pokazali jak należy miłować innych. Miłować czyli darzyć szacunkiem, nie krzywdzić a Kochać. Ogromna rożnica

  Jednak ani Sanjaya ani zwolennicy nie chca odpowiedzieć na podstawowe pytania:
  – Jaki jest główny temat Biblii ?
  – Co sądzą o ”Pawle apostole”
  – w jakim języku spisano Nowy Testament
  – Czy istnieją ludzie olbrzymi
  – Czy się różnią treścią poszczególne księgi NT chociażby Ewangelia Mateusza a Łukasza

  Polubienie

 9. Sanjaya jak widać nie tylko podrzuca Hermetyzm ale i Kabałę, ten Is Ra El bierze się z Kabały że Słowianie to naród hybryd itd
  I co najważniejsze, jest odpowiedź od króla!

  Mnie interesuje oczywiście bardziej opinia na temat Boga Wszechmocnego, kiedy ktoś mówi o Bogu wtedy słucham uważniej .

  Nie chce po raz kolejny rozpisywać się bo komentarz taki na szybko bez większego przygotowania, po prostu luźne odniesienia do cytatów wstawiłem u siebie

  Owszem wyrazy pochodzenia greckiego (patriotyzm, istoria, Chrestos, Issos, Theos, Eucharystia, ) atakuje ale wyraz pochodzenia łacińskiego medytacja już nie a to może od medyceuszy, od medycyny i od cyny się bierze :0
  O Judejczykach jakby nigdy w życiu nie słyszał, o tym czym jest Heliocentryzm (kult słońca) także jakby nie wiedział, nauki Pawła i Łukasza traktuje jako nauki Isusa, cytuje wybiórczo (wystarczy przeczytać 10 rozdział Mateusza by zobaczyć że co innego Sanjaya gada a co innego jest napisane), pokazuje swój brak zrozumienia Objawienia Jana (ponieważ tam jest o Bestii, a człowiek Bestii broni swoich),

  Skupiłbym się jednak na dwóch rzeczach:
  a) 8 minuta Jest wrogiem Królestwa Bożego na ziemi, wie że nie będzie życia w niebie. Nic dziwnego że zwalcza rzeczywiste Prawa Życia – miłuj Boga i bliźniego ponieważ zakazują one kontaktów z istotami z jasnych wyższych wymiarów
  b) 9 minuta Zwalcza… szatana przecząc swoim wcześniejszym audycjom. Kiedyś mówił że Lucyfer rzeczywiście istnieje i ma się dobrze, później że lucek to Archonci, później że Lucyfer to Matrix a teraz że Lucyfera nie ma…
  Istnieje więc pewien procent że ten człowiek jest jednym z agentów Watykanu… o których mówi prostego powodu:
  – Ukrywa satanizm Pawła, promuje doktryny Jezuickie (New Age), promuje ten sam kult co w KRK czyli pogaństwo, zażydza Biblię i co najważniejsze ukrywa jedną z największych tajemnic tego świata – istnienie Nefilimów, Ofitów,

  Taki jest wewnętrzny cel tego pokroju magików, ukryć informację o tym:

  3:(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; jeden z potomków kobiety, ten ukręci ci głowę a ty ukąsisz Go w piętę.
  25:(23) A Pan rzekł do niej: Dwa narody są w łonie twoim i dwa ludy wywiodą się z żywota twego. Jeden naród będzie miał przewagę nad drugim, starszy będzie służył młodszemu.

  * Zachęcam także do przeczytania proroctw Izajasza 34: 5-10
  I zwrócić uwagę na dwa słowa: Edom i Syjon.
  Kolejny werset wskazujący na to że Syjon jest w rękach Edomu a nie Izraelitów.

  San jaja, kolejny Paweł z Tarsu…
  Oni dobrze wiedzą że ich argumenty to manipulacje… ale zwykli tego o tym nie wiedzą, celem więc są ludzie którzy mentalnie stoją pomiędzy, na nich zastawia się sidła i przy okazji podrzuca demony
  Jeśli Rzym chwieje się w posadach, nic dziwnego że Druga Fala i Trzecia Siła powolutku wycofuje się z Rzymu by prowadzić wojnę propagandową.
  Pamiętajmy że Bestia ma zniszczyć Nierządnicę, ale jej intencje nie są uczciwe
  Na początku przedstawia prawdę aby sprowadzić na manowce
  Zaprzeczać istnieniu Lucyferka może albo człowiek z wypranym umysłem albo jego człowiek…
  Sanjahya jest podręcznikowym przykładem działań Bestii, z tego powodu warto uważnie obserwować i co najważniejsze Nikomu Nie Ufać bez podawania dowodów

  Polubienie

 10. Jakiś rok temu natknąłem się na Tego Maga ,obejrzałem dwa filmiki i odrzuciło mnie od niego …
  Poznawałem wtedy temat Płaskiej Ziemi i jakoś mi to nie grało z Tym Panem o globalnym spisku wiem od 2007 roku przy okazji filmu Zeitgeist który obnażył system ale atakował Chrystusa Króla wiec widac ze taktyka Sił Zła się nie zmienia bowiem ten cały Sanyo tez obraża Syna Bożego.
  Dla mnie jest to kolejne spełnienie się proroctwa
  O czasach końca naszego Zbawiciela mowiące o Fałszywych Prorokach i wilkach w owczej skórze. ..
  Niech Królestwo Boże przyjdzie juz wkrótce gdyż ohyda Tego Świata już staje się nie do zniesienia

  Polubienie

 11. Nie wiedziałem że należysz do ciemnych sił 🙂

  Z: https://www.youtube.com/watch?v=XIDg4u3lzCs
  Widzisz że miałem rację co do tego krula…
  Dobrych wywiadowców ma ten pomazaniec trzeba przyznać to ja wyszukuje wiele informarmacji z opuźnieniem a tu prosze Sandzia jak zawsze na posterunku 🙂
  I ta seria kopiuj wklej usuń końcówkę od Breina była także cichą odpowiedzią. Gdyby tylko pokazywano dowody…..
  Niby twierdzi że niska świadomość a sam udaje że nie wie o wielu tematach jak Itccs czy satanizm Pawła.

  Dlatego ja skupiłem się na ”pomyłkach” tego Hermetyka a nie na osobie i na metodach działania owych demonistów jak Icke czy Sanjaya
  Jak niejednokrotnie wspominałem ten człowiek skupia się na kwestiach znanych przez młodych albo nowicjuszy ”w spiskach”.
  I nawet jakby miał kiedykolwiek się ”do tego odnieść”
  Taki człowiek, odnosi się do ludzi a nie do merytorycznych argumentów i ci odpowiadają temu gościowi zazwyczaj przegrywają bo skupiają się na tej czapce (że wariat) a nie na dowodach.
  Takich sangayów za granicą jest pełno dlatego u nas jest to nowością.

  wiem jedno nigdy nie wspomni o:

  – Heretyku Pawle
  – Czym jest Helio(s)Centryzm, nie powie ponieważ Heliocentryzm to kult słońca
  – Septuagincie
  – Gigantach
  – Edomitach
  – Dlaczego usunął ostatnie zdanie z Tajemniczego Przymierza i od kogo skopiował 🙂
  – Czym jest Gnostycyzm
  – O języku Starohebrajskim
  – O Królestwie Bożym

  Ale wiem już jakby odpowiedział krul:
  Że ciemne siły atakują że tacy ciacy i owacy…

  Pewnie nawet dzieci są dla tego plagiatorka agentami a agent jako wyraz ma wiele znaczeń i może chodzić np. o agenta nieruchomości 🙂
  Dlatego ja staram się precyzować kiedy piszę o agentach dezinformacji chociaż łatwiej mi pisać

  Z tytułem greckim Christos jak widać robi facet wodę z mózgu ponieważ jest to grecko-słowiański tytuł oznaczający wybrańca, dosłownie namaszczony. Isusa nazywali Christosem ponieważ było w tamtych czasach wielu noszących to samo imię (Bar Abbas, Elymas).
  Warto jednak powiązać kilka kwestii, otóż ten człowiek uznaje wyraz Christos jako słońce chociaż słońce to jest Helios/ilios czyli niby jestem za PZ ale podstawy Heliocentryzmu czyli kult słoneczka ok. A przecież te same słoneczko czczą wszystkie narody w tym KRK

  Nie słoneczko ?
  Owszem słońce czy księżyc jako przedmioty na niebie są dobre lecz jaki jest sens czcić przedmioty martwe (tj. które nie mówią ?)
  Czyli skoro według Sangandzia Isus to wyrób KRK czyli Pawła to można jak najbardziej czcić a nawet się modlić litrami. Co za różnica czy do słoneczka czy do powietrza ? W ludzkiej świadomości tak ale dla Boga nie ma różnicy czy modlimy się do drzewa czy składamy ofiary dla Słońca – bałwochwalstwo to bałwochwalstwo ale Kościół
  O tym że Kościół to kościelnisko piszą nawet książki etomologiczne:
  https://pl.wikisource.org/wiki/S%C5%82ownik_etymologiczny_j%C4%99zyka_polskiego/ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82
  ”Niegdyś chowano zmarłych w kościele, lub na cmentarzu przy kościele, i stąd dawne twierdzenie, »że od kości ich wzięły kościoły przezwisko« (Potocki).”
  I do tej pory za kościołami są c-men-ta-rze
  A inne określenia jak Zbór ? Eklizja ? Church ? Kongregacja ? Kirk ? Chrześcijaństwo ?
  Jest pełno takich ”niewyjaśnionych” słów

  * Nie ma czego się obawiać, póki nie ruszą tematu Pawła, Edomu, Zjednoczeniu 12 Plemion Sławnych Słowian to można spać spokojnie. Ze mnie także próbował wrabiać że wierzę w Krzewiciela jako Boga chociaż sam zrobiłem arta na podstawie wyłącznie cytowanych źródeł udowadniając że Wszechmocny a Baranek to dwie osobne istoty.

  Polubienie

  1. Heh, a to dobre 😉

   W sumie to dzięki za tą informację, bo dorzuciłem ją do artykułu jako kolejny dowód na to, że Sanjaya sam przyznaje się do uprawianego przez siebie okultyzmu.

   Nawet odgroził się, że odniesie się do mojego artykułu…coż za zaszczyt, „król” raczył zwrócić na mnie uwagę 😉

   Jestem tylko ciekaw czy mnie zalinkuje, hehe, bo jak widać ma on w zwyczaju pomijać źródła, z których czerpie zreszta pełnymi garściami.

   Ja postanowiłem właśnie napisać artykuł ukazujący ogólny problem, jakim są obecnie pojawiający się oszuści, ze wskazaniem na jaskrawy i najbliższy z brzegu przykład, jakim jest Sanjaya. To dla ludzi jako proste ostrzeżenie i kontrargumentacja. Na szczęście jest miejsce na komentarze i wielu je czyta, tak więc Twoje spostrzeżenia na pewno nie zostaną pominięte…dzięki za nie.

   Zamierzam też zrobić z tego artykułu materiał na YT, tak jak poprzednie filmiki, żeby była jedna a porządna kontra na ten demoniczny syfilis rozsiewany przez jajcarza.

   Tak czy siak, będzie z nim tak samo jak z cała resztą jemu podobnych. Ma swoje 5 minut i jak cała reszta antychrystów i fałszywych nauczycieli, zwodzi jak to było zapowiadane.

   Tak miało być i to się właśnie dzieje! Sanjaya wpasowuje się w ostrzeżenia Jezusa o ślepych przewodnikach jak ulał i jest dowodem wypełnienia się Jego słów 🙂

   Polubione przez 2 ludzi

 12. I mamy odpowiedź krula!!
  Oczywiście nic nowego w tym przypadku – dużo haseł mało odniesień do argumentów

  O mnie od 11:45, oczywiście musiał zmanipulować że uznaję Isusa za Boga co jest nieprawdą,
  Mam także dwa dowody że krulu nawet na mój bloczek zerka czasem – usunięty kanał Vimeo plus ukazany na ekranie film w który kiedyś zanalizowałem gdzie krul obrażał nie Isusa a Boga. I wmawia że według Biblii Mesjasz jest Bogiem co jest nieprawdą ale skąd ludzie mają o tym wiedzieć.

  Do tego artykułu krul nawet się odnióśł 32:42
  Radzę przygotować się na falę…śmiechu

  Do tego można napisać (kiedyś) argumenty gościa z Radia Samiec które krulu określił jako zwyrodniałe
  Nierozpisuje się bo jest to u mnie 🙂
  I co ciekawe do żadnych z tych argumentów Sanjaya nie odnióśł po prostu stosuje za to argumenty odwołujące się do niewiedzy
  Nie neguje jednak związków z Gnozą, Hermetyzmem i Kabałą, jest też to samo co w religiach – nie uczynki a wiara czyli w to co wierzysz. Nie ma Boga którego masz się słuchać aby długo trwały twoje dni tylko ty zastępujesz Boga – uwielbiana nauka przez lucyferystów.

  O tym co tam mówi to ja juz kiedyś pisałem że są to tylko kształty ale po co je czcić ? Po co czcić słońce, ksieżyc i gwiazdy skoro mamy coś powyżej. I chyba o to chodzi – odciągnąć od Boga i wciągnąć w bałwochwalstwo takie same jak w KRK pod innymi barwami
  Tak zwany Stary Porządek świata do którego chcą Słowianowiercy powrócić to nic innego jak świat za Noego.

  Kruluś pomimo przekazywania wielu elementów prawdy nie mowi o rzeczach najważniejszych – tajemnicach tego świata jak Giganci tzw. Neandertale
  https://www.bibliotecapleyades.net/vida_alien/alien_watchers06.htm
  Ciekawa koncepcja że Neandertale to tak na prawdę Nefilimowie

  Polubione przez 2 ludzi

 13. popadliście wszyscy w intelektualne szambo.mówicie językiem nawiedzonych.człowiek który nie wierzy w nic dalej jest człowiekiem. każdego kto nie wyraża waszego widzenia świata nie czeka żadna kara ani nagroda.my ,zdecydowanie neutralni w sporach nie dotyczących faktów oczywistych traktujemy was jak zabawę intelektualną ,przyglądamy się waszym teoriom bo mogą owszem wpływać na bieg historii ,ale historii głupoty,bredzenie o demonach ,staje się waszym oknem na bzdurność.ZAPAMIĘTAJCIE JEDNO ,JĘSLI BĘDZIECIE CHCIELI „WPŁYWAC” NA ŚWIAT METODAMI RODEM Z ŚREDNIOWIECZA, CZYLI JAKIES TAM RELIGIJNIACKIE BZDETY TO NIC WAM TO NIE DA, ZASTĘPOWANIE JEDNEJ ŚCIEMY INNĄ TO ŻADNA REWELACJA DLA UMYSŁU.sRAM NA WASZE BAJECZKI O DEMONACH I MAGII.

  Polubienie

  1. Zabrzmiałeś jak człowiek przerażony faktem, iż rzeczy, o których przeczytałeś są o wiele bardziej realne, niż mogłoby się Tobie zdawać.

   Fachowo nazywa się to „dysonansem poznawczym”.

   Człowiek, który w nic nie wierzy, to tak zwany „nihilista” i można powiedzieć, że egzystencjalnie jest nawet niżej od zwierząt, ponieważ one mają chociaż chęć przetrwania i reprodukcji gatunku.

   Religia i magia to jedno i to samo, o czym piszę w innych artykułach. Czytaj, a zrozumiesz o czym mowa.

   Polubienie

   1. Los chciał żeby bóg nazywał się bóg, i tyle,więc najbliżej mi do losu a nie do jakichś tam bogów.Sa tylko same przypadki,nic nie jest sterowane.ewentualny sterujący sam jest sterowany,słowa nie mają żadnej „magicznej” mocy poza chwilowym zaburzeniem ruchu powietrza, największa mądrość w językach innych niż znam to dla mnie bełkot. sanjaya ma dzieci, i porzucił swego czasu rodzinę jak się mu ubzdurało że to nie dla niego.i dlaczego o tym nie mówi nie wiem

    Polubione przez 1 osoba

 14. o tym że sandżaja kreuje się na jesuskopodobnego wiedziałem juz dawno ,ale żeby się odcinac od rodziny to do mnie niepodobne, sam mam sytuacje patologiczną bo moja kobieta czyni ze mnie potwora ,a mimo wszystko znosze ją z cierpliwością, dla dobra naszego synka

  Polubienie

 15. jak się chce być powaznym i sznowanym ,to nie wolno ignorowac faktów że się powołało do istnienia nowe istoty, tym samym wróciło do niego to ,bo tak to lubi twierdzić, i nie wydobędzie się z tego już nigdy.dlatego jest to dla niego tak niewygodne i woli o tym milczeć.przpraszam cię Akara że musisz przez to przechodzić z mojego powodu ,ale nikt inny się na to nie odwazył, a sprawy zaczęły juz dotykac tego tematu

  Polubienie

 16. mimo całego zalewu religijniactwa lubię go słuchac bo czuć w tym powiew wolności, oryginalności, a tylko to mnie interesuje, zadawanie się z kimś jak spod sztancy, jest dla mnie problematyczne.niech się dzieje coś więcej niż biologia, ale nie więcej niż sztuka. co bym zrobił jakbym spotkał, jezusa?poprosiłbym o ogień zeby odpalic sobie papierosa nie chciałbym od niego nic więcej,niepotrzebni mi sa do szczęścia nawięksi mądrale tego świata. mądrośc to także zaraza.parcie na mądrośc to tez forma głupoty.bo nie da się być mądrym w świecie gdzie jest tyle absurdów

  Polubione przez 1 osoba

 17. nie spotkałem jeszcze nikogo zywego ,kto byłby moim odzwierciedleniem psychicznym ,ale może dzięki sandżaji pośrednio na niego trafięmwię wykorzystuję go po prostu do odnalezienia mi pokrewnych istot, bo i ja nie należę do zwyklaków i czuję że mam cholerną misje do spełnienia .

  Polubienie

 18. co do słowiańskości, to jest to dalej tkwienie w podziałach,a podziałów nie potrafię przyjąć jako obowiązujące na zawsze więc jest to sprawa tymczasowa, jesli chodzi o zycie to jestesmy owocami gleby i to ją uważam za największy organizm.glebowiaki dzielimy na ruszaki żwierzeta i stojaki, czyli rośliny itd

  Polubienie

 19. Tak sobie umilałem dzień i pośrednio natrafiłem na to
  https://moonjaya.wordpress.com/2018/04/06/yes/

  Ja wiele z tych rzeczy w bardzo luźny sposób u siebie opisałem, to może strzeszcze co wypisałem:
  * Człowiek który chwali się swoimi osiągnięciami (taki chwalipięta) z dziedziny Filozifii, Socjologii, Teologii itd. krytykuje te przedmioty (że to jest syf), ciekawe nie ?
  A to po to by słuchacz nie poznał technik prowadzenia dyskusji np. Pytania Sokresa, Erystyka i Sofistyka

  Po drugie Sanjaya chwali się że potrafi pisać doskonale teksty a tego nie robi, tylko gada
  Ponieważ w artykule jesteśmy stanie wychwycić i wzkazać na rażące błędy a na audycję najlepiej odpowiada się audycją
  proste

  I co ciekawe krulu ma doświadczenie w dziedzinie o której jakby niewiele wiedział w przeciwieństwie do tego pana

  Oglądałem ze 3-4 filmy tego pana i z tego powodu powróciłem do m.in apokryfów
  Bo Matrix/NWO to nie tylko to co nas otacza a także to co się dzieje w głowie. I ten rodzaj matrixu dotyczy programów/dogmatów które nam podświadomie założono jak ten dogmat piekła i człowiek niby czuje że jest to głupie ale wewnętrznie ludzie wolą dać na tacę bo się boją piekła

  Jeszcze jedno, człowiek sprawia wrażenie osoby która chce za wszelką cenę zaistnieć i wybić się na plecach pozornych antysystemowców których kiedyś wielbił a dziś chwali
  I w kwestii szczepionek, komu taki człowiek ma zaufać – fachowcowi Jaśkowskiemu czy amatorowi w kapeluszu Maga co dla większości oznacza albo psychozę albo celowe ośmieszanie prawdy swoją personą

  O tym że krulu krytykuje wikipedie w kwestii Słowian chociaż ta sama wikipedia mówi to samo że Słowianie pochodzą od słowa i sławy

  * Jeśli to prawda że krulu ma córkę i brata z ”żydowskim imieniem” to by oznaczało że do wyrwanych z kontekstu wersetów jeden krul może się jakbardziej stosować:
  Mt 34:(34) Nie myślcie, że przyszedłem przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz.
  (35) Bo przyszedłem aby poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę z jego matką, i synową z jej teściową.
  (36) Tak się staną wrogami człowieka jego domownicy.
  (37) Kto miłuje ojca albo matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godny; i kto miłuje syna albo córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godny.
  (38) I kto nie bierze krzyża swego i nie idzie za mną, nie jest mnie godny.

  i do tego także!
  (28) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.

  Czyli ta niska wiedza jest pozorna!

  Oglądnąłem ostatnio ten film od Mariusza S.
  I już kapuję o co chodzi z Magią
  Ma dwie strony jak moneta i może być przesyłana jako energia (ciepłe prądy)
  Ta energia jest jak narkotyk i przekaźnik (Medium) może być bardzo na nią zachłanny ponieważ po podebraniu jej nabiera sił witalnych
  Takie medium działa na zasadzie ”obrotowych drzwi” jak to Mariusz określił czyli pobiera energię od człowieka a wpuszcza czarną energię
  Taki przykładzik obrotowych drzwi

  Za włożenia rąk też można podebrać energię 🙂

  —————-
  A teraz coś nowszego co tam piękny czytelnik przemieszał
  W tym pierwszym filmiku
  1. Tytuł oczywiście że przekręcił, Henrykowi dodał końcówkę pl a mojego by nie wypowiedział – za mało czytających i brak stałej armii
  2. Takie podświade wpajanie komuś coś czego autor nie powiedział że niby słońce to znaczy zło. Słońce i przebywanie na słońcu jest zdrowe, złe jest składanie ofiar dla słońca (jak to robili Azteko
  3. Takie podświadome programowanie że oni, chrześcijanie… mi wpajął że uznaję Isusa za Boga 🙂
  4. Ale co najlepsze, główny temat zbył. Nie odnióśł się do żadnych argumentów:
  – Związki z kabałą, usunięcie zdania z Tajemnego przymierza, i wiele innych.
  O czymś takim jak Paweł czy Giganci albo Edom można zapomnieć, widać zresztą dlaczego 🙂

  Ale jak się pochwalił krulu że to tylko 1/5 ale ile tam rzeczy ukrytych jest, yeah!
  Ukrywają to masoni swój przekaz za pomocą symboliki

  6. O że Jezusa Isusem nazywają, ale dlaczego ? Przecież jaki powód tego jest
  7. Tak Sandzia trochę jak ksiądz i Paweł promują Krzewiciela ukrzyżowanego czyli w chwili cierpienia, ale do reszty nie ma odniesień. Czyli znowu niczego krulu nie obalił, co najwyżej pokazał jak zna techniki manipulancji

  A nie mówiłem że będą same jaja ?

  Polubione przez 1 osoba

 20. Z racji tego że dzisiaj jest poniedziałek czyli dzień księżyca, postanowiłem doprecyzować to co podałem powyżej. Wczoraj nie miałem siły i czasu na większe sprawdzenie tego a po drugie normalni ludzie chodzą do pracy/szkoły i mają zapełniony dzień
  W sieci powtaje (tak gdzieś od okresu kiedy Sci Fun wstawił swój filmik o PZ) coraz więcej rzeczy na temat słynnego samozwańczego króla ”Lehji” czyli albo własnego ogródka albo Słowian,
  Gdyby chodziło o kilka arów to z pewnością krulu nie odprawiałby takiej szopki – nie traktowałby tej koronacji tak poważnie w przeciwieństwie do 99% społeczeństwa
  Nic nowego chyba nie da się wymyśleć i nawet krulu widać że wyczerpał tematy bo klepie ostatnio jedno i to samo, a karma odpowiada kasując kanały na YT zmuszając do zajęcia się normalną płatną robotą 🙂
  Pamiętamy dobrze początek działalności krula, co większość rzeczy przepisał z forum 🙂
  Oczywiście linków nie było do wielu źródeł, ale… dziwna sytuacja kiedy słyszysz to co kiedyś napisałeś gdzieś tam, taki mały plagiacik…
  I tak teoretyzując gdyby nie to co poniżej i powyżej to możnaby było powiedzieć że wiedza wyższa takiego Sanjayi jest taka jak siatka na zakupy i płytka jak cegła
  Gościu większość czasu po postu Rzuca hasłami nie przestawiając większych dowodów i nie wyjaśnia jak działają różne mechanizmy np. jak dane dogmaty wpływają na życie codzienne. Archetypy, przekazy podprogowe, techniki manipulacji itd.
  A człowiek jest wyniszczany nie tylko fizyczne za pomocą różnych śmieciów (GMO, Fast foody) ale także psychiczne za pomocą dogmatów. Jest jeszcze coś takiego jak Konfornizm, Dyzonans poznawczy, Frustracja seksualna, Dezindywiduacj, Psychologia tłumu, Alienacja,
  Sporo pojęć pod którymi kryją się czynniki które nas mentalnie ograniczają i zdjęcie tych blokad daje nam szczęście, powodzenie, bliskość z Bogiem. Ponieważ matrix rozpoczyna się od wewnątrz, można to nazwać stałym praniem móżgów i Zbawienie dotyczy między innymi uwolnienia ludzości od tychże programów które nas blokują i powodują że się zachowujemy tak a nie inaczej. Protestantom na przykłąd wgrano program (zamiast Trójcy) że Mesjasz równa się Bóg i nawet gdy pokażesz takiemu człowiekowi pierdylion dowodów… nie uwierzy tobie. Bo jest zły albo opętany ? Nie! Po prostu pranie móżgu bierze górę nad zdrowym rozsądkiem.
  Dodajmy jeszcze fakt że młody człowiek to głupi człowiek ponieważ myśli że wszystko już odkrył, tymcasem według Biblii; w de był i gie widział
  Ks Przysłów 22:
  (8) Kto sieje nieprawość, zbiera nieszczęście, a koniec jego swawoli kładzie rózga.
  (9) Błogosławiony jest człowiek życzliwy, gdyż udziela ze swojego chleba ubogiemu.
  (10) Wypędź naśmiewcę, a ustanie kłótnia i ucichnie swar i zniewaga.
  (15) Głupota tkwi w sercu młodzieńca, lecz rózga karności wypędza ją stamtąd.
  Co ja widzę ?! 8 werset i prawo karmy ?
  2 Henocha także o tym mówi:
  58: Ani jedna dusza, którą stworzył Pan, nie zginie, aż do sądu wielkiego. I każdy rodzaj zwierzęcej duszy oskarży ludzi, którzy źle ich karmili.”
  To znaczy że człowiek nie jest w oczach Boga bezmyślną małpką która nie ma wpływu na swoje życie i nie odpowiada za swoje czyny. Nieświadomość (pranie mózgu) w Prawie Bożym w przeciwieństwie do prawa ludzkiego jest czynnikiem łagodzącym ale nadal nie ma wolnej drogi dla czynienia zła.
  Hmm. i Krulu pomimo studiowania Filozofii i tym podobne, mówi że w szkołach i na uczelniach wykładają dziadostwo i nie ma tam żadnej wiarygodnej wiedzy chociaż sam korzysta z róznych technik prowadzenia dyskusji jakie wykładane są na kierunku ”Filozofia”
  A jest to rodzaj zabezpieczenia aby słuchacz w razie czego nie rozpoznał technik manipulacji które są wykładane na kierunkach związanych z Filozofią, Psychologią, Marketingiem i nie tylko 🙂
  Czyli studenci albo ludzie znający techniki manipulacji znajdują się w lepszym położeni
  Jednym ze znanych technik manipulacji jest Sofistyka czyli używanie wieloznaczności pojęć albo posługiwanie się nieuczciwą argumentacją. Czyli taki Sofista między prawdziwe informacje wrzuca parę gniotów i są one niby oczywistymi bzdurami ale na ukazywanie ich trzeba poświęcić nieco czasu. To trochę jakby powiedzieć że trawa nie jest zielona a niebieska albo że wyraz patologia nie jest pochodzenia łacińskiego a greckiego
  * Z krulem to jest taka sytuacja ze cała ta otoczka (strój czarodzieja z karnawału (karny wałek)) ma na celu ośmieszyć celowo poszukiwaczy pradawnej wiedzy czy ludzi którzy zajmują się ”teoriami spiskowymi” aby ich ukazać jako czubków – świadków jehowy ukazuje się jako wariatów, w parę mądrych rzeczy wrzucono kilka bzdur i te mądre rzeczy zostały skojarzone z idiotyzmem.
  W kwestii językoznastwa znam kolesia któremu krulu może jedynie czyścić buty:
  http://wspanialarzeczpospolita.pl/
  Tam jest przynajmniej jakaś logika i sam autor nie miesza ze sobą wszystkich języków świata, zachowane są jakieś reguły bo bez reguł można udowodnić wszysto…
  * Nic dziwnego że wielu ezoteryków i inne gwiazdy New Age atakują Biblię:
  Ponieważ oni wszyscy pod pozorem oświetlenia ciała i duszy podsuwają inną formę okultyzmu. Z tego powodu muszą także obnażyć jedną z form magii/wiedzy tajemnej np.
  taki model Sanjaya, jak się odnosi do Forum czy do Henia… to dlaczego nie skorzystać skoro robi dobrą reklamę ? Nie ważne jak mówią ważne że piszą
  Hmm Krulu nie ukrywa że jest zapoznany z różnymi formami lucyferyzmu od lat, i nie wyjaśnia po czym dokładnie rozpoznać satanizm albo czym jest to słynne NWO.
  w jednej audycji krulu słysznie krytykował wahadełko ale uznaje że Astrologia, Numerologia i Horoskopy posiadają jakiś wyższy poziom i tam dopiero jest wartościowa wiedza
  http://bibliamowi.pl/zagadnienie/astrologia/
  Na podstawie Numerologii jak krulu twierdzi przewiduje przyszłe wydarzenia, hmm cżyby demony podczas wahadełka kłamały ale podczas innych praktyk zaczęły mówić prawdę ?
  A skąd się wzięła Astrologia ? Z kraju Chaldejczyków!
  Pamięta ktoś pisma z Qumran ?
  https://pl.wikipedia.org/wiki/1QpHab
  To jest komentarz do Ks Ambakuma i tam interpretowano kraj Chaldejczyków jako Kittim a Kittim jako Rzym ponieważ Rzym porównywano do Babilonu (Vavulon) czyli do bramy ”bogów” a więc Grigori.
  Biblia a zwłaszcza Pięcioksiąg kategorycznie zabrania wszelkich form czarów, magii, wiedzy tajemnej ponieważ dzięki tym praktykom człowiek kontaktował się z istotami z wyższych wymiarów – z szedim czyli duszami nefilimów.
  I na tym polega strategia Drugiej Fali i nie tylko, zaatakować autorytet Wszechpotężnego (inwektywy, oskarżenia) aby zdjąc bariery chroniące człeka przed bezpośrednim wpływem demonów.

  Pawła oczywiście nie ruszą ponieważ Pawcio zaatakował fundament wprowadzając sugestie że Syn Człowieczy=Bóg, że 100% pisma natchnione plus te Dary Ducha czyli Dary demonów pozujące na moc Boga
  O Tajemnym Przymierzu Czy Edomie albo Gigantach można zapomnieć

  A co do odpowiedzi krula 🙂
  Pomińmy pomielone pomieszane wywody do 8 minuty (8:40)
  Zobaczmy jak tu programuje krulu:
  1) Że Chrześcijanie xd
  2) Używanie zwrotu w liczbie mnogiej, hmm jak ktoś ma tasiemca to może być liczba mnoga 🙂
  3) Hm… a kto króla straszył, przecież to Sanjaya pierwszy podpierał materiały. Mnie to troszkę boli jak słysze jak ktoś mnie kopiuje, niby to daje poczucie że fajnie info przekazujesz a z drugiej strony

  Od 8:40 do 10 nareszcie odniósł się o treści i naturalnie niczemu nie zaprzeczył
  https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2018/02/19/jasna-i-ciemna-strona-medalu/

  Dobrze pisałem że Sandzia manipuluje treściami i przekręca czyjeś cytaty 🙂
  A najlepsze jest to że swoimi działami
  1) Ukręca sobie bata skoro myli nazwy i wmawia komuś coś czego nie powiedział,
  2) Reklamuje strony w ktorych znajdują się wyjaśnienia których facet nie podaje bo oficjalnie o czymś takim jak Pranie Mózgu, Edom, Giganci nie słyszał.
  3) Jeśli tak manipuluje cytatami to czy w innych rzeczah nie przekręca,
  4) Warto dodać że ”Chrystus XXI Wieku” ani razu nie poruszył planu III Wojen
  5) Facet skupia się na pozornych sprzecznościach zbywając esencję wypowiedzi oponenta
  6) Nie powiedział dlatego krulu jest uznany ze sekciarza i nie jest to powód promowania symboliki solarnej, przyznał się jednak że jest świadomy tego co czyni (nawiasem mówiąc wszystkie te gafy są celowe).
  7) Tak swoją drogą nadmierne promowanie słoneczka kłóci się z Płaską Ziemią ponieważ według PZ słońce i księżyc krążą wokół ziemi. No tak… jeśli nie ma Boga Wszechmocnego to możemy wielbić przedmioty martwe. Bo bałwochwalstwo to nie tylko składanie ofiar dla słońca czy modlitwy do Heliosa jak kościele. Idolatria czyli kult (wielbienie) idoli, wszytkiego poza Bogiem.
  8) Hahah 9:32, musiał się krulu pochwalić że ty jesteś taki matoł anonim ale krulu ukrył w symbolu tyle rzeczy
  9) Oczywiście musi krulu zwrównać do Chrześcijan, ale znowu odpowiada w sposób ignorancki i promuje Isosa w chwili cierpieniu, to czemu Mateusz i Jan opisują nauczanie a nie śmierć.
  10) Naturalnie krulu nie powie o Pawle czy na temat ”Apokryfów”albo na temat Septuaginty ponieważ to niszczy retorykę i logikę krula, proste

  Polubione przez 1 osoba

 21. Ostatnio w mojej niedużej miejscowości otworzono siedzibe Alior Bank ,patrze i kto jest w logo .. Nie kto inny a Apollo, dobrze że nie mam tam konta .Następnie zwróciłem uwagę na nową reklamę PKO tą z „bykiem” przedstawionym na platformie ze skierowanymi na niego reflektorami. . Nic dodać to jest Apis Egipski
  Mam konto w PKO ale tym drugim i tak myślę co mi w najbliższym czasie zaoferują z ukrytym wątkiem okultystycznym .
  To zwróciło moja uwagę ze trzeba być stale czujnym co od „nich” bierzemy i co mogą nam zaoferować. A po ostatnim artykule Henryka na temat Facebooka widzę ze nie jest tak kolorowo i bezpiecznie ..
  „Nie możecie być częścią świata” Słowa naszego Króla trzeba brać doslownie
  Musimy nienawidzić świata gdyż nie jesteśmy jego częścią na przekór propagandy Szatana „Trzeba kochać życie i myśleć pozytywnie ” Ja ODPOWIADAM Kochać Zycie OWSZEM ALE W KRÓLESTWIE BOŻYM GDZIE PRAWO BĘDZIE OBOWIĄZYWAŁO A BÓG BĘDZIE WYWYZSZONY I POWAZANY a wszelkie OBRZYDLIWOSCI PLUGAWEGO RZYMU ZOSTANĄ USUNIĘTE.

  Polubienie

 22. Kent Hovind chyba też spalony
  http://podgrzybem.blogspot.com/2018/03/chrzescijanski-syjonizm-czyli-fanatycy.html

  Zwłaszcza w minucie 20-27
  1. Jak wiadomo Hovind był baptystą a Baptyści to bardzo syjonistyczna grupa
  2. Autor tego filmu w ładny sposób obala zbawienie/usprawiedliwienie z wiary a podobno zwolennicy Pawła bazują tylko na Biblli – no ale skoro cała Biblia jest natchniona w 100% to musimy sobie wybrać co jest dobre dla nas a co nie 🙂
  3. Hovind pamiętamy mówił o Kreacjonizmie ale uciekał od Płaskiej Ziemi i raz na wykładzie pokazał ”diabelski znak” 🙂
  4. Dinozaury… niezależnie od tego czy istniały Hovind dał się nabrać ateistom i antyteistom na te róźne gatunki dinozaurów
  5. Hovind jest zwolennikiem Pawła a na dodatek atakował Septuagintę i świadków Jehowy, atakował tych ale Tanachu czy Baptystów już się nie czepiał…
  6. W najgorszym wypadku poszedł z drugą falą na współpracę

  7. Ogólnie filmik jest na temat pewnego rzekomego pastora. I niby Chojecki coś tam prawdziwego o Katolicyzmie mówi ale tak to wykreował żeby wyglądało na sektę i podobnie jak pewien kolega zgłasza innym kanały YT do okupanta 🙂
  8. Ogólnie duet ten jest przykładem symbiozy – jeden żyje na koszt drugiego czy raczej jeden wybija się na plecach drugiego
  Jakoś w 35 minucie autor wspomina że ”pastor” w podobny sposób spamuje terminem agent Rosyjski, Chiński, Watykański….
  9. Jak słuchałem tej audycji przez chwile nie wiedziałem czy tematem jest pastoro czy sandzio…. oni wszyscy podobnie się zachowują, najpierw prawią o miłości, rozumie, łączeniu, wibracjach i tak dalej. A dopiero później zmieniają się nie do poznania.

  10.
  Z takich tekstowych wiadomości, wkońcu wkleiłem kilka takich ciekawszych rzeczy:
  https://basileia785.wordpress.com/2018/06/03/apokalipsa-jezekiela/
  Czyli tak zwana druga księga Ezechiela… możliwe że Ezechiel spisał o wiele więcej tak jak inni prorocy i te dzieła zostaną odkryte przez… Henocha i Heliasza ?

  Nie mam czasu na Jubileuszów ale to co doczytałem nie wyglądało źle
  https://basileia785.wordpress.com/2016/10/22/ksiega-jubileuszow/

  https://basileia785.wordpress.com/2018/04/14/testament-hioba/
  Tam jest powiedziane że Hiob był Edomitą a nie Issacharytą, pomyliłem się

  Znalazłem inne księgi Henocha i prawdopodobnie nienatchnione a może nie ?
  W każdym razie w jednej z nich (4 Hen) jest takie cuś:
  4 Hen 3:
  Światłość i ciemność współistnieją w wiecznej wrogości; ich wojna nigdy się nie kończy. Nawet spośród Boga są tacy, którzy zostali pokonani przez ciemność, buntując się przeciwko Drodze, w której powinni iść, aby podążać za własną wolą. Dwieście serafinów zstąpiło na płaszczyznę fizyczną, gdzie zaimpregnowały kobiety śmiertelne, myśląc w ten sposób, aby stworzyć lepszą rasę, która odziedziczy ziemię. To jest parodia Boskiego Planu, ponieważ serafini nie mogą wygenerować mocy tworzenia bogów ze śmiertelnych mężczyzn i kobiet.
  Przywódcą tych serafinów był Semjaza. Zwołał ich wszystkich i rzekł do nich: „Nie możemy odnieść sukcesu, dopóki nie pozostaniemy zjednoczeni w naszym celu. Połączcie się ze mną i przysięgnijcie przez Boga Światła i Ciemności, że pozostaniemy zjednoczeni w naszej determinacji, aby obalić Plan Boga, abyśmy mogli zainicjować lepszy sposób wywyższenia ludzkości. Przysięgnij, że zrobisz wszystko, co musisz, używając wszelkich mocy Światła lub ciemności, które możesz zdobyć, aby to osiągnąć. „Tak więc każdy z nich przysięga, w obecności innych, przez Boga Światła i Ciemności, wiążącego się przez wiele przekleństw, aby zrealizować swój plan.
  Zstępując na śmiertelny samolot w pobliżu Góry Armon, serafini zaczęli zapładniać kobiety z otaczającego regionu. Dzieci, które urodziły się dla tych kobiet, stały się olbrzymami, wysokie na osiem do dziesięciu stóp. Nie mieli w sobie Światła, ponieważ ich ciała nie były wypełnione przez duchy od Boga, lecz weszły do ​​nich duchy ciemności. Zepsuły one ludzi, nad którymi rządzili, ucząc ich wszelkiego rodzaju niewłaściwości, tak że ludzkość pogrążała się coraz głębiej w ciemności.

  A więć serafinowie na czele z Semjazą nie mogli tworzyć aniołów a istoty niżej rozwinięte i nie były to istoty powołane do życia z woli Boga. Z tego powodu nie miały w sobie światłości (ludzkiej duszy, ludzkich cech) i tak dalej…

  Co do księgi Gigantów
  https://basileia785.wordpress.com/2018/04/20/ksiega-gigantow/

  Dałem tutaj kilka wersji ksiąg gigantów pod etykietą Apokalipsa Lamecha aby było mi wygodnie
  Założyłem ostatnio niezłą Bibliotekę pełną róźnych dzieł – Septuaginta, + kanon Syryjski, Ormiański, Etiopski a nawet dzieła Gnostyckie.
  Nie trzeba się z tymi dziełami zgadzać, ważne że są a niektóre (zwłasza) mądrościowe zawierają fajne wątki które można sobie wybrać pod warunkiem że na pierwszym miejscu pozostaną dzieła kanoninczne nie licząc Pawła czy innych ludzi

  Troche Dziwne że Polskie wersje językowe są zwykle niedostępne albo bardzo trudne do zdobycia – musiałem sporo serfować by wyszukać 4 Barucha czy Apokalipsa Ezdrasza mówiąca o piekle

  Polubione przez 1 osoba

  1. Według Księgi Jubileuszów Aniołowie Boga zwani Czuwajacymi zeszli na Ziemię by „uczyć synów ludzkich i zaprowadzić sprawiedliwość ” wiadomo czym się to zakończyło z pomocą Szatana ……

   Polubienie

  2. Ciekawa rzecz co do ksiegi Jubileuszów.
   Po potopie Noe otrzymał wiedzę co do leczniczych ziół i roślin uzdrawiające ciało i odpedzajacych demony i spisał to w księdze. ..
   Teraz popatrzmy jak Szatan za pomocą KK tępil zawsze ziołolecznictwo itp i teraz mamy to co mamy cały ten bajzel ze szczepionkami i propaganda „Służby Zdrowia ” zabić zamiast uzdrowić.
   W księdze Tobiasza jest mowa o wyleczeniu demona właśnie za pomocą ziół. ..

   Noe po potopie prosił Boga o ochronę przed demonami (duchami gigantów ) I otrzymał pomoc .

   Czytałem księgę Jubileuszow i myślę że jest autentyczna biorąc pod uwagę ze Genesis jest pisana jakby w skrócie. .
   A co jeśli została okrojona przez Nasienie Węża?
   Bóg nie dopuścił by zaginęla 1 ,2 Henocha ,2Ezdrasza. .
   Podobne uczucia mam co do Jubileuszów i 2 Barucha (tzw Syryjskiej)
   1 Henocha

   (10) Teraz oznajmiam wam tajemnicę: wielu grzeszników zmieni i wypaczy słowa prawdy i wypowiadać będą słowa złe i kłamliwe i wymyślą wiele fałszu i napiszą księgi w swoim imieniu.

   (11) Oby tylko spisali wiernie w swoich językach wszystkie moje słowa i nie zmienili lub opuścili czegokolwiek z moich słów, ale spisali dokładnie wszystko, o czym świadczyłem przedtem o nich!

   (12) Znam jeszcze inną tajemnicę: księgi te zostaną wręczone sprawiedliwym i mądrym, [którzy będą źródłem] radości, prawdy i wielkiej mądrości.

   (13) Zostaną im wręczone księgi i uwierzą w nie i będą się nimi cieszyć. I wszyscy sprawiedliwi, którzy poznali z nich wszystkie drogi prawdy, radować się będą.
   Chwała Naszemu Bogu Świętemu Izraela !

   Polubione przez 1 osoba

 23. * Mały błąd, Hovind cytował Talmud Babiloński czyli zna wierzenia Talmudystów.
  Czyli inaczej mówiąc wie że Tora a Talmud to dwie róźne rzeczy i na dodatek wie jak to tam było z tym Islamem
  Nie wiem, ale nie słyszałem żeby krytykował podstawowe założenia syjonizmu – odebrać Bogu Syjon
  Ale za to mam coś ciekawego okazuje się że Heniek to także agent Watykanu, tak dobrze mówi zapewnie jezuita jakiś
  [[https://youtu.be/7vxV0WjN3Gs]] 9:38
  Jak ktoś ma ochotę na dwa zdanie, myślałem że będą jakieś wyzwiska jak to w stylu tego pana ale nie obrót o 180 stopni 🙂
  Aż mnie zamurowało że Sanjaya postanowił promowować Henia, nie no popularność rośnie
  Szkoda że zamiast .com mówią pl. Ale to tylko kolejny pokaz manipulacyjny i obraca jak się jak widać przeciwko
  Bo skoro straszymy że agenci, sataniści (a co to znaczy ?) w tym przypadku na tym można tylko zyskać
  Aaa Sandziu ustami swego giermka czepia się o związki z Mariuszem a pokazuje nam stare wejście do strony i artykuł
  http://www.zbawienie.com/znak-bestii.htm
  Pomijam że wyjęte z kontekstu tak że Sandziu kreuje taki obraz jaki widz ma otrzymać – wybiórczy i wyrwany z kontekstu
  Ale tak to same pozytywy bo niestety Heniu daje te argumenty nawet w tym arcie których u krula nigdy nie znajdziemy
  Czyli należą się podziękowania dla Sanjayi za promocje i podanie linku, przekręconą nazwe można odpuścić
  Zastanawia mnie tylko cały czas gdzie był krul w latach 2012-2015 w tych najważniejszych czasach, czy pisał na forum razem czy po prostu przejrzał wszystko co się da, bo można zauważyć wspominanie tyle rzeczy w jednym zdaniu ma dać złudzenie że autor tak wiele wie i brak mu czasu na omówienie wszystkiego… stara szkoła
  Ale to bardzo dobrze

  Polubienie

 24. Niezauważyłem wcześniej nawet ciebie się tam krulu czepia nooo i to wygląda na jakieś zboczenie – agenci służb tak robią że chcą o każdym wszystko wiedzieć bo skąd niby wie o tobie tyle ?
  No przecież uczciwy człowiek nie wyciąga takich pierdów tylko wali wprost co się podoba a co nie tu wychodzi na to że krula bardziej interesują ludzie i to czy gruby czy nie niż to czy kłamie jakie ma intencje
  Dwa zdanka tak więc nie wiadomo czy kłamiesz czy mówisz prawdę, co promujesz co zwalczasz i tak dalej
  No ale można to sprawdzić, czyli same plusy 🙂
  Czyli ciemne siły w tym Bestia dają reklamę

  Polubienie

 25. Początek 12 minuty a konkretnie 8 sekenud, się krulu musiał sporo wysilić żeby tak każdego prześwietlić 🙂
  i to przed samym Bolkiem kapusiem 🙂
  Ale i tak w sumie nie wiadomo o co kaman a nie słyszałem żeby krulu czegokolwiek się wypierał, czy to donosicielstwa czy kradzieży informacji czy stosowania technik manipulacji…. na szczęście prawda dociera do ludzi a takie Sanjaye no cóż… im więcej się odnosi wprost albo pośrednio coś tam wykrada garściami tym lepiej.. więcej wejść.
  No ale cóż jak się nie ma argumentów logiki to stosuje się argumenty ogólnikowe – epitety, wyzwiska, manipulacje

  Przy okazji – na ten cały Projekt Hrabia włożono mnóstwo pieniędzy i…. znowu Lubawicz
  https://piotrbein.wordpress.com/2017/11/27/nie-do-wiary-lecz-serio-hrabia-potocki-z-cadykiem-chabad-lubawiczerow-na-europe-wsch-chca-nam-zamienic-reparacje-od-niemiec-na-scinanie-glow/
  Bestia coraz bardziej aktywna i dlatego mamy coraz ostrzejsze ataki na religie które sami uciekinierzy z nieba stworzyli a przy okazji zwalają winę… na kogo zwalają winę ?
  Na ludzi…
  U Hrabiego wina leży po stronie Syjonistów – że ten kto nie popiera ten to agent żydowski
  U Chojeckiego ten kto nie popiera ten agent Ruski-Chiński-Watykański
  U Sanjayi ten kto nie popiera ten agent ciemnej strony w domyśle Watykanu. Mnóstwo niepowiedzianych wprost manipulacji najpierw Watykanus to zło nr 1 a później kto nie wierzy w coś tam albo nie wierzy ten bierze kase od tej grupy a później nie jest to powiedziane wprost jest tylko że ktoś w to wierzy albo nie wierzy… Wyrzekać się technik które się nagminnie stosuje… mistrzostwo
  U Icke’a ten kto nie popiera ten je reptilianem, no dobra dodałem żeby rozładować sytuacje

  Polubienie

 26. Krul Cenzury znowu w akcji – mówiłem że to jest dwulicus co innego mówi a co innego robi…. już jeden kanał nakablował a i Eterowi filmik nakablował bo najwyraźniej coś zabolało, zresztą to widać że jak kogoś coś boli a nie ma żadnych argumentów to stosuje argument epitetów (patrz. ”Turbolehici” z Szydłowskim na czele)
  [Z Szydłowskim jest taka sprawa, jedno co bym wymagał to link do źródła tak zwanej Kroniki Frankońskiej, nic więcej]

  Na szczęście większość przechowuje, nie zachowałem tylko hipokryzji krula który głosił że wikipedia mówi o Słowianach jako niewolnikach a Słowianie to znaczy Słowo, Sława
  Tymczasem ta sama wikipedia mówi to samo… i to był ostatni raz i od tego czasu widze że im więcej tego typu manipulacji tym lepiej dla ”agentów”
  Prawde mówiąc to wielu tych agentuf to porzyteczne narzędzia dlatego się zwala winę albo na fikcyjne organizacje albo na sam Watykan albo ogólnie na żydów czyli znowu na ludzi

  Takie charaktery, potrafią dzielić i zmiatać pod dywan i potem i tak wychodzi kto co zasiewa… po owocach widać

  Dlatego takich osobników jak Icke, Nacht, Chojecki, II RP, Satanjaya należy ”rozpracowywać” sposobem merytorycznie na spokojnie ponieważ między wierszami wplątują prawdziwe informacje
  Dyskusja z ludziami którzy działają jak zdarta płyta to strata czasu…
  Tyle dobrze że prawda broni się sama

  * Wydawałoby się że cała praca idzie na marne i… błąd
  Owszem generalnie ludzie żyją jak rurkowce ale to nie jest tak że nikt nie czyta nikt nie ogląda – przypatrują się zwłaszcza oponenci czy róźnej maści Habarowcy
  Czyli… nie takie pierdoły, w każdym razie najlepiej jak ktoś jeszcze promuje np. taki Nergal im bardziej atakuje Katolików tym większą zyskują wiarygodność bowiem wtedy to lucyferyści niższego szczebla intelektualnego wykazują swoją ”mądrość”

  U mnie mam takie fajne wejścia – Czechy, Rosja, Unia Europejska, Izrael, Argentyna, Watykan

  Z jednej strony coraz więcej ujawnia się prawdy czy to o KRK, Religiach czy Syjonistach
  A z drugiej strony realizuje się Plan Alberta Pike’a (on dał twarz)
  I ten plan właśnie zakłada nastroje antyżydowskie, antymuzułmańskie, antychrześcijańskie
  Przede wszystkim walki religii stworzonych nie przez Boga

  Co do Międlara, dałem kiedyś jego audycje o Franiu… jak widać nie głupi człowiek skoro na Henia witrynę wpada i nie wyśmiewa a wręcz buduje na tym opinie
  I Linka podał… zaczyna mi się podobać
  Kurde Heniu to gwiazda – Sanjaya wspomina, Międlar wspomina ktoś tam jeszcze…. a licznik pach pach w góre
  I tu nawet nie chodzi o sam licznik.
  Robi tylko jeden błąd a raczej dwa –
  1. Burza z Bednarzem
  2. Za bardzo antyżowsko a trzeba pamiętać że sami Syjoniści czy nawet organizacja do której należał wykorzystuje antysemityzm do swoich celów
  3. PodLecki…. fajne towarzystwo i do tego chasydzki Chrabja http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/piotr-rybak-jednak-pojdzie-do-wiezienia-za-spalenie-kukly-zyda,11984634/
  Czy nie Hrabia ?

  Nie zmienia to jednego….
  Jeszcze żaden z czy to obrońców Pawła czy obrońców węża w Edenie jako rzekomego dawce rozumu… nie odniósł się specjalnie do proroctw

  Te najważniejsze tematy są omijane szerokim łukiem,
  tylko jeden człowiek wertuje cały internet a to działa tak że im więcej poświęca danej osobie uwagę albo stosuje nieczyste zagrywki tym bardziej wzmacnia, proste
  Lepiej niż gorzej

  Polubienie

  1. Dlatego mam cały czas na warsztacie film z artykułu na jego temat. Niestety brakuje mi czasu i weny ostatnio na te rzeczy z powodu zbyt pięknej pogody by ją marnować przed kompem, ale w końcu to skończę i jestem ciekaw wydźwięku 😉

   Dzieła pajaca są oczywiście niezłym matactwem, aż dziwię się, że chce się Tobie to orać.

   Ja wiem, że pajacykowi i tak się noga powinie, tak więc nie przejmuje się nim. Tacy jak on mieli się pojawić i to tylko dowód na prawdziwość słów naszego Prawdziwego Króla Isusa Chrystusa.

   Z Bogiem Natanielu!

   Polubione przez 1 osoba

 27. Podobne względem treści ale nie to samo – ja stawiam że wiele z tych elementów zostało dodanych później

  * Na szczęscie tylko Niedziele i Poniedziałki mam zepsute…
  Gieneralnie odrzucanie piłeczki mija się z celem i jest bezprodukcyjne no chyba że się omawia nie osobe a to jak konkretne działania wpływają
  Taki tu przykład – gościu mówi o agentach i obok są Tesla oraz Zerostein. Nawet jeśli mówi że coś tam to i tak na na pierwszy rzut oka niewiadomo…. na szczęście każdy ma prawo mówić co chce 🙂
  Ale jak się patrzy na to pod takim kątem jakim się chce np. u tego szukasz tych informacji a tamtego tych informacji – to jest dobrze

  Gieneralnie tego pokroju ludzie są tak długo skuteczni jak długo mają fanów i antyfanów czyli zainteresowanie
  Na szczęście zbliża się lato i szykują się ciekawsze rzeczy – mam sporo do przeczytania na wakacje

  Są ciekawsze tematy zresztą prędzej czy później każdy otrzyma to na co załuguje
  Dawno temu znalazłem taką sobie książke
  Nie wiem czy ktoś o tym słyszał, jak ktoś zna język…
  http://www.thechristianidentityforum.net/downloads/Esau-Edom.pdf

  Jest że obecni Edomici to zmieszane geny Hetytów, Kananejczyków oraz Jafeta = Cham, Sem, Jafet

  Ciekawe że Jakub czyli rzeczywisty Izrael stanie się narzędziem wyroku na Edomie
  O tym mówią prorocy Obdiasz i Ezechiel

  W tej książce jest także to co sam znalazłem w Talmudzie – składanie ofiary dla Molocha nie jest bałwochwalstwem
  A także o ”Jacob’s deliverance” czyli o uwolnieniu 12 plemion Izraela
  Chyba jedna z najlepszych tego typu książek… dlatego nie po Polsku 🙂
  Jakoś tak jest że wiele rzeczy do Polski niedociera dopiero za jakiś czas
  I te dobre rzeczy i te bzdury jak Izrael jako Is Ra El – z tego co pamiętam to kolego Icke’a wypromował

  Miałem przybliżyć problem Prawa ale ciągle ten temat mi ucieka, mam tylko tak zwanych Łapaczy Dusz

  Polubienie

 28. Obserwatorze co myślisz o proroctwie z Izajasza 19 rozdział
  Podam końcowe wersety :
  21) Wtedy objawi się Pan Egiptowi i Egipcjanie poznają w owym dniu Pana, i będą przynosić ofiary krwawe i ofiary z pokarmów, i będą składać Panu śluby i spełniać je.
  (22) A gdy Pan będzie smagał Egipt, smagał i leczył, wtedy nawrócą się do Pana, a On da im się ubłagać i uleczy ich.
  (23) W owym dniu prowadzić będzie droga z Egiptu do Asyrii: Asyryjczyk uda się do Egiptu, a Egipcjanin do Asyrii, i Egipcjanie wraz z Asyryjczykami będą służyć Panu.
  (24) W owym dniu będzie Izrael jako TRZECI razem z Egiptem i Asyrią błogosławieństwem na ZIEMI.
  (25) Którą pobłogosławi Pan Zastępów, mówiąc: Niech będzie błogosławiony mój lud Egipt i dzieło moich rąk Asyria, i moje dziedzictwo Izrael!

  W werasie 24 zaznaczyłem pewna ciekawa rzecz oto LXX i BT podają zamiast tylko „trzeci”-„Trzeci kraj” i dalej zamiast samej „Ziemi- ” w środku ziemi”
  TO by zmieniało postać rzeczy ze nie są trzeci po Asyrii i Egipcie lecz te trzy Kraje będą najbardziej błogosławione w środki ziemi ! Płaskiej Ziemi. .. a Izrael będzie najbardziej uwielbiony w Królestwie Bożym .
  Zadałem Natanielowi pytanie tutaj
  https://basileia785.wordpress.com/2017/02/14/apologia-nr-3-kwestia-sabatu-chiliazmu-trynitaryzmu/comment-page-1/#comment-952
  Kim są obecni Asyryjczycy i Egipcjanie bo wydaje mi się ostatnio ze te Narody istnieją do dzisiaj w świetle proroctw

  Polubione przez 1 osoba

 29. ”Krulu” coś tam do ciebie pije i chyba coś zabolało skoro słychać same puste hasełka i żadnych sensownych argumentów poza straszeniem czym się da

  Linki daję jak najbadziej bo dają dobry pijar można się podszkolić ż technik manipulacji (nie licząc straszenia)
  Radzę żeby jednak słuchać a nie patrzeć, ekspresja twarzowa tego pana jest mistrzowska, przecież z tą mimiką tylko do teatru i straszyć ludzi

  Już sam tytuł mówi wszystko
  Czy Jasna Strona Mocy to groźna sekta? Tak! Ale dla Ciemnych Sił
  O sektach napisałem u siebie komentarz, ten termin wymyśł kolega tak zwanych apostoł. Nie słyszałem żeby ten pan choćby się zająknął o tym autorze 🙂
  Wyjaśniłem także jak to działa na psychikę takie stanowcze określanie kto jest zły kto jest dobry… gdyby to była ksiązka to tak ale w życiu nie ma 100% złych czy dobryh ludzi
  A to działa na coś o czym ten facet oficjalnie nie ma żadnego pojęcia
  Bo skoro tytułujesz siebie tym dobrym to reszta jest zła, i jakoś w tym przypadku nie ma Jing Jang albo dwustronności że wszystko posiada swoje dobre i złe aspekty

  Tego typu zagrania w życiu pełno widziałem, ktoś kogoś oskarża lidera czy głowę powiedzmy rodziny o coś tam
  Przykład: Pani z urzędu dostała cynk że mąż znęca się nad rodziną, pani pyta się dziecka czy tatuś bije. Tatuś wcześniej wyuczył dziecko że jak powie że jest bity to dostanie lanie i ma mówić że jest w domu świetnie. Mówi więc pani pod przymusem Tatusia że jest świetnie a pani odchodzi
  I tu podobnie wyglądą że krulu próbuje udowodnić że nie jest ”sekciarzem” i nakazuje się wypowiedzieć koledze, nie musi tego robić a im bardziej krzyczy nie nie nie tym więcej głosów idzie na tak ponieważ prawda sama się broni i nie trzeba jej manifestować, trąbić

  Z Sandziego marny sekciarzyna skoro za pierwszym razem nie wypaliło i teraz teraz nie za bardzo wypala ponieważ za mało ludzi, a dobrzy liderzy potrafią przyciągnąć tłumy.
  A krul co najwyżej może być zbawicielem dla małej grupy osób i wpajać im tylko swój punkt widzenia czyli swoje doktryny
  Czyli jak już sekta to słaba bo dobre sekty w negatywnym znaczeniu mają większy zasięg

  A teraz głównie co potrafi to kopiuj wklej od wszystkich (totalna kopia tego co znajdziemy na internecie) i straszenie kim lub czym się da (”wszyscy się na mnie uwzieli, chcą mnie zniszczyć”)
  Ja rozumiałbym gdyby to był Stonoga, ale ten pan poszedł na współprace a krulu poszedł na współpracę tylko z Youtubem żeby skasować innym kanały.

  Nie sztuką jest wiedzieć że istnieją masoni czy jest jakaś symbolka, sztuką jest wyjaśniać w jaki sposób konkretne dogmaty wpływają
  Coś mówił krulu jak dogmaty wpływają na życie codzienne ludzi ?
  A podobno kończył miliony kierunków i z socjologii mistrz, no ja tego nie widze ale nie dlatego że ignorancja nie
  Ignorancja tak, ale ludzi bo łykają bez sprawdzenia dlatego najlepiej dać ludziom wybór i źródła by sami mogli ocenić co jest dla nich słuszne
  I nie straszyć że ”my” posiadamy prawdę a reszta pójdzie do piekła czy w nicość – to jest typowe w religiach że tylko my mamy monopol na zbawienie (cokolwiek to znaczy) a reszta na wietrzne potępienie

  Wracając do całej sytuacji;
  Ja tam nie widze sensu pisania komentarzy na YT bo i tak będą skasowane 🙂
  Albo odrzucanie piłeczki…
  Dobre, kasuje komentarze czyli ty nie masz prawa głosu ale on już może dowolnie – taki Kali
  Ja już to kiedyś pisałem że facet nie jest skłonny do rozmowy ponieważ w otwarnej dyskusji nie mógłby stosować technik NLP czy persfazji, cóż ja jestem za pokojowymi dyskusjami i jakieś pół roku temu zachęcałem Sandziego jak się jeszcze krulem nie ogłaszał na wzór krula Leszczyńskiego I, kolejny który się ogłasza krulem na spotkaniu.

  Po prostu nie ma sensu, jaki jest sens jeśli ktoś traktuje cię z góry, postraszy tobą a na koniec zaklei morde… żaden
  Dla mnie nie problem pisać o tych technikach i o skutkach, jak to działa i w ogóle
  Ja na przykład od krula sporo się uczę dzięki temu,

  Widziałem nieco komentarzy jak to ludzie opisują róźne gwiazdy – Sandziów, Hrabiów itd.
  Albo bezgranicznie bronią albo bezpodstawnie obrzucają błotem albo no właśnie… mają zwyczajnie mają róźnorodną (odmienną wizje świata) nic w tym złego
  U krula masz kasowane komentarze 🙂 Zachowałem nawet jeden komentarz ex-kolegi Etera, nie bluzgał i mowił wprost żeby nie kasował tych komentarzy… pyk nie ma, nawet filmu nie ma już się o to krulu postarał żeby film nie dotarł 🙂
  No cóż taka mentalność, ja mogę rzucać epitetami a ty nie możesz.

  Sam się jednak utwierdzam że rolą tego pana jest właśnie dzielenie żeby ludzie się wszystkiego i wszystkich bali (straszenie), a drugie to neutralizacja ”teorii spiskowych” swoją personą

  Teraz najlepsze szkoda że nic nowego
  Zoba jak facet przekręca twoje argumenty bo to jest mistrzostwo
  Facet skupił się na wieloznaczności pojęć czy na pozornym błędzie a później na tym się skupia, wyolbrzymia i 1000 razy to powtarza
  O tych ”agentach” też o jednej osobie trzy filmy i te same użycie słów, pal licho z tym

  W tym przypadku pyk kult Solarny/Heliocentryzm
  Facet kreuje obraz w głowie w słuchacza jak to zwalczany… nikt bardziej nie zwalcza dobrych idei niż on sam, niestety
  Wspominałem o tym w kontekcie Hrabiego… który zachęcał do krytyki
  I tu jest podobnie im więcej tego typu:
  https://moonjaya.wordpress.com/

  Tym dla krula lepiej bo nieważne co piszą, ważne że piszą
  Sam specjalnie nie odnosi się do argumentów tylko straszy i rzuca róźnymi słówkami-hasełkami

  Kult Solarny oczywiśnie że większość tych bóstw solarnych jak Baal, dla nich składano ofiary i to czyniły prawie wszystkie kultury. Zamiast czcić Boga czcili swoje anielskie bóśtwa jako element przyrody.
  To jest tak, buduje ktoś ci dom a ty dziękujesz nie autorowi tylko budynkowi albo sąsiadowi. Idolatria jak sama nazwa wskazuje jest kultem idoli czyli bożków, oczywiście bzdurne ale człowiek jest tak atakowany róźnymi sprzecznymi ze sobą doktrynami że ulega wpływom innych i daje się robić w trąbe

  Powim tak…
  Sam krulu nie odniósł się do reszty argumentów, nawet niczemu nie zaprzeczył i od góry i od dołu i od środka. Kabały czy czarnego słońca też się nieparł, powiedział jednak że używa symboli świadomie i nawet się ich uczył a to jest tylko mały fragment…
  Okultyści też używają symboliki i nie wyjaśniają co ona oznacza, ten sam zarzut stawiam Pawłościanom że pokazują o! tutaj oko! ale nie wyjaśniają
  I krulu podobnie ślizga się po tych tematach co najwyżej wspomni że ”jest”

  Ale to dobrze wróży skoro sam krul po miesiącach kopiuj wklej odnosi się do jakiegoś tam parobka
  Najlepsze jest to że to tylko ja użyłem raz słowa sekta tutaj… miesiące temu
  Sam widzisz krulu próbuje się uwiarygodnić to łapie się wszelkich metod, zaczepia i straszy [mimiką]]

  Mnie osobiste te straszenie krula straszy przez pierwsze sekundy później się okazuje że nie ma nic większego do zaoferowania poza straszeniem i dalszym ogłupianiem tak jak z tą listą agentuf gdzie obok siebie są osoby które chwali i wyzywa
  Już samo to że facet używa różnych Biblijnych określeń jak satanizm czy synagoga szatana a nie tłumaczy co to jest…
  Plan 3 Wojen albo Tajemne Przymierze omówił ?
  Omówił dlaczego kasuje innym kanały albo dlaczego kłamie ?
  Kłamie kłamie i to nie ja pokazałem co tam było z tą wikipedią

  Nie chce mi się omawiać samego krula bo to nie ma sensu zwłaszcza kogoś kto się ciągle powtarza troche jak R. Nacht aby później zmienić teze o 180 stopni….
  Przepraszam… Nacht stoi wyżej bo wspomniał chociaż o Itccs i ma odwagę głębiej wchodzić w pewne zagadnienia

  Powim tak, po samym zachowaniu widać żeś jednak krula wyprowadził z równowagi; gdzie się podział ten wesoły pełen życia dziadzia ?
  Taka plagiatorska żmijka która jak nie ma niczego od siebie zaoferowania to straszy i rzuca epitetami
  Jak się nie ma sensownych argumentów to się je nie porusza i stosuje argumenty takie jak ten pan

  Polubione przez 2 ludzi

 30. Przy okazji dowiedziałem się że masz tasiemca i Heniu chyba też skoro używana była liczba mnoga 🙂
  Cóż, to jest taki klasyczny sofistyczny element neutralizacji tezy – nie skupiasz się na niewygodnych tezach a na jednej wieloznaczniej, później ją wyolbrzymiasz i wedle swojej wizji ”obalasz”
  Krulu jest tak przewidywalny że można te akcje przewidzieć na długo przed nie licząc straszenia wszystkiego i wszystkich. Heńkowi dał chociaż porządną reklamę, to jest dobry pijar
  Ja to bym pewnie został okrzyknięty jezuitą albo czymś w tym rodzaju no ale trudno, według tego pana każdy kto nie przedstawia tej samej wizji świata jest agentem cokolwiek to znaczy. Oczywiście że w to nie wierzy skoro raz mówi tak a raz nie, pokazuje jednak jak to jest że prawdziwe elementy czy główne tematy schodzą na drugi plan albo zyskują miano oszołomstwa.
  Masz tu przykład Płaskiej Ziemi, wychodzi ci facet mówi fajne rzeczy i nagle zaczyna się odpalać miksować cały internet
  Później trafia się taki Sci Fun puszcza w pełnej krasie krula w całym uzbrojeniu i pancerzu chroniącym organy płciowe (kapelusz, co z tego że to jest kapelusz maga czyli osoby zajmującej się magią, nie mylić z kapłanami perskimi) i jeszcze nawalającemu te dobrze rzeczy i bzdury
  Podobnie jest ze szczepionkami – masz dwie osoby:
  Lekarz fachowiec który mówi że szczepionki powinny być najpierw kontrolowane pozbawione szkodliwych substancji a zawierają to to i to. Ogólnie konkretny człowiek.
  amator który wygląda jak wygląda i mówi ”usuńcie wszystkie WSZYSTKIE szczepionki, Płaska Ziemia, Reptilianie, heretycy, diabły, Wielka LehYah” Jak jeszcze doda że biedne dziecko to jest wasza wina boście mieli nie szczepić albo że jesteście agentami….
  No i komu mogą tacy rodzice zaufać w tej kwestii…
  Wystarczy że Icke’a zapraszają do BBC jako ”teoretyk spiskowy”’ albo Ziębę jako znachora (czytaj szarlatan)
  I to jest przykre a nie że jakiś ludek wszystkimi straszy, każdy ma przecież własny rozum ale nie każdy ma wiedzę a chociażby na to żeby odrzucić Heliocentryzm…

  Polubione przez 1 osoba

 31. Obserwatorze Henryk tutaj napisał -http://zbawienie.forumotion.com/t320p200-czasy-konca ze przydaloby się tłumaczenie LXX Popwskiego Daniel rozdział 8 tak się składa że posiadam wiec podaje ☺:

  1)W trzecim roku panowania króla Baltazara dane zostało mnie, Danielowi,inne po tamtym oglądanym przeze mnie wcześniej widzenie.
  2)Oto byłem na wieży w Suzie ,która leży w krainie Elam. Popatrzyłem w tym widzeniu,a ja jestem nad Ula.
  3)Znowu podnosząc swe oczy ,spojrzałem, a tu przed Ula stoi jeden baran. Miał rogi, rogi wysokie, jeden wyższy od drugiego. Ten wyższy wyrósł później.
  4)Patrzę, a ten baran ruszył z rogami do ataku w stronę morza, na północ i na południe. Żadne ze zwierząt nie mogło mu się przeciwstawić. Nie było nikogo, kto by oslonil przed jego przemocą. Postępował według swej woli i stawał się coraz większy.
  5)Zastanawiałem się nad tym , a tu od zachodu zbliża się kozioł. Szedł po powierzchni całej krainy, ale ziemi nie dotykał. Kozioł miał między oczamiast okazały róg.
  6)Skierował się w stronę barana, którego widziałem stojącego nad Ulaj, mającego rogi , i ruszył na niego z całym impetem swej siły.
  7)Patrzyłem, jak on zbliża się do barana ,bardzo rozwścieczony. Uderzył w barana i skruszył obydwa jego rogi. Baranowi zabrakło sił, by mu się oprzeć. Przewrócił go na ziemię i deptał po nim. I nie było nikogo, kto by wybawił barana z jego mocy.
  8)Kozioł rozrósł się ogromnie , a kiedy już był bardzo mocny , złamał się jego wielki róg. Wtedy u nasady tamtego wyrosły cztery rogi, skierowane ku czterem wiatrą nieba.
  9)Na jednym z nich pokazał się jeden twardy róg i stał się bardzo wielki dla południa, dla wschodu i dla mocy.
  10)Ogromem sięgnął aż do mocy niebieskich . Zrzucił na ziemię cześć tych mocy niebieskich i cześć gwiazd i deptał po nich ,
  11)dopóki najwyższy Wódz nie uwolni uprowadzonych do niewoli. Za jego sprawa ofiarą ustała. I nastał czas dla niego pomyślny. A miejsce święte pustkowiem zostało.
  12)Na ofiarę złożony został grzech , sprawiedliwość została powalona na ziemię. Uczynił to i powiodło mu się.
  13 )Usłyszałem, że mówi coś jeden święty. A inny pytał postać mówiąca : ” Jakie długo spełniać się będzie to widzenie: to usuniecie ofiary, to ofiarowanie grzechu spustoszenia? Jak długo święte miejsce i moc bedą deptaka? ”
  14)Odpowiedział mu: „Do wieczora i poranka : dwa tysiące trzysta dni. Wtedy oczyszczone zostanie święte miejsce ”
  15)A kiedy ja, Daniel, przypatrywalem się temu widzeniu i szukałem zrozumienia , przede mną pojawiła się postać jakby męża.
  16)I usłyszałem głos jakiegoś męża ze środka Ula. Wołał, mówiąc: „Gabrielu, pomóż zrozumieć to widzenie „.
  17 ) Przyszedł zatem i stanął przy mnie tam, gdzie się znajdowalem. Gdy się przybliżył, przerazilem się i padlem na twarz. On rzekł mi : „Wiedz, synu czlowieczy, że to widzenie odnosi się do zamkniętego juz czasu”.
  18)Kiedy mówił ze mną , znowu padłem twarzą ku ziemi , lecz on ujął mnie i postawił na nogi.
  19)Powiedział: „Pouczę cie o tym , co dziać się będzie na końcu gniewu . To widzenie bowiem spełniać się będzie jeszcze aż do zamknięcia czasu.
  20)Tym baranem z rogami , którego widziałeś, jest król Medów i Persów.
  21)Kozłem jest król Hellenów, a wielkim rogiem między jego oczami – sam pierwszy król.
  22)A cztery rogi , które wyrosły poniżej złamanego – to czterech królów z jego plemienia : powstaną, ale już nie z taką jak jego siłą.
  23)W ostatnich dniach ich królowania, kiedy ich grzechy osiągną pełnię, powstanie król bezwstydny w postępowaniu, rozumiejacy różne zagadki.
  24)Potężna jego moc, ale nie dzięki jego sile. Doprowadzi do ruiny rzeczy godne podziwu , będzie cieszył się pomyslnoscią w tym , co będzie robił. Będzie niszczył mocnych i lud święty.
  25)Jego twarde jarzmo będzie triumfować . W jego działaniach – podstęp. W swoim sercu będzie wyniosły. Chytrością zniszczy wielu . Przystąpi do zagłady wielu .Zmiażdży ich jak jajko w ręku.
  26)Opowiedziane widzenie o wieczorze i poranku jest prawdziwe , ale ty trzymaj je pod pieczęcią, bo jeszcze potrzebuje wielu dni”.
  27)Potem ja , Daniel , leżałem , chory, na łożu przez ileś dni. Gdy wstałem, zajmowałem się znowu sprawami króla, ale ciągle byłem wstrząśnięty i nie rozumiałem go .

  Jak możesz to podrzuć Henrykowi może pomoże mu to w jeszcze większym zrozumieniu czasów w ktorych zyjemy

  Chwałą Świętemu Izraela Naszemu Bogu !

  Polubione przez 1 osoba

 32. Tak dokładnie Mateusz to Mathaios i jest grecka forma imienia Matatiasz, znane imię za czasóe Ezdrasza i Dynastii Machabeuszy
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Matatiasz_Hasmoneusz
  Tylko Łowca Dusz niejaki Łukasz napisał że 12 apostołem był niejaki Maciej, a samo imi to alternatywna forma imienia Matajos (Mateusz)
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej
  Ciężko stwierdzić czy mówił prawdę czy skłamał, sądzę że Maciej jest albo jakimś uczniem Pawła z fikcyjną biografią albo Łukasz podał nam alternatywne imię rzeczywistego apostoła.. Natanael ? Nam się mówi że jest to Bartłomiej
  Maciej podobno trzymał sztamę z Andrzejem, tak stawiam że to Bartłomiej ale nie mam pewności
  Ewangelia Jana nie pisze o apostole Bartłomieju no ale on był wcześniej wybranym czyli Łukasz sporo i celowo namieszał.
  Ponadto nie wiadomo czy Polikarp, Papiasz i Klemens mówili prawdę czy podpinali się pod apostoła Jana czy Piotra,
  Może Józef Z Arymatei był 12 apostołem ? Trudno powiedzieć
  Ten tak zwany Apostoł Paweł to jest inteligentny i dobrze opracowany projekt
  Jak się spojrzy na postać Sawła – typowy agent, Bolek, prowokator winien większych prześladowań do tego posłaniec bogów (Hermes) a tak go nazywali według Łukasza
  Postać Szymona Maga i Apoloniosa Z Tiany nieco burzą piękny wizerunek nawróconego Tannaity
  Plus Marcjon – to jest typowa dialektyka Heglowska
  Marcjon jako zwolennik Pawła, heretyk, teza
  KRK, jako zwolennicy Pawła, antyheretycy, antyteza
  Synteza – KRK wyeliminował konkurencję i zyskał wiarygodność a i tak listy Pawła włączono do kanonu
  A planem od początku było wypromowanie Chrześcijaństwa czyli zagłuszenie prawdy, proste

  Polubienie

 33. Mam pytanie cze osobie nowonarodzonej (chrzescijanowi) wolno sprzedawac wodke i papierosy w celu zarobkowym np jako sprzedawca. Prosil bym o odpowiedz co Bog na to a nie nauki ludzkie pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s