„PAPIEŻ FRANCISZEK UZNANY WINNYM GWAŁTÓW, HANDLU DZIEĆMI, MORDERSTW I TORTUR!”

pope-francis-rape-murder-and-child-abuse_433869Masowe dziecięce groby na całym świecie – niechlubna karta w historii Kościoła.

W lipcu 2014 oskarżeni papież Franciszek – Jorge Mario Bergoglio, przełożony generalny Towarzystwa Jezusowego Adolfo Nicolás Pachón SJ i arcybiskup Canterbury Justin Welby zostali uznani za winnych gwałtów, tortur, morderstw i handlu dziećmi. 5 sędziów oraz 27 członków sądu przysięgłych z 6 krajów, w tym USA, sprawdzało dowody w sprawie ponad 50 000 zaginionych dzieci z Europy, Argentyny, Stanów Zjednoczonych i Kanady, które prawdopodobnie były ofiarami międzynarodowej sekty składającej ofiary z dzieci, znanej jako Ninth Circle (Dziewiąty Krąg). Rytuały satanistyczne miały odbywać się podczas wiosen 2009 i 2010 na wsiach w Holandii i Belgii. Aż 48 naocznych świadków stawiło się w sądzie ICLCJ by zeznawać na temat działań wyżej wymienionych oskarżonych duchownych – członków Dziewiątego Kręgu. Wielu przeciwników sądu ICLCJ/ITCSS (w wolnym tłumaczeniu z angielskiego Międzynarodowy Trybunał ds. Przestępstw Kościoła i Państwa) dyskredytuje osądy tej organizacji argumentując – krótko mówiąc – że to nie jest ,,prawdziwy” sąd. Rzeczywiście funkcjonuje on w zasadzie tylko wirtualnie, ponieważ nie posiada władzy wykonawczej, ale w założeniu prawdopodobnie ma tylko skupić uwagę opinii publicznej na przestępstwach tych, którzy stoją ponad prawem. W tym wypadku liczba naocznych świadków i ranga rzekomych przestępstw napawają sporą konsternacją.

Jezuici – okultyści i mordercy?

Znaczący urzędnik Watykanu i były pracownik Kurii Watykańskiej uzyskał dostęp do tajnych dokumentów do wglądu dla sądu. Jasno wynikało z nich, że przez wieki Jezuici posiadali z premedytacją stworzony plan rytualnych zabójstw porwanych noworodków oraz późniejsze spożywanie ich krwi.

Jeden ze świadków zeznał, że był obecny na spotkaniach papieża Franciszka z wojskową juntą w czasach Brudnej Wojny w Argentynie, w latach 70′. Zgodnie z zeznaniami świadka papież Franciszek pomagał w przemycie dzieci zaginionych więźniów politycznych do międzynarodowego kręgu wykorzystującego nieletnich, który był zarządzany bezpośrednio z Watykanu.

Według świadków papież Jorge Mario Bergoglio, były papież Joseph Ratzinger, jezuita Adolfo Pachón i anglikański arcybiskup Canterbury Justin Welby byli członkami satanistycznego kultu. Dowody łączyły również obrzędy satanistyczne z takimi osobami jak sędzia Trybunału Sprawiedliwości Wielkiej Brytanii Adrian Fulford, członkowie brytyjskiej Rodziny Królewskiej (w tym książę Filip), holenderska królowa Wilhemina, jej rodzina, belgijska Rodzina Królewska, czy nie żyjący już książę Bernhard.

Masowe groby i adopcyjny business

Odkąd prawie 30 dziecięcych masowych grobów zostało zlokalizowanych w „szkołach mieszkalnych” dla Indian na terenie Kanady, Kościół Katolicki, Kościół Anglikański, rząd Kanady i Królowa Angielska odmawiają przeprowadzenia wykopalisk na terenie zbiorowych mogił.

Film dokumentalny BBC ujawnił 50-letni skandal handlu dziećmi przez Kościół Katolicki w Hiszpanii. Ponad 300 000 dziecizostało skradzionych rodzicom do lat 90′ ubiegłego wieku. Matkom mówiono, że ich dzieci zmarły i zostały pochowane w grobach zbiorowych. W ramach tej działalności Kościół Katolicki miał zarobić20 miliardów dolarów na adopcjach.

Sprawa satanistycznych ludobójstw wciąż pozostaje otwarta.

 

Listy gończe wystawione przez ITCCS (Itnernational Tribunal into Crimes of Church and State):

http://itccs.org/2015/03/29/stop-the-convicted-criminal-jorge-bergoglio-2/

Stop the Convicted Criminal Jorge Bergoglio!

WANTED

  

For Crimes against Humanity, Child Trafficking, complicity in torture and murder in Argentina,  and presiding over a convicted criminal syndicate

 

This Convicted criminal, JORGE BERGOGLIO, is being given aid and comfort by the United Nations and the United States government, both of whom have invited BERGOGLIO to speak under their auspices during his visits to New York City and Washington DC, during the week of September 24, 2015.

An International Common Law Arrest Warrant was issued against BERGOGLIO on July 18, 2014, after he was lawfully convicted of these crimes.

Police and citizens are instructed to immediately detain BERGOGLIO and deny him all aid and comfort. Please report his whereabouts to the sworn common law Sheriffs and their deputies in your community.

THIS NOTICE HAS THE FULL EFFECT OF THE LAW

Issued by the International Tribunal into Crimes of Church and State (www.itccs.org)

itccs.jpg

Reklamy

16 myśli w temacie “„PAPIEŻ FRANCISZEK UZNANY WINNYM GWAŁTÓW, HANDLU DZIEĆMI, MORDERSTW I TORTUR!”

 1. Jestem w stanie uwierzyć w bestialstwo pod flagą kościoła katolickiego.
  Natomiast proszę o link albo przynajmniej tytuł do wyżej wymienionego dokumentu BBC, ponieważ jakoś nie mogę do znaleźć. A byłby świetnym argumentem w niektórych dyskusjach 🙂

  Polubienie

 2. Ciekawe…
  Zastanawia mnie kilka rzeczy.
  Po pierwsze, skoro PAPIEŻ, jedna z najbardziej znanych i wpływowych osób na świecie, zostały oskarżony przez sąd międzynarodowy o takie zbrodnie, to jakim cudem nie wspomina się o tym w żadnych innych mediach, oprócz niszowych, plotkarskich stron internetowych?
  Po drugie: Czy szychy z Watykanu są kretynami, żeby wybrać na tak ważne stanowisko kogoś bez „czystej karty”?
  Po trzecie: poproszę o link do tego filmu zrobionego przez BBC. Skoro o nim, Szanowny autorze artykułu wspominasz, to na pewno go widziałeś.
  Po czwarte: Wy w to wierzycie?!

  Polubienie

  1. Cześć Julka! 🙂

   1. Wszystkie media są pod kontrolą Watykanu, dlatego blokuje on przepływ informacji i nie dopuści do ujawnienia oskarżeń, które są wymierzone przeciwko jego przedstawicielom.

   2. Szychy z Watykanu to głównie zakon Jezuitów, który jest największą organizacją przestępczą na świecie i to on ustala, kto wejdzie na „tron piotrowy” – Bergogilio to również Jezuita. (proszę zapoznać się z tym wykładem na temat Jezuitów: https://www.youtube.com/watch?v=Lvug5bRRADI )

   3. Film z BBC można znaleźć w sieci, najlepiej na anglojęzycznych witrynach. Niestety, zapodziałem gdzieś linka i nie mam czasu na poszukiwania.

   4. Czy my w to wierzymy???
   Czy tak trudno pojąć, że Franciszek jest sługą szatana, który dąży do upadku Chrześcijaństwa, faworyzując islam i namawiając nas do przyjmowania tych dzikusów z Afryki??

   Czy akceptacja homoseksualizmu, aborcji i innych dewiacji, to niewystarczający sygnał, że coś jest nie tak?? Że jest to sprzeczne z Ewangelią Chrystusa??

   Albo najnowsza wypowiedź tego heretyka:

   „To prawda, że idea podboju tkwi w duszy Islamu, ale jest także możliwa interpretacja Ewangelii Mateusza, w której Jezus wysłał swoich uczniów do wszystkich narodów z powodu takiej samej idei podboju.”

   Ten satanista Franciszek przyrównuje Uczniów Jezusa – apostołów do morderców z Państwa Islamskiego!!

   Chcesz, to wierz i czcij tego wroga naszego Boga…

   …ja idę za Jezusem, a nie za satanistami!!

   Pozdrawiam w Panu!

   Polubienie

  2. Twoje pytania i związane z nimi wątpliwości wynikają z braku oficjalnych informacji kontrolowanych i cenzurowanych przez te same elity współodpowiedzialne za wszelkie zło i cierpienia , na które skazane są ofiary tego establishmentu. Biorąc jednak pod uwagę fakt odwiecznej działalności największej na świecie zbrodniczej organizacji religijnej, którą jest kościół rzymsko-pedofilski broczący we krwi przez wieki (wojny krzyżowe, konkwista, Krzyżacy, I i II wojna światowa wywołane pod wpływem Watykanu) to informacje obserwatora czasów końca mogą i najprawdopodobniej są wiarygodne.
   By odpowiedzieć na twoje pytanie ” czy w to wierzycie” odsyłam do najbardziej wiarygodnego źródła jakim jest Biblia a szczególnie 17 i 18 rozdziału ostatniej jej księgi Apokalipsy przedstawiającej prorocze informacje na temat działalności fałszywej religii i esthabismentu w dniach końca naszej cywilizacji. Pozdrawiam Ireneusz.

   Polubione przez 1 osoba

  1. Kradziony??? Czy został on skradziony z pańskiego komputera???

   Źródło artykułu na Pańskiej stronie jest podane:

   Źródło: humansarefree.com;childabuserecovery.com; humansarefree.com, dailymail.co.uk, dailykos.co #morderstwo #Watykan

   Nie pamiętam już skąd przerzuciłem artykuł, ale na pewno nie z Pana strony i widocznie nie wstawiłem źródła przez zwyczaną nieuwagę.

   A więc śmiem twierdzić, że Pan jedynie tłumaczył na Polski, a nie jest Pan Autorem owego artykułu.

   Nigdzie też nie piszę, że to mój artykuł, więc ten śmieszny zarzut, że artykuł został ukradziony, brzmi jak skarga dziecka w piaskownicy, które zapodziało grabki.

   Tu chodzi przede wszystku o ukazanie Prawdy o największych zbrodniarzach teho świata i dotarcie z nią do szerszej liczby odbiorców, a Pan żalisz się, że niby coś ukradłem??

   Porażka!!

   Polubienie

   1. zwykłe nękanie Kamilu.. czy spotkaliście się może w Waszym gronie z pojęciem gang stalking i bron psychotroniczna? Nie daj Boże z takimi atakami?

    Pozdrawiam

    Polubienie

   2. Coś mi się obiło o uszy, ale nie spotkałem się z tym osobiście…no chyba, że nie rozpoznałem tego.

    Choć przyznam, że co jakiś czas piszą do mnie dziwne osoby wyzywające od najgorszych.

    Pozdrawiam Beato.

    Polubienie

 3. uwazam, ze sprawa nie jest błaha w dobie technologii, bo wszyscy jestesmy narazeni na dzialanie fal WiFi , ja mimo, ze taki atak odczuwam to ciezko mi sprecyzowac czy jest to tzw. AI /jesli cos takiego rzeczywiscie istnieje – niektorzy twierdza ze tak/, bezposrednia dzialanosc jakis sił demonicznych czy nowa „bron” NWO do oglupiania/zastraszania jednostek… z tego co sie dowiedzialam, to takim bodzcem do uaktywnienia tego czegos moze byc nawrocenie , dzialnosc charytatywna, generalnie atakuje tzw. „dobrych ludzi” …
  Pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s