Watykan – „wężowa stolica”

Ostatnio pojawiły się w sieci kolejne dowody wskazujące jasno na zwierzchności panujące nad stolicą ówczesnego Chrześcijaństwa – Watykanem…

Nie od dziś wiadomo, że papiestwo nie służy prawdziwemu Bogu, Stwórcy nieba i ziemi, a nauki, którymi karmi swoich wyznawców na całym świecie nie są oparte na słowach Boga i Jego Syna Chrystusa, ale na odstępczych naukach ludzkich, które w wielu miejscach niemalże niczym nie różnią się od wierzeń pogańskich, wyniesionych prosto ze starożytnego Rzymu, a nawet Egiptu, które zostały przekształcone na chrześcijańską modłę.

W swym całym odstępstwie główną rolę odgrywa obecny papież Franciszek, który osiągnął szczyt w zwodzeniu swych wyznawców, aprobując takie herezje jak tolerancja wobec homoseksualistów i osób podejmujących się aborcji na nienarodzonych. Nawołuje on do wyrozumiałości względem inwazji Islamu na państwa europejskie, porównując muzułmańskich fanatyków do misjonarzy, niczym do apostołów, co jest totalnym nieporozumieniem.

13502818_1805317306368039_6194764291426921677_o
Najbardziej kompromitującym faktem jest, że obecny papież wraz z jego poprzednikiem Benedyktem XVI jest oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości i skazany na dożywotnie pozbawienie wolności.
dojazd papiez.jpg
Wiele z tego opisałem w artykule:
Przejdźmy jednak do najnowszych odkryć, które ukazują prawdziwe oblicze papiestwa i to, komu ono w rzeczywistości służy…  
Jakiś czas temu pewna osoba zwróciła uwagę na wygląd i architekturę sali audiencyjnej postawionej w Watykanie, gdzie papież przemawia w imieniu samego…szatana!  
Tak! To nie jest przypadek i proszę samemu się przekonać!  
Chodzi dokładnie o ten budynek…  
94_big
Czy nie przypomina on czegoś?? Na pierwszy rzut oka zapewne nie bardzo, ale pokażę zdjęcie, które powinno natychmiast naprowadzić na właściwe skojarzenie…  
najwiekszy-waz-w-niewoli
Być może nie jest to w pełni przekonujące, tak więc zajrzyjmy do wnętrza owego budynku… 
cf009028
Bardzo dziwnym jest, że w owej sali audiencyjnej nie ma praktycznie żadnych typowo chrześcijańskich symboli, jak krzyże lub wizerunki Marii czy ‚świętych’. Nie ma w niej obrazów i tym podobnych dewocjonaliów, co jest nietypowe dla stolicy chrześcijaństwa, gdzie taka symbolika występuje praktycznie wszędzie. 
Jest za to wizerunek rzekomo przedstawiający zmartwychwstałego Chrystusa…
the_dark_secrets_about_the_popes_audience_hall__231501
Swym wyglądem budzi on raczej grozę, zwłaszcza dziwne kształty otaczające rzeźbę przypominają jakby demoniczne pomioty. Sama postać również nie napawa optymizmem, ale wygląda, jak gdyby rzucała jakiś czar lub zły urok, ale to nie wszystko…
Zobaczmy raz jeszcze na wygląd sali…
05e086b304
…a teraz proszę porównać ją z tą fotografią…
n1x8bk
Architektura całej sali audiencyjne jest wzorowana na postać węża! Nawet w postać rzekomego Chrystusa został wpleciony ten wizerunek!
5195c5
Nie ma już żadnych wątpliwości, co do tego, kto jest zwierzchnikiem papiestwa. 
Jest nim szatan – smok, zwany także „starodawnym wężem”!!!
(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

Szatan = wąż

To on zwodzi od tysięcy lat wszystkich mieszkańców ziemi, a także i nieba. To on jest winny stworzenia całego systemu politycznego i religijnego na świecie, w którym pomagali mu zbuntowani aniołowie oraz niegodziwi ludzie będący tak zwanym „nasieniem węża”, przez co podali pod swą okrutną kontrolę i władztwo całą ludzkość, sprowadzając na nią bezmiar nieszczęść i bezprawia.
System wykreowany przez szatana, którym zarządzają posłuszni mu zbuntowani (upadli) aniołowie i nasienie węża ma swoją stolicę właśnie w Watykanie, skąd sprawowana jest władza nad światem. 
Proroctwa Apokalipsy opisują ją jako Wielką Nierządnicę obleczoną w szkarłat i purpurę oraz złoto, która ujeżdża zwierzę… 
3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.
(4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.
(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

nierzc485dnica-bestia

Szkarłat, purpura i kosztowności to główna cecha wyglądu reprezentantów Nierządnicy…

consistory-ceremony-photo

 

Watykan jest właścicielem największych banków na świecie, kontrolując tym samym cały system finansowy. Szwajcaria jest ośrodkiem watykańskiej bankowości i nawet tzw. „Gwardia szwajcarska” jest pseudo armią papieską, co ukazuje nam jasno konotacje tych dwóch „państw”. 

Nierządnica ma wypisane na czole tajemnicze imię: „Wielki Babilon”, co odnosi się do całego systemu, którym zarządza. Przedstawiłem to w artykule:

https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2015/10/28/trojkat-wielkiej-nierzadnicy-czyli-wielki-babilon/

Zobaczmy także na inną symbolikę, z którą obnosi się Watykan i papiestwo, a która pokazuje, kogo i co ono w rzeczywistości wielbi…

Kult solarny – kult słońca

 

7688094_f520

pobrane

kadedra_sw_pawla_kult_solarny

john-paul-monstrance

blogger-image-446466920

monstrancja-63298

 

Charakterystyczny obelisk na Placu św.Piotra nie ma żadnego związku z czymkolwiek, co odnosi się do Biblii i Słowa Bożego…

saint-peter-square-from-the

Został on przywieziony z odległego miasta w Egipcie zwanego Heliopolis, czyli miasto słońca. Jest to pogański symbol fallusa, czyli pożądania i rozpusty i można go spotkać w wielu pozostałościach po starożytnym, pogańskim mocarstwie.

karnak_05

 

Kolejnym nawiązaniem do symboliki węża jest architektura watykańskiej bazyliki, nie pozostawiająca żadnych złudzeń. 

 

image1_zpsbwfop4pw

 

red-dragon-s-3d

Kopuła jest osadzona na budynku przypominającym łeb węża lub smoka, a reszta zabudowań rozciągnięta w linii prostej i pokryta rudą dachówką imituje wężowe, czy też smocze łuski.

Drogi Czytelniku! Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości???

Pragnę Cię poinformować, że owa Wielka Nierządnica jest skazana z wyroku Boga na upadek i zniszczenie z rąk jej własnych sługusów, czyli symbolicznej bestii, którą ujeżdża…

Apokalipsa Jana 17:15-17

(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

Wiele wskazuje na to, że obecne wydarzenia na świecie prowadzą wprost do ujawnienia zbrodni Watykanu i papiestwa, oraz ich hegemonii roztaczającej się nad wszystkimi mieszkańcami ziemi.

Główną rolę w upadku rządów papiestwa może odegrać nowy prezydent USA Donald Trump, za którym stoją najwidoczniej siły przeciwne polityce papiestwa. Królestwo szatana nie jest tak spójne, jakby mogło się wydawać i nawet Chrystus dał nam pewną wskazówkę, że jest ono rozdwojone i nie będzie mogło się ostać.

Ew.Mateusza 12:25, 26

(25) A Jezus, znając ich myśli, rzekł im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się.

(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jakże więc ostoi się królestwo jego?

Najprawdopodobniej upadli aniołowie, którzy ulegli namowom szatana, aby przyłączyć się do jego planu buntu przeciwko Stwórcy, tym samym dając się zwieść, wypowiadają mu posłuszeństwo i dążą do zniszczenia jego królestwa ze stolicą w Rzymie. Wszystko to prowadzi niechybnie do wypełnienia proroctw Apokalipsy i Bożych wyroków!!

Zauważmy, że wielka Nierządnica – Watykan, jest już praktycznie zupełnie obnażona.

Jest już jawnym, że Watykan i papiestwo stoi za globalną pedofilią, islamizacją Europy, promowaniem mieszania się ras, homoseksualizmu, aborcji i innych odstępnych nauk uwłaczających Bogu, ale też rodzajowi ludzkiemu.

Poprzedni papież Ratzinger i obecny Bergoglio zostali oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości, a dowodów przeciwko nim jest cała masa.

Znane są konotacje Watykanu z CIA i FDA (Bank Rezerw Federalnych).

Dowody zbrodni i bluźnierstwa Nierządnicy namnożyły się do tego stopnia, iż wystarczy tylko publiczne wskazanie jej winy, by doprowadzić ją do upadku i zniszczenia!

Zdaje się, że właśnie tutaj kluczową rolę odegra Trump.

Znane nam jest jego nastawienie do watykańskiej agencji CIA, czyli zapewne Trump zna źródło jej wpływów. To samo tyczy się nastawienia do elit powiązanych z FDA, które to ograbiło Amerykanów z pieniędzy i doprowadziło nie pierwszy raz do recesji.

Trump najwidoczniej dobrze zna symbolikę…węża…

https://www.youtube.com/watch?v=CGgmOukPnsU

Jeśli wskaże on na Watykan i papiestwo, jako winnych światowych zbrodni i „wężowej polityki”, może być to dla nas jasnym sygnałem upadku Nierządnicy, oraz znakiem…

…rozpoczęcia czasów końca oraz wielkiego ucisku!!

Ew.Mateusza 24:32-44

(32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.

(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.

(34) Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.

(35) Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.

(36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.

(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.

(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,

(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.

(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

Czuwajmy, gdyż czas jest bardzo bliski!!!

Reklamy

36 thoughts on “Watykan – „wężowa stolica”

 1. A ja mam takie spostrzeżenie. Marek i Łukasz to ewangelie pawłowe. Dlaczego na ewangelie Mateusza nie spojrzeć jak na po prostu bardziej udaną, mniej ewidetną pawłowiznę?

  Weżmy ten cytat z którego przytaczasz.

  „Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.

  Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.

  A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec. ”

  Naprawdę nie trzeba wiele logiki aby zauważyć tu delikatnie mówiąc absolutne kłamstwo.
  Więc od początku

  „Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie”–
  są to słowa syna, zaprawdę powiadam wam oznacza wiem i zaraz wam powiem, mimo iż dwa wersy dalej pisze że nikt
  nie wie kiedy nawet syn.
  Czyli mimo iż syn nie wiedział to i tak im powiedział dodając jeszcze absurdalnie ” nie przeminie to pokolenie aż się to wszystko stanie.”

  Sama ewangelia np zaczyna się od rodowodu Józefa, który z poczęciem Jezusa wiele wspólnego nie miał :O

  Samo to powinno spowodować badanie całej reszty z dużym dystansem.

  Nie jestem żadnym trolem, ani tym bardziej nieomylny :D, chciałbym poważnie podyskutować.
  Jeżeli jesteś zainteresowany chciałbym przedstawić moją wersję xD kazania na górze, bo to co napisałem powyżej to jest mały pikuś w porównaniu z „ukrytym” przekazem kazania na górze.

  Polubienie

  1. Nie rozumiesz po prostu tego, o czym mówił Chrystus i doszukujesz się na tej podstawie błędów.

   Przede wszystkim Mateusz był osobistym uczniem Jezusa w przeciwieństwie do Łukasza i Marka, którzy nie mieli z Nim za wiele wspólnego.

   Zdanie: „Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie”, nie odnosi się do pokelnia ludzi żyjących za czasów Chrystusa, ale odnosi się do pokeleń Izraelitów, czyli rozproszonego Ludu Bożego, które żyje do czasów obecnych i będzie żyło tak długo, aż wypełni się wszystko, co zaplanował Bóg, ze zjedniczeniem wszystkich pokoleń Jakuba i osadzeniem ich w Królestwie Bożym włącznie.

   Sama Ewangelia Mateusza na wstępie podaje rodowód Jezusa, co jest wyraźnie napisane w pierwszym wersecie rozdziału pierwszego, a to że Chrystus został poczęty moca Ducha Bożego jest oczywiste, skoro Jezus jako istota człowiecza żyjąca do tego czasu w niebie, musiał przyjść na ten świat w inny sposób, niż zwykli ludzie zrodzeni z ludzkich niewiast.

   Twojej wersji „Kazania na górze” nie mam ochoty nawet czytać, bo pachnie to jawnyn bluźnierstwem, a znam już takich, co to wymyślili sobie „ukryte pikusie” i zaczęli ubliżać Synowi Bożemu.

   Zadedykuję Ci tylko słowa naszego Króla:

   Mateusza 13

   (11) A On, odpowiadając rzekł: Wam dane jest znać tajemnice Królestwa Niebios, ale tamtym nie jest dane.

   (12) Albowiem temu, kto ma, będzie dane i obfitować będzie; a temu kto nie ma i to, co ma, będzie odjęte.

   (13) Dlatego w podobieństwach do nich mówię, bo patrząc, nie widzą, i słuchając, nie słyszą ani nie rozumieją.

   (14) I spełnia się w nich proroctwo Izajasza, które powiada: Będziecie stale słuchać, a nie będziecie rozumieli; będziecie ustawicznie patrzeć, a nie ujrzycie.

   (15) Albowiem otępiało serce tego ludu, uszy ich dotknęła głuchota, oczy swe przymrużyli, żeby oczami nie widzieli a uszami nie słyszeli, i sercem nie rozumieli i nie nawrócili się, a Ja żebym ich nie uleczył.

   Tyle w temacie 🙂

   Polubienie

 2. Pozwolę sobie dodać coś z własnych dociekań: Sekrety podziemi Watykanu https://www.youtube.com/watch?v=QuoWtzIrYxQ. Można zwiedzić też samemu podziemia Bazyliki na ich oficjalnej str.: http://www.vatican.va/various/basiliche/necropoli/scavi_english.html. W sali oznaczonej lit. „U” (nazwali to: Mausoleum U) jest na ścianie postać na koniu typu logo Ferrari – na krwistym tle, co sami opisali na tej str. jako obraz Lucyfera. Przez wieki to nie przeszkadzało, czyli od początku był organizowany etapami Wielki Babilon, jak to opisywał Aleksander Hislop w Dwóch Babilonach.
  Pozdrawiam wszystkich którzy honorują w SOBOTę – dzień odpoczynku ustanowiony od stworzenia, czyli od samego początku.

  Polubienie

 3. Co do architektury sali konferencyjnej, to jajca jak berety, szoking 😉 A swoją drogą, perfidnie zaprojektowane..tylko z oddalenia i dzięki perspektywie widzimy wizerunek węża. Będąc w środku, przed podium nie widać tego wogóle. Ale przecież o to chodziło projektantowi 🙂 Analogicznie, będąc w środku systemu szatana, ciężko dojrzeć prawdę.

  Polubienie

 4. Cześć Kamil. Miałbym do Ciebie prośbę. Mógłbyś przekonać / poprosić Henryka żeby aktywował mi konto na jego forum? Chciałbym poruszyć pewien temat, myślę, że ważny i odnoszący się do Żydów – tych z plemienia żmijowego. Jest to temat, z którego niestety wielu chrześcijan jeszcze nie zdaje sobie dosadnie sprawy, a szkoda. Obiecuje, że nie będę wam tam bałaganił, tylko ten jeden temat porusze. Nie chce pisać bezpośrednio do Henryka bo on pewnie sporo dostaje takich maili z „prośbą o aktywacje konta” i mój mail pośród tych wszystkich przejdzie niezauważony i potrzebuje kogoś wstawiennictwa. Jakbyś mógł coś zdziałać w tej materii to z góry dziękuję.

  Nick na forum: siedem

  Polubienie

   1. Tak, o ten jeden. Zastanawiam się czy na waszym forum można ukrywać treść postów przed osobami niezalogowanymi??

    Polubienie

   2. Nie, na forum wszystkie tematy są w pełni jawne. Nie mamy nic do ukrycia, ba, zależy nam na tym, aby każdy miał wgląd do wszystkich tematów jakie poruszamy, więc jeśli chodzi o ten jeden temat, możesz napisać do mnie maila, a ja obublikuję go pod twoim imieniem..nie ma problemu. Szczerze mówiąc, na poczatek taka opcja byłaby najlepsza.

    Polubienie

   3. Zadałem takie pytanie, bo musiałbym nawiązać do prywatnych zdjęć postronnych ludzi, danych osobowych z FB i niekoniecznie powinno się odnosić z takimi materiałami publicznie, bo to nie jest kwestia tego czy jest coś do ukrycia czy nie, tylko kwestia prawna. Cenzurowanie wszystkiego mija się z celem. Wolałbym po prostu pewne rzeczy przekazać w zamkniętym kręgu osób, a niekoniecznie żeby wszyscy mogli to przeczytać. Na starym forum chyba była taka opcja ?? Zresztą nieważne. Postaram się inaczej wam to przekazać, zrobie małą strone pod wp , założę hasło, wyśle ci na maila link i hasło , zapoznasz sie , przekażesz dalej drogą mailową wszystkim chrześcijanom których masz w kontaktach jeśli uznasz za warte uwagi i to chyba będzie najlepsze rozwiązanie.

    Polubienie

 5. Kamilu poruszyliście dość istotna kwestię na forum dot. grupy krwi

  „Kiedyś w artykule o nasieniu węża pisałem o grupach krwi wielu ludzi oraz o grupie krwi RH –
  RH minus oznacza krew wolną od małpich genów Rhezusa – małpy.

  Słowian charakteryzuje około 15% RH – ale u Basków jest 35% – najwyższa koncentracja RH- na świecie. Chińczycy i Japończycy maja około 1%.”

  sprawa zaciekawiła mnie, bo jestem w tej grupie i wydała mi się rozwojowa, także zaczęłam drązyc. Natrafiłam na ten oto filmik , jest ich calkiem sporo w internecie, chodzi o gang stalking – atak „energetyczny” na ludzi posiadających Rh –
  Iluminaci posiadaja rejestr wszystkich ludzi na ziemi z ta grupa i daza do jej eliminacji.

  Polubienie

  1. co sadzicie o teorii, ze szatan i upadle anioły dziala na nas poprzez technologie? Jest to glowna metoda jego dzialania i na tym polega zwiedzenie .. przekonalam sie na wlasnej skorze na czym polega elektroniczny gang stalking, pod tym pojeciem kryje sie mega potezna broń, potrafie jednak odroznic moja wole od proby wkladania cudzych mysli do mojej głowy, bo tak to wyglada wlasnie.. sadze, ze pomocna jest tu wspomniana grupa krwi. ktora ma specyficzne wlasciwosci… LUDZIE SĄ MARIONETKAMI W REKACH ILLUMINATOW/SZATANA BO NIE SA W STANIE SIE BRONIC PRZED TA TECHNOLOGIA… TYLKO SWIADOMOSC TEGO I WIARA W BOGA SA JEDYNA SKUTECZNA BRONIA..

   „Kolejny krok projektu BLUE BEAM ma ścisły związek z projekcją wizualną, którą już pokrótce omówiono. Krok III to tzw. elektroniczna telepatia przy wykorzystaniu fal ELF, VLF i LF, które mają penetrować ludzie umysły i oddziaływać, a także interferować z naturalnymi myślami człowieka.

   Fale ELF (z ang. Extremely Low Frequency ? skrajnie mała częstotliwość) należą do zakresu fal radiowych o częstotliwości od 3 do 30Hz i długości od 10-100 tys. km. Wykorzystywane są powszechnie przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do łączności z zanurzonymi okrętami podwodnymi. [Wikipedia.pl v.s. ELF]

   Fale ELF budzą kontrowersje, gdyż znane jest ich niezwykłe oddziaływanie na ludzki mózg. W artykule David’a S. Walonicka [http://www.raven1.net/elf.htm] opisano możliwe interakcje i skutki działania fal ELF na człowieka. Studia przeprowadzone na zakresie fal o częstotliwości 6-10 Hz pokazały, że fale takie mogą zmieniać naturalną częstotliwość pracy ludzkiego mózgu.

   Fale mózgowe są to cykle aktywności bioelektrycznej mózgu, rejestrowane za pomocą aparatury elektroencefalograficznej. Charakterystycznym częstotliwościom fal mózgowych, oznaczanym za pomocą nazw liter alfabetu greckiego odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka i tak wyróżniamy fale gamma (od 40 do 100Hz), fale beta (od 12 do 28Hz), fale alfa (od 8 do 13Hz), fale theta (od 4 do 7Hz) i fale delta (od 0,5 do 3Hz). Rodzaj fal (zakres częstotliwości) wytwarzanych przez nasz mózg ma ścisły związek z czynnościami jakie wykonujemy i tak np. fale gamma towarzyszą działaniu, dużej aktywności człowieka, beta występują przy zwykłej dziennej aktywności, fale alfa podczas stanu relaksu, odprężenia, fale theta podczas snu i w fazach głębokiej medytacji czy hipnozy, fale delta podczas fazy najgłębszego snu, głębokiej medytacji itd. Oddziaływanie na ludzki umysł falami z zakresu skrajnie małej częstotliwości może zmieniać stany naszej świadomości, a także mieć wpływ na formułowane w naszych umysłach myśli.”
   http://www.przyszloscwprzeszlosci.pl/terazniejszosc/18-teorie-spiskowe/1229-projekt-blue-beam?showall=&start=4

   Polubienie

  2. Musiałbym się dowiedzieć jaką mam grupę krwi i zapoznać się z tym filmem. Coś w tym może być i rzeczywiście nawet by to wiele tłumaczyło.

   Ostatnio co kilka dni wypisują do mnie dziwni ludzie, próbując mnie oskarżać lub odgrażać się rzekomym potępieniem. Przyznam, że jest to irytujące, ale póki co staram się w łagodny sposób ścinać takie naskoki na moją osobę.

   Polubienie

   1. To się wzmaga i sądze , ze dotknie wielu ludzi , ktorzy doszukuja sie prawdy i zblizaja do Boga.. Badzmy bardzo uwazni i silni, bo wiary chyba nikomu nie brakuje 🙂

    Polubienie

   2. Zapowiedź prześladowań10

    17 Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować. 18 Nawet przed namiestników i królów będą was wodzić z mego powodu, na świadectwo im i poganom. 19 Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić. W owej bowiem godzinie będzie wam poddane, co macie mówić, 20 gdyż nie wy będziecie mówili, lecz Duch Ojca waszego będzie mówił przez was. 21 Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. 22 Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 23 Gdy was prześladować będą w tym mieście, uciekajcie do innego. Zaprawdę, powiadam wam: Nie zdążycie obejść miast Izraela, nim przyjdzie Syn Człowieczy11.

    ps. czasy mamy przesiąknięte technologią to i prześladowania opierają sie o technologię…czytałam, że jest to głownie atak demonów, nie jest to do końca broń czysto elektroniczna, a jakiś szatanski zamysl…

    Polubienie

   3. Myślę, że jest w tym wiele prawdy Beato. Technologia jaka jest dostępna dla elit jest nam nieznana, a zapewne wyprzedza naszę pojęcie tak bardzo, iż mając na nas wielki wpływ, nie zdajemy sobie z tego w ogóle sprawy.

    Jeśli dołączyć do tego współpracę demoniczną, można by wyjaśnić wiele sytuacji, w których z dziwnych przyczyn sprawia wrażenie, jakby coś nas próbowało zniszczyć.

    Odczuwam w ostatnich miesiącach znaczne nasilenie owych negatywnych odczuć.

    Polubienie

 6. Kamilu, nie wiem czy zauważyliście, ale przy okazji tematu PZ mamy wysyp informacji od rzekomych płaskoziemców, ktore neguja Biblię etc… Jest to tak tani chwyt NWO, że aż śmieszny…

  Polubienie

   1. No chyba nie możnq było się spodziewać po tym wszystki niczego rzeczywiście dobrego.

    Jak już nawet wielki promotor PZ – Eric Dunay okazuje się kierować w stronę NewAge, to tylko patrzeć, aż pojawi się kolejna fala kłamstw i zwiedzenia 😮

    Polubienie

   2. Kanały gdzie temat PZ nie koresponduje z Biblia, a dochodza inne kwestie jak Plejadianie, czarne słonce itp. powoli staja sie dla mnie nie do zaakceptowania..
    Sęk w tym , że Biblia jest dosłowna odnosi sie albo do naszego otaczajacego swiata, albo do naszego swiata duchowego, interpretacja jest nie lada wyzwaniem, nie kazdemu jest dana umiejetnosc wlasciwej interpretacji, ale jesli czegos nie ma to NIE MA

    Polubienie

   3. Taka refleksja mnie naszła.. szatanowi nie zalezy na tym czy odkryjemy faktyczny stan rzeczywistosci czy nie, zalezy mu na odciegnieciu nas od Boga, na NIEzbawieniu naszej duszy i jej NIEwiecznosci.. co z tego, ze odkryjemy prawde o kształcie ziemi, jak tam nie bedziemy doszukiwac sie Boga, tam nie bedzie Boga, to dalej bedziemy zyc w KŁAMSTWIE szatana…. zagrywka z PZ i wszystkie marionetki a la Eric Dubay to jego zwiedzenie

    we wszystkim musi byc Bóg, wtedy prawda bedzie oczywista – w przypadku PZ prawda jest tylko w oparciu o Biblie, kazda inna teoria to KŁAMSTWO szatana… kłamstwo jest bardzo łatwe do zdemaskowania jesli trwa sie w wierze…

    „Jeżeli będziesz trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”.

    Polubienie

 7. @ Beata
  „jak tam nie bedziemy doszukiwac sie Boga, tam nie bedzie Boga, to dalej bedziemy zyc w KŁAMSTWIE szatana (…) we wszystkim musi byc Bóg, wtedy prawda bedzie oczywista (…)”

  Trafiłem tu przypadkiem, widzę, że dyskutanci są na poziomie wyższym od spotykanego w przeciętnych anty- lub pro-chrześcijańskich miejscach – może więc ktoś będzie zdolny do odpowiedzi na moje pytania:

  1) Skąd się wziął „Pan Bóg”, miłujący wszystkich i przebaczający wszystko – a więc będący przeciwieństwem Jehowy: ludobójcy, popierającego zdradę, złodziejstwo oraz mściwego do 12-ego pokolenia?

  2) Dlaczego księża („rzymskokatoliccy”, innych nie znam) ukrywają przed chrześcijanami, gdy głoszą „miłuj bliżniego swego jak siebie samego” (czyli wszystkich ludzi), to, że dla żydów ich bliżnim jest TYLKO inny żyd?

  Uważam, że to stawia chrześcijanina na przegranej pozycji – jak boksera, który wypchał sobie rękawice watą Nowego Testamentu przed starciem z bokserem o rękawicach wypełnionych ołowiem Talmudu.

  Polubienie

  1. Witam.

   Na wstępie wyjaśnię, że to nie jest blog chrześcijański, a ja nie jestem chrześcijaninem, ponieważ to wyznanie ma tyle samo wspólnego ze Stwórcą nieba i ziemi, co Islam czy Judaizm, czyli bardzo niewiele.

   Nic więc dziwnego, że Chrześcijanie, zwłaszcza ci rzymsko – katoliccy, ze swym zindoktrynowanym pojmowaniem prawd biblijnych stają w takich kwestiach na przegranej pozycji. To wina fałszywych nauk toczących wszystkie religie, które są fałszywe w całym swym zestawie odmian.

   Odpowiadając na pytania…

   1) Takiego „Pana Boga”, będącego zupełną odwrotnością Staro Testamentowego Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba, wykreował fałszywy apostoł Paweł wraz ze swymi poplecznikami, Łukaszem i Markiem, których to pisma i herezje zostały dodane do Kanonu Biblii przez Rzym, nadajacy im status pism natchnionych.

   To właśnie Paweł naucza o nieskończonej łasce i miłosierdziu wzamian za sama tylko wiarę, namawiając do porzucenia Zakonu ustanowionego właśnie przez Boga, który zawsze i bezwzględnie wymagał posłuszeństwa wobec Jego Prawa, będącego antidotum na grzech i rodzące się z niego zło i bezprawie.

   Ponadto filozofia Pawła doprowadziła do wywyższenia Syna Bożego w miejsce samego Boga, a manipulacje Rzymu stworzyły dogmat o Trójcy, nadając Synowi Bożemy rangę Boga, co jest oszustwem, gdyż sam Jezus nauczał, że od Ojca jest mniejszy i przez Niego posłany.

   Słowa Boga zawarte w ST oraz nauki Mesjasza spisane przez Jego osobistych uczniów Mateusza, Jana, Jakuba i Judę (listy Piotra są także mocno przerobione na potrzeby „stolicy piotrowej”) mówią wyraźnie o dokonaniu Bożej sprawiedliwości na grzesznikach i o zbawieniu ludzi prawych, dobrego serca, którzy w końcu nawrócą się do Boga i Jego Prawa. Jest wyraźnie zapowiedzianie i wielokrotnie powtórzone, że nie obejdzie się bez gniewu i użycia siły, co komoletnie przeczy chrześcijańskim śpiewkom na wzór fałszywego apostoła ględzącego o łasce i pokoju. Przecież sama Apokalipsa wyraźnie zapowiada…wojnę.

   2) Przywódcy religijni to w większości tzw. „nasienie węża”, kąkol, który prowadzi ludzi na manowce, z dala od Boga. Oni okłamują swych wyznawców, a że obecni Żydzi to przebierańcy podający się za Naród Wybrany, a którzy w rzeczywistości są synagogą szatana (Ap.2:9; Ap.3:9), to można łatwo wydedukować intencje z jakimi kler i inni tego typu przemawiają do mas.

   Pozdrawiam!

   Polubienie

 8. Szanowny Obserwatorze Czasów Końca,

  Serdecznie dziękuję za wyjaśnienie “pochodzenia” Pana Boga!
  O działaniach apostoła Pawła wiedziałem tylko tyle, że to on zmienił zamiar Jezusa Chrystusa
  ratowania TYLKO zbłąkanych izraelskich owieczek, “rozszerzając” go na nawracanie goji – dlatego wysłannicy wyruszyli w świat z lichwą w sercu i Nowym Testamentem w ręce… I interes się “krenczy” do dzisiaj!

  Może znajdziesz coś do wykorzystania w tych dwóch wątkach;

  “Kajfasz nabił goji w chrześcijaństwo”
  http://www.sfinia.fora.pl/katolicyzm,7/pytanie-laika-o-ofiare-jezusa,2560-425.html#199585

  “Nie masz cwaniaka nad hazaraka”
  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=10&t=26932

  Pozwalam sobie je podsunąć, bo Twoje przywiązywanie nadmiernej wagi do Starego Testamentu jest, najdelikatniej mówiąc, anachronizmem…

  Pozdrawiam

  “Goje wszystkich krajów, łączmy się!”

  Polubienie

  1. Paweł głosił po prostu inną ewangelię niż Chrystus i 12 apostołów. Nawet w przypowieści „o kąkolu na roli” mamy dobitną zapowiedź pojawienia się wysłanników diabła, zagłuszających prawdziwe ziarno Prawdy.

   Żydzi podający się kłamliwie za Judejczyków, to tak naprawdę synagoga szatana nie mająca nic wspólnego z 12 plemionami Izraela.

   Przywiązuję wielką wagę do tzw. Starego Testamentu, ponieważ w nim jest dokładnie zapisana cała historia prawdziwego Narodu Wybranego oraz cała masa proroctw czasów końca…jak można nie przywiązywać do niego uwagi?

   Jest pełen Słów Boga i Jego mądrości, a nauki Jego Syna spisane przez apostołów są poprostu esencją tego, czego Bóg wymaga od swego narodu, oraz od ludzi ze wszystkich nacji, plemion i języków świata, chcących być Bogu posłusznymi.

   Łączmy się w Jezusie Chrystusie i jego nauce, gdyż to ona jest drogą do Boga.

   Pozdrawiam.

   Polubienie

 9. – Chi Ksi Stigma, Chi Jota Stigma, – Chilios ? Xelios ? Helios ? Niszczyciel Apollin ?
  Chi I (Jota ?) Stigma ? – XelIoS = Helios = Ilios
  Helios to znaczy Słońce, według jednej wersji mitu trak Orfeusz był wielbicielem Heliosa, którego nazwał Apollinem!
  Litera H=X, CH=K
  Przykład:Chanaan, Kanaan, Chrystian, Krystian,
  Nie wiem czy prawidłowa jest wersja 666, 616 ale tamten świat wyraźnie stawia na ”szatan 666” abysmy mieli zaufanie do rzymskiej Wulgaty i Egipsko-Aramejskiego Tanachu, sami wyznawcy New Age mówią że jest wiele grup Ufo (czytaj aniołów) z róznymi celami czyli część siedzi w niebie, inni na ziemi, inni w Agartcie itd.
  Przykre że wielu cytuje znane fałszerstwo z Ks Izajasza o ”synu Jutrzenki” polecam sprawdzić w LXX, tam nie ma NIC o jakimś synu czyli fałszywy trop. Ja rozumiem że łatwo jest odrzucić Mateusza i Izajasza za proroctwo [oraz imię] Immanuela, czy naprawdę odrzucając Hermesa Pawła mamy odrzucać natchnione proroctwa i księgi pochodzące od Boga ?
  Immanuel czyli Gott Mit Uns czyli Bóg z nami, nie jest to imię żydowskie a Staro-Hebrajskie czyli propaganda abysmy uważali imiona ze ST jako nie prastare-słowiańskie/Fenickie a Asyryjsko-Aramejskie.
  dopowiem jeszcze O Hermesie, ”666′ jako naszym pomazańcu czyli Heliosie i tym że księga Izajasza 14:12 jest fałszerstwem w Tanachu, powtarzam lepiej sprawdzać Septuagintę a później ….
  Dobra porównywarka tekstu Septuaginty i Tanachu w języku angielskim
  http://ecmarsh.com/lxx-kjv/

  Polubienie

 10. Odkryłem coś chyba bardzo nieprzyjemnego… otóż ten lucyfer nie ma dzieci i nie jest żadnym synem

  LXX Popowskiego 14:12 Jak mogłeś spaść ty, Jutrzenka Wschodząca o świcie.

  LXX Brenton 14:12 How has Lucifer, that rose in the morning, fallen from heaven! He that sent [orders] to all the nations is crushed to the earth.

  KJV
  14:12 How art thou fallen from heaven, O Lucifer, son of the morning! how art thou cut down to the ground, which didst weaken the nations!

  A więc:
  (12) O, jakże spadłeś z nieba, ty, gwiazdo jasna, synu jutrzenki! Powalony jesteś na ziemię, pogromco narodów!

  jest kolejnym fałszerstwem, jedno słowo dodali ale jak wielu dało się na to nabrać że Isus to syn lucyfera, że Fosfor ma syna. Dlatego ST najlepiej czytać Brentona i Popowskiego no chyba że ktoś zna jeszcze inną wersję Septuaginty.

  Tych różnic jest mnóstwo ale najwięcej u Izajasza i Jeremiasza. Ks Daniela występuje w trzech wersjach: LXX, Teodocjon i Tanach. Nawet LXX Brentona zawiera przekład (przekręt) Teodocjona. Nie czytałem jeszcze wersji LXX, ale różni się ona od Teodocjona, wystarczy zobaczyć opowiadanie o Belu i Smoki oraz Daniels 9:24-27.

  Od początku trwał mocny atak no Słowo Boga, teraz ten filmik wątpliwego tłumaczenia z łaciny, nazywa rzeczy hebrajskich żydowskimi. Jeżeli Immanuel, Daniel itd to fałszerstwo to po co nam Biblia. A są osoby które twierdzą że proroctwo o Isusie wyznaczonym (Mesjasz) przez Boga to fałszerstwo. Wątpię aby ktoś sfałszować właśnie ten fragment zresztą dobitnie ukazujący Isusa jako syna Bożego a nie część trójcy albo dwójce.

  Polubienie

 11. Krótko. Septuaginta pokazuje jasno że Tanach jest niewiele warty, większość przekrętów to cytowane fragmenty przez Isusa w NT. To pokazuje z jaką perfidią działali tamci panowie. Czemu nikt tego nie mówi ? Tacy wielcy ‘’antysemici’’ Anglojęzyczne źródła częściej wspominają o Edomie, a to dlatego że nie Anglosasi a Słowianie są trzonem Izraela, dlatego ci ‘’przyjaciele’’ potwierdzają proroctwo Ap. Jana 2:9/3:9 o synagodze szatana podającej się za naród wybrany, tymczasem Biblia wskazuje że Izraelici to biali bałwochwalcy mieszkający na północy, liczne i dumne narody Izraela ale nie jeden.

  Ten cały projekt wielkiego Lechistanu to próba pokonania Słowian ich własną przeszłością, zamiast powrotu do Boga nawracają nas na lucyferianizm w białym pudełku.
  Illuminaci to fałszywa nazwa, powinno być Wtajemniczeni, Archonci to fake, powinno być ”Egregory” (upadłe anioły, Obserwatorzy czyli The Watchers), Ufo to fake, bo powinno być ”demony” itd. Mimo to nie zachęcam do wgłębiania się w Gnostycyzm, Thelemę i New Age – dużo kłamstw, możliwe ryzyko demonicznego ataku nie tak silnego jak przy oglądaniu brutalnych scen, Horrorów itp. ale jednak.

  Nie brałbym wszystkiego dosłownie na to co mówi diabelski internet, pełen Njuejdżu i innych bzdet promujących duchowośc, pokarm duchowy. Ten pokarm duchowy, w ogóle duchowość to żywienie demonów a nie siebie.. czy Bóg kazał nam się uduchowić czy może Saweł zwalczał Prawo i cielesność ?
  W razie czego upycham różne posty do swoich artów. Na temat znanych kłamstw łączenia Edomitów z Izraelitami oraz Boga z religiami można napisać wiele dużych książek.

  Isus w każdym razie zachęcał do badania prawdy, odkrywać konspiracje tak; ale nie można wpaść w paranoję, brać wszystko na spokojnie. Mnie tam ciśnienie podnoszą najbardziej kiedy ktoś promuje Pawła, duchowość, że ten świat (Boży) jest szatański, Lucyfer to imię i ma biologicznego syna Isusa, że Talmudyści są przedstawiani jako autorzy ST, nie jako ci którzy przekręcili wiele proroctw, imion, nazw…

  Jeśli jakiś człowiek nazywa Isusa od tego ‘’żyda’’ to znaczy że: albo nie zna Biblii albo wie że kłamie. Iisus u Jana 8:44 mówiąc do Talmudystów mówił raczej w przenośni w sposób uproszczony i zrozumiały zamiast powiedzieć ‘’wystrugali was upadli aniołowie’’ powiedział ‘’waszym tatusiem jest diabeł’’ w domyśle pomysłodawcą ale nie dawcą plemników.
  Powrzechnie upadłe anioły są nazywane demonami a ma to związek z dogmatem Piekła a jak wiadomo piekło jest fikcją aby wmówić nam reinkarnację, wędrówkę dusz, pójście do nieba, tortury. Jaki ma sens piekło przed sądem ostatecznym, a Jan napisał że piekło (Hades) i śmierć druga została wrzucona do jeziora ognia, czyli od tamtej chwili będzie albo życie zgodne z Zakonem albo śmierć na podstawie Zakonu… Proste!

  Polubienie

  1. Widzę właśnie, że z tłumaczeniami a szczególnie nazewnictwem, dokonano masakry.

   Im dłużej bada się Pisma, tym lepiej widać, jak bardzo usiłowano wpłynąć na ich treść. Jednak Isus zapowiedział, że nie ma niczego ukrytego, co nie miało by być ujawnione, dlatego należy być spokojnym i cierpliwie badać, aż Prawda wyjdzie na jaw. Co prawda w necie, po tym jak kilka lat temu tak wielu ludzi zaczęło się nawracać do pawłowego chrystusa, pojawił się wysyp jeszcze bardziej perfidnych nauk gnostyckich.

   Jedno zwalcza drugie i pewnie wyjdzie z tego jakaś synteza..tak myślę.

   To nadal dzieło upadłych i ciekawi mnie, do jakiego stopnia się posuną i czy „na koniec” wezmą sprawy we własne ręce i i się ujawnią jako..”wybawcy”?

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s