Watykan – „wężowa stolica”

Ostatnio pojawiły się w sieci kolejne dowody wskazujące jasno na zwierzchności panujące nad stolicą ówczesnego Chrześcijaństwa – Watykanem…

Nie od dziś wiadomo, że papiestwo nie służy prawdziwemu Bogu, Stwórcy nieba i ziemi, a nauki, którymi karmi swoich wyznawców na całym świecie nie są oparte na słowach Boga i Jego Syna Chrystusa, ale na odstępczych naukach ludzkich, które w wielu miejscach niemalże niczym nie różnią się od wierzeń pogańskich, wyniesionych prosto ze starożytnego Rzymu, a nawet Egiptu, które zostały przekształcone na chrześcijańską modłę.

W swym całym odstępstwie główną rolę odgrywa obecny papież Franciszek, który osiągnął szczyt w zwodzeniu swych wyznawców, aprobując takie herezje jak tolerancja wobec homoseksualistów i osób podejmujących się aborcji na nienarodzonych. Nawołuje on do wyrozumiałości względem inwazji Islamu na państwa europejskie, porównując muzułmańskich fanatyków do misjonarzy, niczym do apostołów, co jest totalnym nieporozumieniem.

13502818_1805317306368039_6194764291426921677_o
Najbardziej kompromitującym faktem jest, że obecny papież wraz z jego poprzednikiem Benedyktem XVI jest oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości i skazany na dożywotnie pozbawienie wolności.
dojazd papiez.jpg
Wiele z tego opisałem w artykule:
Przejdźmy jednak do najnowszych odkryć, które ukazują prawdziwe oblicze papiestwa i to, komu ono w rzeczywistości służy…  
Jakiś czas temu pewna osoba zwróciła uwagę na wygląd i architekturę sali audiencyjnej postawionej w Watykanie, gdzie papież przemawia w imieniu samego…szatana!  
Tak! To nie jest przypadek i proszę samemu się przekonać!  
Chodzi dokładnie o ten budynek…  
94_big
Czy nie przypomina on czegoś?? Na pierwszy rzut oka zapewne nie bardzo, ale pokażę zdjęcie, które powinno natychmiast naprowadzić na właściwe skojarzenie…  
najwiekszy-waz-w-niewoli
Być może nie jest to w pełni przekonujące, tak więc zajrzyjmy do wnętrza owego budynku… 
cf009028
Bardzo dziwnym jest, że w owej sali audiencyjnej nie ma praktycznie żadnych typowo chrześcijańskich symboli, jak krzyże lub wizerunki Marii czy ‚świętych’. Nie ma w niej obrazów i tym podobnych dewocjonaliów, co jest nietypowe dla stolicy chrześcijaństwa, gdzie taka symbolika występuje praktycznie wszędzie. 
Jest za to wizerunek rzekomo przedstawiający zmartwychwstałego Chrystusa…
the_dark_secrets_about_the_popes_audience_hall__231501
Swym wyglądem budzi on raczej grozę, zwłaszcza dziwne kształty otaczające rzeźbę przypominają jakby demoniczne pomioty. Sama postać również nie napawa optymizmem, ale wygląda, jak gdyby rzucała jakiś czar lub zły urok, ale to nie wszystko…
Zobaczmy raz jeszcze na wygląd sali…
05e086b304
…a teraz proszę porównać ją z tą fotografią…
n1x8bk
Architektura całej sali audiencyjne jest wzorowana na postać węża! Nawet w postać rzekomego Chrystusa został wpleciony ten wizerunek!
5195c5
Nie ma już żadnych wątpliwości, co do tego, kto jest zwierzchnikiem papiestwa. 
Jest nim szatan – smok, zwany także „starodawnym wężem”!!!
(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

Szatan = wąż

To on zwodzi od tysięcy lat wszystkich mieszkańców ziemi, a także i nieba. To on jest winny stworzenia całego systemu politycznego i religijnego na świecie, w którym pomagali mu zbuntowani aniołowie oraz niegodziwi ludzie będący tak zwanym „nasieniem węża”, przez co podali pod swą okrutną kontrolę i władztwo całą ludzkość, sprowadzając na nią bezmiar nieszczęść i bezprawia.
System wykreowany przez szatana, którym zarządzają posłuszni mu zbuntowani (upadli) aniołowie i nasienie węża ma swoją stolicę właśnie w Watykanie, skąd sprawowana jest władza nad światem. 
Proroctwa Apokalipsy opisują ją jako Wielką Nierządnicę obleczoną w szkarłat i purpurę oraz złoto, która ujeżdża zwierzę… 
3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem. kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów.
(4) A kobieta była przyodziana w purpurę i w szkarłat, i przyozdobiona złotem, drogimi kamieniami i perłami; a miała w ręce swej złoty kielich pełen obrzydliwości i nieczystości jej nierządu.
(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

nierzc485dnica-bestia

Szkarłat, purpura i kosztowności to główna cecha wyglądu reprezentantów Nierządnicy…

consistory-ceremony-photo

 

Watykan jest właścicielem największych banków na świecie, kontrolując tym samym cały system finansowy. Szwajcaria jest ośrodkiem watykańskiej bankowości i nawet tzw. „Gwardia szwajcarska” jest pseudo armią papieską, co ukazuje nam jasno konotacje tych dwóch „państw”. 

Nierządnica ma wypisane na czole tajemnicze imię: „Wielki Babilon”, co odnosi się do całego systemu, którym zarządza. Przedstawiłem to w artykule:

https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2015/10/28/trojkat-wielkiej-nierzadnicy-czyli-wielki-babilon/

Zobaczmy także na inną symbolikę, z którą obnosi się Watykan i papiestwo, a która pokazuje, kogo i co ono w rzeczywistości wielbi…

Kult solarny – kult słońca

 

7688094_f520

pobrane

kadedra_sw_pawla_kult_solarny

john-paul-monstrance

blogger-image-446466920

monstrancja-63298

 

Charakterystyczny obelisk na Placu św.Piotra nie ma żadnego związku z czymkolwiek, co odnosi się do Biblii i Słowa Bożego…

saint-peter-square-from-the

Został on przywieziony z odległego miasta w Egipcie zwanego Heliopolis, czyli miasto słońca. Jest to pogański symbol fallusa, czyli pożądania i rozpusty i można go spotkać w wielu pozostałościach po starożytnym, pogańskim mocarstwie.

karnak_05

 

Kolejnym nawiązaniem do symboliki węża jest architektura watykańskiej bazyliki, nie pozostawiająca żadnych złudzeń. 

 

image1_zpsbwfop4pw

 

red-dragon-s-3d

Kopuła jest osadzona na budynku przypominającym łeb węża lub smoka, a reszta zabudowań rozciągnięta w linii prostej i pokryta rudą dachówką imituje wężowe, czy też smocze łuski.

Drogi Czytelniku! Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości???

Pragnę Cię poinformować, że owa Wielka Nierządnica jest skazana z wyroku Boga na upadek i zniszczenie z rąk jej własnych sługusów, czyli symbolicznej bestii, którą ujeżdża…

Apokalipsa Jana 17:15-17

(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

Wiele wskazuje na to, że obecne wydarzenia na świecie prowadzą wprost do ujawnienia zbrodni Watykanu i papiestwa, oraz ich hegemonii roztaczającej się nad wszystkimi mieszkańcami ziemi.

Główną rolę w upadku rządów papiestwa może odegrać nowy prezydent USA Donald Trump, za którym stoją najwidoczniej siły przeciwne polityce papiestwa. Królestwo szatana nie jest tak spójne, jakby mogło się wydawać i nawet Chrystus dał nam pewną wskazówkę, że jest ono rozdwojone i nie będzie mogło się ostać.

Ew.Mateusza 12:25, 26

(25) A Jezus, znając ich myśli, rzekł im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się.

(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jakże więc ostoi się królestwo jego?

Najprawdopodobniej upadli aniołowie, którzy ulegli namowom szatana, aby przyłączyć się do jego planu buntu przeciwko Stwórcy, tym samym dając się zwieść, wypowiadają mu posłuszeństwo i dążą do zniszczenia jego królestwa ze stolicą w Rzymie. Wszystko to prowadzi niechybnie do wypełnienia proroctw Apokalipsy i Bożych wyroków!!

Zauważmy, że wielka Nierządnica – Watykan, jest już praktycznie zupełnie obnażona.

Jest już jawnym, że Watykan i papiestwo stoi za globalną pedofilią, islamizacją Europy, promowaniem mieszania się ras, homoseksualizmu, aborcji i innych odstępnych nauk uwłaczających Bogu, ale też rodzajowi ludzkiemu.

Poprzedni papież Ratzinger i obecny Bergoglio zostali oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości, a dowodów przeciwko nim jest cała masa.

Znane są konotacje Watykanu z CIA i FDA (Bank Rezerw Federalnych).

Dowody zbrodni i bluźnierstwa Nierządnicy namnożyły się do tego stopnia, iż wystarczy tylko publiczne wskazanie jej winy, by doprowadzić ją do upadku i zniszczenia!

Zdaje się, że właśnie tutaj kluczową rolę odegra Trump.

Znane nam jest jego nastawienie do watykańskiej agencji CIA, czyli zapewne Trump zna źródło jej wpływów. To samo tyczy się nastawienia do elit powiązanych z FDA, które to ograbiło Amerykanów z pieniędzy i doprowadziło nie pierwszy raz do recesji.

Trump najwidoczniej dobrze zna symbolikę…węża…

https://www.youtube.com/watch?v=CGgmOukPnsU

Jeśli wskaże on na Watykan i papiestwo, jako winnych światowych zbrodni i „wężowej polityki”, może być to dla nas jasnym sygnałem upadku Nierządnicy, oraz znakiem…

…rozpoczęcia czasów końca oraz wielkiego ucisku!!

Ew.Mateusza 24:32-44

(32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.

(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.

(34) Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.

(35) Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.

(36) A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec.

(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.

(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,

(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.

(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

Czuwajmy, gdyż czas jest bardzo bliski!!!


59 myśli w temacie “Watykan – „wężowa stolica”

 1. A ja mam takie spostrzeżenie. Marek i Łukasz to ewangelie pawłowe. Dlaczego na ewangelie Mateusza nie spojrzeć jak na po prostu bardziej udaną, mniej ewidetną pawłowiznę?

  Weżmy ten cytat z którego przytaczasz.

  „Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.

  Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.

  A o tym dniu i godzinie nikt nie wie; ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko sam Ojciec. ”

  Naprawdę nie trzeba wiele logiki aby zauważyć tu delikatnie mówiąc absolutne kłamstwo.
  Więc od początku

  „Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie”–
  są to słowa syna, zaprawdę powiadam wam oznacza wiem i zaraz wam powiem, mimo iż dwa wersy dalej pisze że nikt
  nie wie kiedy nawet syn.
  Czyli mimo iż syn nie wiedział to i tak im powiedział dodając jeszcze absurdalnie ” nie przeminie to pokolenie aż się to wszystko stanie.”

  Sama ewangelia np zaczyna się od rodowodu Józefa, który z poczęciem Jezusa wiele wspólnego nie miał :O

  Samo to powinno spowodować badanie całej reszty z dużym dystansem.

  Nie jestem żadnym trolem, ani tym bardziej nieomylny :D, chciałbym poważnie podyskutować.
  Jeżeli jesteś zainteresowany chciałbym przedstawić moją wersję xD kazania na górze, bo to co napisałem powyżej to jest mały pikuś w porównaniu z „ukrytym” przekazem kazania na górze.

  Polubienie

  1. Nie rozumiesz po prostu tego, o czym mówił Chrystus i doszukujesz się na tej podstawie błędów.

   Przede wszystkim Mateusz był osobistym uczniem Jezusa w przeciwieństwie do Łukasza i Marka, którzy nie mieli z Nim za wiele wspólnego.

   Zdanie: „Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie”, nie odnosi się do pokelnia ludzi żyjących za czasów Chrystusa, ale odnosi się do pokeleń Izraelitów, czyli rozproszonego Ludu Bożego, które żyje do czasów obecnych i będzie żyło tak długo, aż wypełni się wszystko, co zaplanował Bóg, ze zjedniczeniem wszystkich pokoleń Jakuba i osadzeniem ich w Królestwie Bożym włącznie.

   Sama Ewangelia Mateusza na wstępie podaje rodowód Jezusa, co jest wyraźnie napisane w pierwszym wersecie rozdziału pierwszego, a to że Chrystus został poczęty moca Ducha Bożego jest oczywiste, skoro Jezus jako istota człowiecza żyjąca do tego czasu w niebie, musiał przyjść na ten świat w inny sposób, niż zwykli ludzie zrodzeni z ludzkich niewiast.

   Twojej wersji „Kazania na górze” nie mam ochoty nawet czytać, bo pachnie to jawnyn bluźnierstwem, a znam już takich, co to wymyślili sobie „ukryte pikusie” i zaczęli ubliżać Synowi Bożemu.

   Zadedykuję Ci tylko słowa naszego Króla:

   Mateusza 13

   (11) A On, odpowiadając rzekł: Wam dane jest znać tajemnice Królestwa Niebios, ale tamtym nie jest dane.

   (12) Albowiem temu, kto ma, będzie dane i obfitować będzie; a temu kto nie ma i to, co ma, będzie odjęte.

   (13) Dlatego w podobieństwach do nich mówię, bo patrząc, nie widzą, i słuchając, nie słyszą ani nie rozumieją.

   (14) I spełnia się w nich proroctwo Izajasza, które powiada: Będziecie stale słuchać, a nie będziecie rozumieli; będziecie ustawicznie patrzeć, a nie ujrzycie.

   (15) Albowiem otępiało serce tego ludu, uszy ich dotknęła głuchota, oczy swe przymrużyli, żeby oczami nie widzieli a uszami nie słyszeli, i sercem nie rozumieli i nie nawrócili się, a Ja żebym ich nie uleczył.

   Tyle w temacie 🙂

   Polubienie

 2. Pozwolę sobie dodać coś z własnych dociekań: Sekrety podziemi Watykanu https://www.youtube.com/watch?v=QuoWtzIrYxQ. Można zwiedzić też samemu podziemia Bazyliki na ich oficjalnej str.: http://www.vatican.va/various/basiliche/necropoli/scavi_english.html. W sali oznaczonej lit. „U” (nazwali to: Mausoleum U) jest na ścianie postać na koniu typu logo Ferrari – na krwistym tle, co sami opisali na tej str. jako obraz Lucyfera. Przez wieki to nie przeszkadzało, czyli od początku był organizowany etapami Wielki Babilon, jak to opisywał Aleksander Hislop w Dwóch Babilonach.
  Pozdrawiam wszystkich którzy honorują w SOBOTę – dzień odpoczynku ustanowiony od stworzenia, czyli od samego początku.

  Polubienie

 3. Co do architektury sali konferencyjnej, to jajca jak berety, szoking 😉 A swoją drogą, perfidnie zaprojektowane..tylko z oddalenia i dzięki perspektywie widzimy wizerunek węża. Będąc w środku, przed podium nie widać tego wogóle. Ale przecież o to chodziło projektantowi 🙂 Analogicznie, będąc w środku systemu szatana, ciężko dojrzeć prawdę.

  Polubienie

 4. Cześć Kamil. Miałbym do Ciebie prośbę. Mógłbyś przekonać / poprosić Henryka żeby aktywował mi konto na jego forum? Chciałbym poruszyć pewien temat, myślę, że ważny i odnoszący się do Żydów – tych z plemienia żmijowego. Jest to temat, z którego niestety wielu chrześcijan jeszcze nie zdaje sobie dosadnie sprawy, a szkoda. Obiecuje, że nie będę wam tam bałaganił, tylko ten jeden temat porusze. Nie chce pisać bezpośrednio do Henryka bo on pewnie sporo dostaje takich maili z „prośbą o aktywacje konta” i mój mail pośród tych wszystkich przejdzie niezauważony i potrzebuje kogoś wstawiennictwa. Jakbyś mógł coś zdziałać w tej materii to z góry dziękuję.

  Nick na forum: siedem

  Polubienie

   1. Tak, o ten jeden. Zastanawiam się czy na waszym forum można ukrywać treść postów przed osobami niezalogowanymi??

    Polubienie

   2. Nie, na forum wszystkie tematy są w pełni jawne. Nie mamy nic do ukrycia, ba, zależy nam na tym, aby każdy miał wgląd do wszystkich tematów jakie poruszamy, więc jeśli chodzi o ten jeden temat, możesz napisać do mnie maila, a ja obublikuję go pod twoim imieniem..nie ma problemu. Szczerze mówiąc, na poczatek taka opcja byłaby najlepsza.

    Polubienie

   3. Zadałem takie pytanie, bo musiałbym nawiązać do prywatnych zdjęć postronnych ludzi, danych osobowych z FB i niekoniecznie powinno się odnosić z takimi materiałami publicznie, bo to nie jest kwestia tego czy jest coś do ukrycia czy nie, tylko kwestia prawna. Cenzurowanie wszystkiego mija się z celem. Wolałbym po prostu pewne rzeczy przekazać w zamkniętym kręgu osób, a niekoniecznie żeby wszyscy mogli to przeczytać. Na starym forum chyba była taka opcja ?? Zresztą nieważne. Postaram się inaczej wam to przekazać, zrobie małą strone pod wp , założę hasło, wyśle ci na maila link i hasło , zapoznasz sie , przekażesz dalej drogą mailową wszystkim chrześcijanom których masz w kontaktach jeśli uznasz za warte uwagi i to chyba będzie najlepsze rozwiązanie.

    Polubienie

 5. Kamilu poruszyliście dość istotna kwestię na forum dot. grupy krwi

  „Kiedyś w artykule o nasieniu węża pisałem o grupach krwi wielu ludzi oraz o grupie krwi RH –
  RH minus oznacza krew wolną od małpich genów Rhezusa – małpy.

  Słowian charakteryzuje około 15% RH – ale u Basków jest 35% – najwyższa koncentracja RH- na świecie. Chińczycy i Japończycy maja około 1%.”

  sprawa zaciekawiła mnie, bo jestem w tej grupie i wydała mi się rozwojowa, także zaczęłam drązyc. Natrafiłam na ten oto filmik , jest ich calkiem sporo w internecie, chodzi o gang stalking – atak „energetyczny” na ludzi posiadających Rh –
  Iluminaci posiadaja rejestr wszystkich ludzi na ziemi z ta grupa i daza do jej eliminacji.

  Polubienie

  1. co sadzicie o teorii, ze szatan i upadle anioły dziala na nas poprzez technologie? Jest to glowna metoda jego dzialania i na tym polega zwiedzenie .. przekonalam sie na wlasnej skorze na czym polega elektroniczny gang stalking, pod tym pojeciem kryje sie mega potezna broń, potrafie jednak odroznic moja wole od proby wkladania cudzych mysli do mojej głowy, bo tak to wyglada wlasnie.. sadze, ze pomocna jest tu wspomniana grupa krwi. ktora ma specyficzne wlasciwosci… LUDZIE SĄ MARIONETKAMI W REKACH ILLUMINATOW/SZATANA BO NIE SA W STANIE SIE BRONIC PRZED TA TECHNOLOGIA… TYLKO SWIADOMOSC TEGO I WIARA W BOGA SA JEDYNA SKUTECZNA BRONIA..

   „Kolejny krok projektu BLUE BEAM ma ścisły związek z projekcją wizualną, którą już pokrótce omówiono. Krok III to tzw. elektroniczna telepatia przy wykorzystaniu fal ELF, VLF i LF, które mają penetrować ludzie umysły i oddziaływać, a także interferować z naturalnymi myślami człowieka.

   Fale ELF (z ang. Extremely Low Frequency ? skrajnie mała częstotliwość) należą do zakresu fal radiowych o częstotliwości od 3 do 30Hz i długości od 10-100 tys. km. Wykorzystywane są powszechnie przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do łączności z zanurzonymi okrętami podwodnymi. [Wikipedia.pl v.s. ELF]

   Fale ELF budzą kontrowersje, gdyż znane jest ich niezwykłe oddziaływanie na ludzki mózg. W artykule David’a S. Walonicka [http://www.raven1.net/elf.htm] opisano możliwe interakcje i skutki działania fal ELF na człowieka. Studia przeprowadzone na zakresie fal o częstotliwości 6-10 Hz pokazały, że fale takie mogą zmieniać naturalną częstotliwość pracy ludzkiego mózgu.

   Fale mózgowe są to cykle aktywności bioelektrycznej mózgu, rejestrowane za pomocą aparatury elektroencefalograficznej. Charakterystycznym częstotliwościom fal mózgowych, oznaczanym za pomocą nazw liter alfabetu greckiego odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka i tak wyróżniamy fale gamma (od 40 do 100Hz), fale beta (od 12 do 28Hz), fale alfa (od 8 do 13Hz), fale theta (od 4 do 7Hz) i fale delta (od 0,5 do 3Hz). Rodzaj fal (zakres częstotliwości) wytwarzanych przez nasz mózg ma ścisły związek z czynnościami jakie wykonujemy i tak np. fale gamma towarzyszą działaniu, dużej aktywności człowieka, beta występują przy zwykłej dziennej aktywności, fale alfa podczas stanu relaksu, odprężenia, fale theta podczas snu i w fazach głębokiej medytacji czy hipnozy, fale delta podczas fazy najgłębszego snu, głębokiej medytacji itd. Oddziaływanie na ludzki umysł falami z zakresu skrajnie małej częstotliwości może zmieniać stany naszej świadomości, a także mieć wpływ na formułowane w naszych umysłach myśli.”
   http://www.przyszloscwprzeszlosci.pl/terazniejszosc/18-teorie-spiskowe/1229-projekt-blue-beam?showall=&start=4

   Polubienie

  2. Musiałbym się dowiedzieć jaką mam grupę krwi i zapoznać się z tym filmem. Coś w tym może być i rzeczywiście nawet by to wiele tłumaczyło.

   Ostatnio co kilka dni wypisują do mnie dziwni ludzie, próbując mnie oskarżać lub odgrażać się rzekomym potępieniem. Przyznam, że jest to irytujące, ale póki co staram się w łagodny sposób ścinać takie naskoki na moją osobę.

   Polubienie

   1. To się wzmaga i sądze , ze dotknie wielu ludzi , ktorzy doszukuja sie prawdy i zblizaja do Boga.. Badzmy bardzo uwazni i silni, bo wiary chyba nikomu nie brakuje 🙂

    Polubienie

   2. Zapowiedź prześladowań10

    17 Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować. 18 Nawet przed namiestników i królów będą was wodzić z mego powodu, na świadectwo im i poganom. 19 Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić. W owej bowiem godzinie będzie wam poddane, co macie mówić, 20 gdyż nie wy będziecie mówili, lecz Duch Ojca waszego będzie mówił przez was. 21 Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. 22 Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 23 Gdy was prześladować będą w tym mieście, uciekajcie do innego. Zaprawdę, powiadam wam: Nie zdążycie obejść miast Izraela, nim przyjdzie Syn Człowieczy11.

    ps. czasy mamy przesiąknięte technologią to i prześladowania opierają sie o technologię…czytałam, że jest to głownie atak demonów, nie jest to do końca broń czysto elektroniczna, a jakiś szatanski zamysl…

    Polubienie

   3. Myślę, że jest w tym wiele prawdy Beato. Technologia jaka jest dostępna dla elit jest nam nieznana, a zapewne wyprzedza naszę pojęcie tak bardzo, iż mając na nas wielki wpływ, nie zdajemy sobie z tego w ogóle sprawy.

    Jeśli dołączyć do tego współpracę demoniczną, można by wyjaśnić wiele sytuacji, w których z dziwnych przyczyn sprawia wrażenie, jakby coś nas próbowało zniszczyć.

    Odczuwam w ostatnich miesiącach znaczne nasilenie owych negatywnych odczuć.

    Polubienie

 6. Kamilu, nie wiem czy zauważyliście, ale przy okazji tematu PZ mamy wysyp informacji od rzekomych płaskoziemców, ktore neguja Biblię etc… Jest to tak tani chwyt NWO, że aż śmieszny…

  Polubienie

   1. No chyba nie możnq było się spodziewać po tym wszystki niczego rzeczywiście dobrego.

    Jak już nawet wielki promotor PZ – Eric Dunay okazuje się kierować w stronę NewAge, to tylko patrzeć, aż pojawi się kolejna fala kłamstw i zwiedzenia 😮

    Polubienie

   2. Kanały gdzie temat PZ nie koresponduje z Biblia, a dochodza inne kwestie jak Plejadianie, czarne słonce itp. powoli staja sie dla mnie nie do zaakceptowania..
    Sęk w tym , że Biblia jest dosłowna odnosi sie albo do naszego otaczajacego swiata, albo do naszego swiata duchowego, interpretacja jest nie lada wyzwaniem, nie kazdemu jest dana umiejetnosc wlasciwej interpretacji, ale jesli czegos nie ma to NIE MA

    Polubienie

   3. Taka refleksja mnie naszła.. szatanowi nie zalezy na tym czy odkryjemy faktyczny stan rzeczywistosci czy nie, zalezy mu na odciegnieciu nas od Boga, na NIEzbawieniu naszej duszy i jej NIEwiecznosci.. co z tego, ze odkryjemy prawde o kształcie ziemi, jak tam nie bedziemy doszukiwac sie Boga, tam nie bedzie Boga, to dalej bedziemy zyc w KŁAMSTWIE szatana…. zagrywka z PZ i wszystkie marionetki a la Eric Dubay to jego zwiedzenie

    we wszystkim musi byc Bóg, wtedy prawda bedzie oczywista – w przypadku PZ prawda jest tylko w oparciu o Biblie, kazda inna teoria to KŁAMSTWO szatana… kłamstwo jest bardzo łatwe do zdemaskowania jesli trwa sie w wierze…

    „Jeżeli będziesz trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”.

    Polubienie

 7. @ Beata
  „jak tam nie bedziemy doszukiwac sie Boga, tam nie bedzie Boga, to dalej bedziemy zyc w KŁAMSTWIE szatana (…) we wszystkim musi byc Bóg, wtedy prawda bedzie oczywista (…)”

  Trafiłem tu przypadkiem, widzę, że dyskutanci są na poziomie wyższym od spotykanego w przeciętnych anty- lub pro-chrześcijańskich miejscach – może więc ktoś będzie zdolny do odpowiedzi na moje pytania:

  1) Skąd się wziął „Pan Bóg”, miłujący wszystkich i przebaczający wszystko – a więc będący przeciwieństwem Jehowy: ludobójcy, popierającego zdradę, złodziejstwo oraz mściwego do 12-ego pokolenia?

  2) Dlaczego księża („rzymskokatoliccy”, innych nie znam) ukrywają przed chrześcijanami, gdy głoszą „miłuj bliżniego swego jak siebie samego” (czyli wszystkich ludzi), to, że dla żydów ich bliżnim jest TYLKO inny żyd?

  Uważam, że to stawia chrześcijanina na przegranej pozycji – jak boksera, który wypchał sobie rękawice watą Nowego Testamentu przed starciem z bokserem o rękawicach wypełnionych ołowiem Talmudu.

  Polubienie

  1. Witam.

   Na wstępie wyjaśnię, że to nie jest blog chrześcijański, a ja nie jestem chrześcijaninem, ponieważ to wyznanie ma tyle samo wspólnego ze Stwórcą nieba i ziemi, co Islam czy Judaizm, czyli bardzo niewiele.

   Nic więc dziwnego, że Chrześcijanie, zwłaszcza ci rzymsko – katoliccy, ze swym zindoktrynowanym pojmowaniem prawd biblijnych stają w takich kwestiach na przegranej pozycji. To wina fałszywych nauk toczących wszystkie religie, które są fałszywe w całym swym zestawie odmian.

   Odpowiadając na pytania…

   1) Takiego „Pana Boga”, będącego zupełną odwrotnością Staro Testamentowego Boga Abrahama, Izaaka i Jakuba, wykreował fałszywy apostoł Paweł wraz ze swymi poplecznikami, Łukaszem i Markiem, których to pisma i herezje zostały dodane do Kanonu Biblii przez Rzym, nadajacy im status pism natchnionych.

   To właśnie Paweł naucza o nieskończonej łasce i miłosierdziu wzamian za sama tylko wiarę, namawiając do porzucenia Zakonu ustanowionego właśnie przez Boga, który zawsze i bezwzględnie wymagał posłuszeństwa wobec Jego Prawa, będącego antidotum na grzech i rodzące się z niego zło i bezprawie.

   Ponadto filozofia Pawła doprowadziła do wywyższenia Syna Bożego w miejsce samego Boga, a manipulacje Rzymu stworzyły dogmat o Trójcy, nadając Synowi Bożemy rangę Boga, co jest oszustwem, gdyż sam Jezus nauczał, że od Ojca jest mniejszy i przez Niego posłany.

   Słowa Boga zawarte w ST oraz nauki Mesjasza spisane przez Jego osobistych uczniów Mateusza, Jana, Jakuba i Judę (listy Piotra są także mocno przerobione na potrzeby „stolicy piotrowej”) mówią wyraźnie o dokonaniu Bożej sprawiedliwości na grzesznikach i o zbawieniu ludzi prawych, dobrego serca, którzy w końcu nawrócą się do Boga i Jego Prawa. Jest wyraźnie zapowiedzianie i wielokrotnie powtórzone, że nie obejdzie się bez gniewu i użycia siły, co komoletnie przeczy chrześcijańskim śpiewkom na wzór fałszywego apostoła ględzącego o łasce i pokoju. Przecież sama Apokalipsa wyraźnie zapowiada…wojnę.

   2) Przywódcy religijni to w większości tzw. „nasienie węża”, kąkol, który prowadzi ludzi na manowce, z dala od Boga. Oni okłamują swych wyznawców, a że obecni Żydzi to przebierańcy podający się za Naród Wybrany, a którzy w rzeczywistości są synagogą szatana (Ap.2:9; Ap.3:9), to można łatwo wydedukować intencje z jakimi kler i inni tego typu przemawiają do mas.

   Pozdrawiam!

   Polubienie

 8. Szanowny Obserwatorze Czasów Końca,

  Serdecznie dziękuję za wyjaśnienie “pochodzenia” Pana Boga!
  O działaniach apostoła Pawła wiedziałem tylko tyle, że to on zmienił zamiar Jezusa Chrystusa
  ratowania TYLKO zbłąkanych izraelskich owieczek, “rozszerzając” go na nawracanie goji – dlatego wysłannicy wyruszyli w świat z lichwą w sercu i Nowym Testamentem w ręce… I interes się “krenczy” do dzisiaj!

  Może znajdziesz coś do wykorzystania w tych dwóch wątkach;

  “Kajfasz nabił goji w chrześcijaństwo”
  http://www.sfinia.fora.pl/katolicyzm,7/pytanie-laika-o-ofiare-jezusa,2560-425.html#199585

  “Nie masz cwaniaka nad hazaraka”
  http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=10&t=26932

  Pozwalam sobie je podsunąć, bo Twoje przywiązywanie nadmiernej wagi do Starego Testamentu jest, najdelikatniej mówiąc, anachronizmem…

  Pozdrawiam

  “Goje wszystkich krajów, łączmy się!”

  Polubienie

  1. Paweł głosił po prostu inną ewangelię niż Chrystus i 12 apostołów. Nawet w przypowieści „o kąkolu na roli” mamy dobitną zapowiedź pojawienia się wysłanników diabła, zagłuszających prawdziwe ziarno Prawdy.

   Żydzi podający się kłamliwie za Judejczyków, to tak naprawdę synagoga szatana nie mająca nic wspólnego z 12 plemionami Izraela.

   Przywiązuję wielką wagę do tzw. Starego Testamentu, ponieważ w nim jest dokładnie zapisana cała historia prawdziwego Narodu Wybranego oraz cała masa proroctw czasów końca…jak można nie przywiązywać do niego uwagi?

   Jest pełen Słów Boga i Jego mądrości, a nauki Jego Syna spisane przez apostołów są poprostu esencją tego, czego Bóg wymaga od swego narodu, oraz od ludzi ze wszystkich nacji, plemion i języków świata, chcących być Bogu posłusznymi.

   Łączmy się w Jezusie Chrystusie i jego nauce, gdyż to ona jest drogą do Boga.

   Pozdrawiam.

   Polubienie

 9. – Chi Ksi Stigma, Chi Jota Stigma, – Chilios ? Xelios ? Helios ? Niszczyciel Apollin ?
  Chi I (Jota ?) Stigma ? – XelIoS = Helios = Ilios
  Helios to znaczy Słońce, według jednej wersji mitu trak Orfeusz był wielbicielem Heliosa, którego nazwał Apollinem!
  Litera H=X, CH=K
  Przykład:Chanaan, Kanaan, Chrystian, Krystian,
  Nie wiem czy prawidłowa jest wersja 666, 616 ale tamten świat wyraźnie stawia na ”szatan 666” abysmy mieli zaufanie do rzymskiej Wulgaty i Egipsko-Aramejskiego Tanachu, sami wyznawcy New Age mówią że jest wiele grup Ufo (czytaj aniołów) z róznymi celami czyli część siedzi w niebie, inni na ziemi, inni w Agartcie itd.
  Przykre że wielu cytuje znane fałszerstwo z Ks Izajasza o ”synu Jutrzenki” polecam sprawdzić w LXX, tam nie ma NIC o jakimś synu czyli fałszywy trop. Ja rozumiem że łatwo jest odrzucić Mateusza i Izajasza za proroctwo [oraz imię] Immanuela, czy naprawdę odrzucając Hermesa Pawła mamy odrzucać natchnione proroctwa i księgi pochodzące od Boga ?
  Immanuel czyli Gott Mit Uns czyli Bóg z nami, nie jest to imię żydowskie a Staro-Hebrajskie czyli propaganda abysmy uważali imiona ze ST jako nie prastare-słowiańskie/Fenickie a Asyryjsko-Aramejskie.
  dopowiem jeszcze O Hermesie, ”666′ jako naszym pomazańcu czyli Heliosie i tym że księga Izajasza 14:12 jest fałszerstwem w Tanachu, powtarzam lepiej sprawdzać Septuagintę a później ….
  Dobra porównywarka tekstu Septuaginty i Tanachu w języku angielskim
  http://ecmarsh.com/lxx-kjv/

  Polubienie

 10. Odkryłem coś chyba bardzo nieprzyjemnego… otóż ten lucyfer nie ma dzieci i nie jest żadnym synem

  LXX Popowskiego 14:12 Jak mogłeś spaść ty, Jutrzenka Wschodząca o świcie.

  LXX Brenton 14:12 How has Lucifer, that rose in the morning, fallen from heaven! He that sent [orders] to all the nations is crushed to the earth.

  KJV
  14:12 How art thou fallen from heaven, O Lucifer, son of the morning! how art thou cut down to the ground, which didst weaken the nations!

  A więc:
  (12) O, jakże spadłeś z nieba, ty, gwiazdo jasna, synu jutrzenki! Powalony jesteś na ziemię, pogromco narodów!

  jest kolejnym fałszerstwem, jedno słowo dodali ale jak wielu dało się na to nabrać że Isus to syn lucyfera, że Fosfor ma syna. Dlatego ST najlepiej czytać Brentona i Popowskiego no chyba że ktoś zna jeszcze inną wersję Septuaginty.

  Tych różnic jest mnóstwo ale najwięcej u Izajasza i Jeremiasza. Ks Daniela występuje w trzech wersjach: LXX, Teodocjon i Tanach. Nawet LXX Brentona zawiera przekład (przekręt) Teodocjona. Nie czytałem jeszcze wersji LXX, ale różni się ona od Teodocjona, wystarczy zobaczyć opowiadanie o Belu i Smoki oraz Daniels 9:24-27.

  Od początku trwał mocny atak no Słowo Boga, teraz ten filmik wątpliwego tłumaczenia z łaciny, nazywa rzeczy hebrajskich żydowskimi. Jeżeli Immanuel, Daniel itd to fałszerstwo to po co nam Biblia. A są osoby które twierdzą że proroctwo o Isusie wyznaczonym (Mesjasz) przez Boga to fałszerstwo. Wątpię aby ktoś sfałszować właśnie ten fragment zresztą dobitnie ukazujący Isusa jako syna Bożego a nie część trójcy albo dwójce.

  Polubienie

 11. Krótko. Septuaginta pokazuje jasno że Tanach jest niewiele warty, większość przekrętów to cytowane fragmenty przez Isusa w NT. To pokazuje z jaką perfidią działali tamci panowie. Czemu nikt tego nie mówi ? Tacy wielcy ‘’antysemici’’ Anglojęzyczne źródła częściej wspominają o Edomie, a to dlatego że nie Anglosasi a Słowianie są trzonem Izraela, dlatego ci ‘’przyjaciele’’ potwierdzają proroctwo Ap. Jana 2:9/3:9 o synagodze szatana podającej się za naród wybrany, tymczasem Biblia wskazuje że Izraelici to biali bałwochwalcy mieszkający na północy, liczne i dumne narody Izraela ale nie jeden.

  Ten cały projekt wielkiego Lechistanu to próba pokonania Słowian ich własną przeszłością, zamiast powrotu do Boga nawracają nas na lucyferianizm w białym pudełku.
  Illuminaci to fałszywa nazwa, powinno być Wtajemniczeni, Archonci to fake, powinno być ”Egregory” (upadłe anioły, Obserwatorzy czyli The Watchers), Ufo to fake, bo powinno być ”demony” itd. Mimo to nie zachęcam do wgłębiania się w Gnostycyzm, Thelemę i New Age – dużo kłamstw, możliwe ryzyko demonicznego ataku nie tak silnego jak przy oglądaniu brutalnych scen, Horrorów itp. ale jednak.

  Nie brałbym wszystkiego dosłownie na to co mówi diabelski internet, pełen Njuejdżu i innych bzdet promujących duchowośc, pokarm duchowy. Ten pokarm duchowy, w ogóle duchowość to żywienie demonów a nie siebie.. czy Bóg kazał nam się uduchowić czy może Saweł zwalczał Prawo i cielesność ?
  W razie czego upycham różne posty do swoich artów. Na temat znanych kłamstw łączenia Edomitów z Izraelitami oraz Boga z religiami można napisać wiele dużych książek.

  Isus w każdym razie zachęcał do badania prawdy, odkrywać konspiracje tak; ale nie można wpaść w paranoję, brać wszystko na spokojnie. Mnie tam ciśnienie podnoszą najbardziej kiedy ktoś promuje Pawła, duchowość, że ten świat (Boży) jest szatański, Lucyfer to imię i ma biologicznego syna Isusa, że Talmudyści są przedstawiani jako autorzy ST, nie jako ci którzy przekręcili wiele proroctw, imion, nazw…

  Jeśli jakiś człowiek nazywa Isusa od tego ‘’żyda’’ to znaczy że: albo nie zna Biblii albo wie że kłamie. Iisus u Jana 8:44 mówiąc do Talmudystów mówił raczej w przenośni w sposób uproszczony i zrozumiały zamiast powiedzieć ‘’wystrugali was upadli aniołowie’’ powiedział ‘’waszym tatusiem jest diabeł’’ w domyśle pomysłodawcą ale nie dawcą plemników.
  Powrzechnie upadłe anioły są nazywane demonami a ma to związek z dogmatem Piekła a jak wiadomo piekło jest fikcją aby wmówić nam reinkarnację, wędrówkę dusz, pójście do nieba, tortury. Jaki ma sens piekło przed sądem ostatecznym, a Jan napisał że piekło (Hades) i śmierć druga została wrzucona do jeziora ognia, czyli od tamtej chwili będzie albo życie zgodne z Zakonem albo śmierć na podstawie Zakonu… Proste!

  Polubienie

  1. Widzę właśnie, że z tłumaczeniami a szczególnie nazewnictwem, dokonano masakry.

   Im dłużej bada się Pisma, tym lepiej widać, jak bardzo usiłowano wpłynąć na ich treść. Jednak Isus zapowiedział, że nie ma niczego ukrytego, co nie miało by być ujawnione, dlatego należy być spokojnym i cierpliwie badać, aż Prawda wyjdzie na jaw. Co prawda w necie, po tym jak kilka lat temu tak wielu ludzi zaczęło się nawracać do pawłowego chrystusa, pojawił się wysyp jeszcze bardziej perfidnych nauk gnostyckich.

   Jedno zwalcza drugie i pewnie wyjdzie z tego jakaś synteza..tak myślę.

   To nadal dzieło upadłych i ciekawi mnie, do jakiego stopnia się posuną i czy „na koniec” wezmą sprawy we własne ręce i i się ujawnią jako..”wybawcy”?

   Polubione przez 1 osoba

   1. Witam serdecznie, jestem tu nowa i cieszę że tu trafiłam. Jestem Katoliczke ale wiele rzeczy w KK zaczęło mnie bardzo martwić, zastanawiac i czuje ze wiele rzeczy kt odbywają się w KK nie jest zgodne z Bogiem. Jak to jest z reinkarnacja?
    Jak to jest, czy po prostu trzeba być dobrym człowiekiem, zyc według Dekalogu Boskiego i to mi zapewni zbawienie?
    Jak się modlić żeby się modlić dobrze? Gdzow tu Matka Boska w tym wszystkim?
    Dużo czytałam ostatnio książkę Tajemnice Zagubionej Modlitwy Grega Bradena, podpiera się cytatami z Biblii, że źle się modlimy. Powinnismy w modlitwie już zawrzeć uczucie wdzięcznosc i dziękowac za to, o co byśmy prosili.
    Dużo jest info ze reinkarnacja jest, że KK specjalnie to zatatil żebyśmy bali się piekła i byli potulni.
    Czy coś wiadomo?
    Czy medytacje są złe, medytacje z koherencji serca. Kt wyzwalasz w sobie uczucia współczucia, wdzięcznosci, wzruszenia.
    Dlaczego KK zabrania medytacji?
    Czy jest w tym coś złego?
    Bede bardzo wdzięczna za odp
    Pozdrawiam serdecznie

    Polubienie

   2. Witam,

    W takim razie, zachęcam do przeczytania materiałów, jakie są zamieszczone na blogu. Starałem się w nich wyjaśnić jak najwięcej w jak najłatwiejszy sposób i można znaleźć w nich odpowiedzi na wiele podstawowych kwestii, jak te, o które pytasz.

    Ale przede wszystkim zachęcam do tego, żeby zacząć samodzielnie czytać i badać Słowo Boże zapisane na kartach Pisma Świętego, bo to tam są zawarte wypowiedzi samego Boga i Jego Syna.

    Proszę koniecznie przeczytać Ewangelię Mateusza, zwłaszcza rozdziały od 5 do 7, ponieważ tam jest powiedziane przez Pana Jezusa wprost, co robić, by uzyskać zbawienie.

    Reinkarnacja to wymysł diabłą, mający utrzymywać ludzi w przekonaniu, że jedyną ich karą za bycie złym jest inne – gorsze wcielenie i nie ma czegoś takiego jak wieczna śmierć. Jest to totalna bzdura, której niestety nie ma kto potwierdzić.
    Każdy człowiek ma tylko jedno życie i czas, by wykazać, że jest i chce być dobrym człowiekiem, a właśnie takim Bóg pozwoli żyć w Jego Królestwie, które już niebawem nastanie na Ziemi.

    Medytacja jest zła, ponieważ udostępnia demonom dostęp do ludzkich dusz. Jezus nauczał, by modlić się do Boga i przy tym nie być wielomównym jak obłudnik, a nie by medytować.

    Pozdrawiam.

    Polubienie

 12. Po lekturze tego wpisu zastanawia mnie jedno – Czy nie dzieje się to wszystko od samego początku? Czy biblia nie jest iluzją, daną nam tylko po to żeby jeszcze łatwiej manipulować?

  Polubienie

  1. Gdyby było tak jak napisałeś, nikt z manipulantów nie zwalczałby Biblii i nie przeinaczał Słów Boga i ich prostego przekazu w zawiłe herezje , pełne kłamstw narzucanych ludziom w celu sprawowania nad nimi kontroli.

   Prawdę obraca się w kłamstwo i oczywiste jest, że Pisma, jako źródło Bożej mądrości, stały się celem numer jeden dla sił zła i to z nimi prowadzona jest walka propagandowa.

   Polubienie

  2. Uważam, że Biblia (Stary Testament) nie tylko nie jest iluzją, ale wręcz dowodem na istnienie Boga (Jehowy).
   Nawet pobieżne zapoznanie się z jej treścią pozwala na wyciągnięcie takiego mniej więcej wniosku:
   Bóg (Jehowa) jest mściwym, krwiożerczym ludobójcą.
   Dlatego stworzył (między innymi) naszą Ziemię, z całym jej żywym inwentarzem, WŁAŚNIE TAKĄ, JAKĄ JEST:
   Życie tego inwentarza to nieustanny wybór: atakować czy uciekać -> nażreć się czy zostać zeżartym, itd.
   Gdyby Wszechświat powstał (w naszej czasoprzestrzeni) samorzutnie, to rozwijające się życie ewoluowało by raczej inną drogą, może „łagodniejszą”, a przynajmniej nie zagrażającą samounicestwieniem.
   [Może np. byłoby zdolne do bezpośredniej przemiany MASY na ENERGIĘ, powtarzam: masy, nie światła! (bo wiemy jak rośliny niszczą się wzajemnie, walcząc o dostęp do światła). Sądzę, że mamutowi do dzisiaj wystarczyłoby jedno ziarenko piasku, itd,itd.]
   Uważam, że przeciwieństwo krwiożerczego Jehowy, czyli „Pan Bóg” miłujący niezmiernie i wybaczający wszystko, jest istotą wystruganą z banana przez tych, którzy wyruszyli na podbój naszego Świata z lichwą w sercu, przepisem na gorzałkę za pazuchą i Nowym Testamentem w ręce.
   Nie chcę nikogo urazić, nie prowokuję – piszę jak myślę – może kogoś zainteresuje mój punkt widzenia.
   Pozdrawiam
   „Goje wszystkich krajów, łączmy się!”

   Polubienie

   1. Dawno nie czytałem większych bzdur i jedyne co mogę stwierdzić, to że pobieżne zapoznawanie się z treścią Pism jest właśnie tym, co promują fałszywi przywódcy religijni, którzy odwodzą od badania Słowa Bożego właśnie po to, by wiedza ich wiernych była tak spaczona, jak twój punkt widzenia.

    To nie żadna nowość te bluźniercze zarzuty, jakie wysuwasz wobec Boga. I świadczą one właśnie o tym, że zapoznałeś się z treścią ST jedynie pobieżnie i to w tych miejscach, które ktoś wyrwał z kontekstu i przedstawił Tobie w bardzo kłamliwej formie.

    Podejrzewam, że naoglądałeś się „jasnej strony mocy” i tego czubka Sanjaye lub jemu podobnych, temu wypisujesz takie bzdety. Do tego posługujesz się bluźnierczym imieniem – „jehowa”, które jest aramejską nazwą…baala!
    To fałszywe imię wprowadzone do Pism przez żydowskich masoretów, czyli nasienie węża.

    Pisma dokładnie tłumaczą decyzje podejmowane przez Boga i ukazują Jego niezwykłą sprawiedliwość, w której gniew i śmierć spadały zawsze na ludzi złych i niebezpiecznych dla otoczenia. Bóg nigdy nie zabił osoby niewinnej i nigdy nikogo nie ukarał, nie upominając wcześniej przestępcy przed komsekwencjami jego postępowania.

    To wszystko jest w Pismach bardzo szczegółowo opisane i radzę Ci kolego, byś je dokładnie poczytał, zanim kolejny raz zaczniesz wypisywać takie bluźnierstwa, jawnie ubliżając Stwórcy.

    Ponadto, mam artykuł, który dokładnie pokazuje absurd twoich twierdzeń i obala wszelkie tego typu oskarżenia wobec Boga, a także wyjaśnia motywy ludzi Boga oskarżających…

    http://www.zbawienie.com/oskarzenia_Boga.htm

    http://www.zbawienie.com/oskarzenia-Boga2.htm

    Polubienie

 13. Szanowny Obserwatorze Czasów Końca,
  Jestem Ci bardzo wdzięczny za Twoją opinię –
  niewątpliwie jestem poniżej poziomu intelektualnego
  Twojego blogu, więc postaram sie to jak najszybciej
  nadrobić, dziękuję za obydwa linki!
  Póki co, to będę Ci przydatnym do „ożywienia” blogu,
  przyciągając na dłużej przelotnych gości, bo zachęconych
  nie tylko Twoimi opracowaniami, ale i wnikliwym, kulturalnym
  komentowaniem „ad rem”.
  Jak wiesz, kontrolowane wyburzenie Budynku Nr 7 („9/11”)
  udowadnia oszustwo „zawalenie się Budynków 1 i 2 pod
  wpływem ciepła palącej się nafty lotniczej”.
  „Urzędowa” wersja wydarzenia nadaje się tylko na makulaturę.
  Stary Testament jest, według mnie, niczym więcej niż zlepkiem
  haggad, gdzie pojęcie Boga JEDYNEGO splagiatowano od Zoroastrian,
  Drzewo/Węża od Sumerów – w dodatku Żydzi nigdy nie byli
  w egipskiej niewoli/Egipcie…
  Nie uważam ST za makulaturę, ani za „Świętą Księgę”, tylko
  za jeden ze sposobów odróżniania „dobrego” od „złego”.
  Ortodoksyjni żydzi, przestrzegający nakazów ST, a więc między
  innymi odrzucający odtworzenie Izraela ludzką ręką, zapłacili
  za to życiem: zostali wymordowani przez syjonistów rękami
  niemieckimi – jako nieprzydatni do tworzenia/budowy Izraela.
  Obawiam się, że gdy będziesz nieustępliwie trzymał się Starego
  Testamentu, to Ciebie też odwiedzą syjoniści, lub Mossad skłoni
  do przejścia ze Starego Testamentu na aktualnie politpoprawny
  Talmud…
  Pozdrawiam!
  „Goje wszystkich krajów, łączmy się!”

  Polubienie

  1. Tu nie chodzi o poziom intelektualny mój czy kogolwiek innego, tylko o znajomość treści Pism ST i płynącą z nich naukę.

   Napisałem wprost, co myślę temat tego typu wniosków snutych odnośnie przesłania tych Pism i nie mogę się zgodzić z tym co twiedzisz, bo jak napisałem, uważam to za bzdury, a nazywając dokładniej – bluźnierstwa.

   Moja stanowcza reakcja jest powodowana żarliwością o Święte Imię Boga, na którego zniewagę nie pozostaję obojętnym.

   ST nie może być zlepkiem historyjek innego pochodzenia, ponieważ jest on najdokładniejszym dokumentem historycznym narodu Izraelskiego, jakiego nie posiada żadna inna nacja na świecie.

   Tak więc nie może być on zlepkiem wymieszanych bajek niewiadomego pochodzenia, ponieważ to „dokument” tożsamy z jednym tylko narodem i jego historią, która nie ma nic wspólnego z innymi nacjami. A to że istnieją jakieś starożytne księgi typu Awesta, Wedy, itd, które do złudzenia przypominają zapisy ze ST, to tylko i wyłącznie efekt działalności sił zła podejmujących walkę z Bogiem Stwórcą, Jego Prawem i Narodem Wybranym – Izraelitami, mającą na celu zdyskredytowanie biblijnej historii Izraela i Jego Boga, Jedynego Stwórcy nieba i ziemi.

   Stąd wiele podobieństw w tego typu ‚dziełach’ do opisów biblijnych. To one są zerżnięte z Pism i przerobione na szatańską modłę, a nie na odwrót, jak to stwierdzasz.

   Oczywiście, że Żydzi nigdy nie byli w niewoli egipskiej, ponieważ Żydzi to fałszywa na nacja podająca się kłamliwie za Judejczyków.

   W niewoli Egiptu byli Izraelici, którzy przywedrowali tam początkowo w liczbie około 70 osób, będących rodziną Jakuba, syna Izaaka, syna Abrahama.
   To tam rozmnożyli się oni do potężnego narodu i z czasem zostali zniewoleni przez faraonów, którzy po kilkuset latach zapomnieli, co uczynili dla nich synowie Jakuba.

   Co do Żydów ortodoksyjnych mordowanych przez Niemców, to może jest poniekąd tak, jak napisałeś, ale nie do końca. Przede wszystkim rozchodzi się tu o porozumienie Hitlera z syjonistami, zwanym porozumieniem Haarvara, w którym chodziło o celowe wysiedlenie i prześladowanie Żydów w celu utworzenia dla nich po wojnie autonomicznego państwa, jako zadośćuczynienie za tzw. holocaust.

   Zapoznaj się z tym artykułem wyjaśniającym to…

   http://proroctwa.com/symbioza-syjonizmu-z-nazizmem.htm

   Będę trzymał się nieustępliwie treści ST, ponieważ to jedyne źródło nieskończonej mądrości Bożej, która się sprawdza w 100% o czym już się przekonałem.

   Gdyby miał mnie ktokolwiek nachodzić z tego powodu, niech próbuje szczęścia…ja się nie boję, bo mam za sobą samego Stwórcę i Jego Pomazańca, a naszego Króla. Kto chce walczyć ze mną, musi liczyć się z Nimi.

   Ja się nie boję nikogo poza Bogiem, a ci z synagogi szatana, talmudyści, mossadziarze czy syjoniści i inne szatańskie pomioty to dla mnie żadne zmartwienie, ponieważ wiem jaki ciąży na nich wyrok.

   Oni nawet nie ważą się mnie ruszyć, a gdyby mieli taki zamiar, to już dawno by to uczynili.

   Mateusza 10
   nazwali, tym bardziej nazwą jego domowników!

   (26) Więc nie bójcie się ich; ponieważ nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani tajnego, o czym dowiedzieć by się nie miano.

   (27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle; a co na ucho usłyszycie, ujawniajcie z dachów.

   (28) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.

   (29) Czyż nie sprzedają  dwu wróbli za pieniążek? Jednak żaden z nich nie spadnie na ziemię bez woli Ojca waszego.

   (30) Nawet wszystkie włosy wasze na głowie są policzone.

   (31) Nie bójcie się; jesteście więcej warci niż wiele wróbli.

   (32) Każdego więc, który do mnie się przyzna przed ludźmi, i ja przyznam do niego przed Ojcem moim, który jest w niebie;

   (33) Ale tego, kto by się mnie wyparł przed ludźmi, i ja się wyprę przed Ojcem moim, który jest w niebie.

   (34) Nie myślcie, że przyszedłem przynieść pokój na ziemię; nie przyszedłem przynieść pokój, ale miecz.

   To są słowa mojego Mistrza, z którymi utożsamiam siebie i swoją działalność.

   Tak więc nie ma powodów do obaw 🙂

   Pozdrawiam!

   Polubienie

   1. Szanowny Obserwatorze Czasów Końca,
    dziękuję za rzeczową wypowiedż – stoimy na przeciwległych biegunach, ale mamy coś wspólnego: dążenie do prawdy!
    Nie mam zamiaru „przekabacać” Pana na swoją stronę, większe szanse ma Pan…
    Tutaj wtrącę coś osobistego, proszę mi wybaczyć:
    Przypomina mi Pan pewną góralkę z Beskidu Śląskiego, uczciwą, honorową i świątobliwą panią , którą dawno temu poprosiłem o tytuł jakiegoś głównego dzieła napisanego przez Pana Jezusa Chrystusa (obecnie wiem, że był analfabetą) – wywiązała się dyskusja zakończona przez tę panią stwierdzeniem:
    „Gdyby Żyd został papieżem, to nastąpiłby koniec Świata! Tak jest przepowiedziane! Jacek, PRZE-PO-WIE-DZIA-NE!”
    Piszesz Obserwatorze Czasów Końca:

    „Moja stanowcza reakcja jest powodowana żarliwością o Święte Imię Boga, na którego zniewagę nie pozostaję obojętnym.”

    – Nie wiedziałem, że Jehowa/Jehowah/YHWH jest określeniem niewłaściwym. Jak powinienem pisać, by Pana nie urazić?

    „ST nie może być zlepkiem historyjek innego pochodzenia, ponieważ jest on najdokładniejszym dokumentem historycznym narodu Izraelskiego, jakiego nie posiada żadna inna nacja na świecie.”

    -to „udowodnienie” jest oparte na jednym z podstawowych „chwytów” erystyki, a więc potwierdza sam „zlepek”…

    „Tak więc nie może być on zlepkiem wymieszanych bajek niewiadomego pochodzenia, ponieważ to „dokument” tożsamy z jednym tylko narodem i jego historią, która nie ma nic wspólnego z innymi nacjami. A to że istnieją jakieś starożytne księgi typu Awesta, Wedy, itd, które do złudzenia przypominają zapisy ze ST, to tylko i wyłącznie efekt działalności sił zła podejmujących walkę z Bogiem Stwórcą, Jego Prawem i Narodem Wybranym – Izraelitami, mającą na celu zdyskredytowanie biblijnej historii Izraela i Jego Boga, Jedynego Stwórcy nieba i ziemi.”

    – tu znowu kłania się Panu ta góralka…Przecież pojęcie Boga JEDYNEGO to „odkrycie” Zoroastrian, Adama i Ewę
    oraz Drzewo/Węża pierwsi wymyślili Sumerowie, itp. itd. – NA DŁUGO PRZED ROZPOCZĘCIEM ZLEPIANIA baśni i legend w Stary Testament.

    „Oczywiście, że Żydzi nigdy nie byli w niewoli egipskiej, ponieważ Żydzi to fałszywa na nacja podająca się kłamliwie za Judejczyków.”

    – o co tu chodzi to dobrze wiesz Ty i ja – więc dla wygody czytających ten wątek powtórzę szerzej: Żydzi Hebrajczycy/Izraelici -> Żydzi -> żydzi -> hazaraki -> syjoniści nigdy nie byli w niewoli starożytnego Egiptu.
    Dodam, że „hazaraki” to potomkowie Chazarów, stepowych łupieżców, którzy oddawali cześć Wielkiemu Hooyowi,
    zanim przeszli na judaizm (więcej: http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=10&t=26932 )

    „Co do Żydów ortodoksyjnych mordowanych przez Niemców, to może jest poniekąd tak, jak napisałeś, ale nie do końca. Przede wszystkim rozchodzi się tu o porozumienie Hitlera z syjonistami, zwanym porozumieniem Haarvara, w którym chodziło o celowe wysiedlenie i prześladowanie Żydów w celu utworzenia dla nich po wojnie autonomicznego państwa, jako zadośćuczynienie za tzw. holocaust.”

    – mam bardzo dużo informacji na ten temat, zarówno od żydów jak i od goji, ale tutaj nie jest miejsce na publikowanie ich – z wielu powodów – poczekam z nimi na wątek tego rodzaju: „syjoniści wymordowali rękami niemieckimi żydów nieprzydatnych do budowy państwa Izrael”,
    – nie pisz z dużej litery „Żydzi”, bo nie ma takiego narodu, kilka lat temu udowodnił to profesor telavivskiego uniwersytetu, pan Shlomo Sand – nie mógł napisać wprost, że jest tylko mafia, posługująca się w swej działalności
    metodami mafijnymi, ale to wynika z kontekstu.
    Poprawnym określeniem jest RKM, Rothschild’s Khazarian Mafia.
    – podobnym „błędem”, rozpowszechnionym przez hazaraków, jest pisanie przez dużą literę: „Nazi”.

    Pozdrawiam serdecznie!

    „Goje wszystkich krajów, łączmy się!”

    Polubienie

   2. Generalnie najciekawsze jest to, że podajesz argumenty, których nie jesteś w stanie udowodnić.

    Raczej przypominasz osobę, która Prawdę stara się zdyskredytować niż do niej dążyć. Wnioskuję to po takim stwierdzeniu, jak to, że Jezus był analfabetą.

    Tego typu ‚złote myśli’ trochę pachną mi talmudem. Pytanie zadane o tytuł dzieła spisanego przez Jezusa jest w ogóle tak tendencyjne, że myślę, iż celowo postawiłeś je tak, by wymanewrować swego rozmówcę.

    Jezus nie spisał żadnego dzieła, ponieważ świadectwo Jego działalności spisali apostołowie przez Niego wybrani. Twierdzenie, że był analfabetą jest wyssane z palca, ponieważ Jezus doskonale znał całą treść Pism…

    Mateusza 4
    (4) On odpowiedział: NAPISANO: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.

    (5) Wtedy zabrał go diabeł do miasta świętego i postawił na ganku świątynnym.

    (6) I rzekł mu: Jeżeli jesteś Synem Bożym, rzuć się w dół, ponieważ napisano: aniołom swoim polecił o tobie, że będą cię nosili na rękach, abyś nie zranił o kamień nogi swojej.

    (7) Isus odrzekł mu: ale również JEST NAPISANE: Nie będziesz kusił Pana, Boga twego.

    (8) Zabrał go wtedy diabeł na bardzo wysoką górę i pokazał wszystkie królestwa świata oraz ich chwałę.

    (9) I rzekł do niego: To wszystko tobie dam, jeżeli upadniesz i oddasz mi pokłon.

    (10) Wtedy odpowiedział mu Isus: odejdź stąd szatanie! ponieważ NAPISANO: Panu Bogu swemu będziesz pokłon oddawał i tylko jemu służyć będziesz.

    „NAPISANO”…analfabeta? Bzdury wypisujesz.

    „Gdyby żyd został papieżem”…żydzi już od dawna piastują te stanowisko. Żydem był JP2 i żydami są jego następcy, ponieważ żydzi stanowią z 80% nasienia wężowego, czyli tzw. synagogi szatana. Tak więc słabego rozmówcę sobie dobrałeś do wyciągania wniosków w stosunku do mnie, ale rozumiem, że to raczej próba szyderstwa z Twojej strony, niż rzeczowa argumentacja.

    Nie wiedziałeś, że YHVH jest masoreckim skażeniem? To rzuca bardzo wielki cień na jakość twej wiedzy, którą tu prezentujesz, co utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteś daleko w polu, wypisując takie rzeczy.

    Podam Ci jeszcze jeden link do tematu Imienia Bożego…

    http://www.zbawienie.com/imie-Boga.htm

    Odkrycie zaroastrian Boga Jedynego…co za bzdury :/

    Jak oni Go odkryli?? Weszli do nieba i podali sobie łapkę?? Co tu jest udowodnione i na jakiej podstawie?

    To jest aż śmieszne co piszesz i zastanawiam się, jakie Ty masz na to dowody? Mam nadzieję, że nie jest to stara góralka?

    Bóg nikomu nie da się „odkryć” jeśli sam tego nie zapragnie, a wiadome jest, że Bóg wybrał sobie Abrahama i Jego potomstwo wywodzące się z 12 synów Jakuba.

    Obalmy dalsze twoje wymysły…

    Słowo „Żyd”…czy Ty w ogóle znasz etymologię tego słowa, że zestawiasz je ze słowem „Hebrajczycy”???

    Co to za farsa? 😀

    Słowo „Żyd” powstało ok 17 wieku i nigdy nawet nie występowało w Pismach. A to dlatego, że pochodzi ono od nazwy jednego tylko z 12 plamion Izraela – Judy (niem. Jude, ang. Jew), które przeinaczyli i przywłaszczyli sobie głównie Edomici wmieszający się pośród plemię Judejczyków po niewoli babilońskiej.

    To Edomici podawli się kłamliwie za Judejczyków, to oni obsadzali się na najwyższych stanowiskach kapłańskich, to oni paktowali z Imperium Rzymskim i to przez nich doszło do wydania wyroku śmierci na Zbawicielu i to oni są nazwani synagogą szatana, która od początku miała za zadanie zwalczać świadectwo Jezusa.

    To oni stworzyli talmud jako własną wersję interpretacji Pism, który jest przepełniony takimi herezjami, do jakich zbliżasz się również Ty ze swoim twierdzeniami.

    To Edomici z czasem stworzyli system religijny w postaci Judaizmu, który potem przejęły także ludy chazarskie, jako nacje o podobnym, wężowym pochodzeniu, co Edomici.

    Czyżbyś się bał publikować tu treści udeżające w żydów??

    Ależ to idealne miejsce i jeśli te info będą prawdziwe, popchnę je dalej.

    Z żydami niepotrzebnymi do budowy państwa Izrael może nawet i bym się zgodził. Oni zawsze poświęcają „swoich” jeśli chodzi o realizację większych celów. To samo było ze zniszczeniem Jerozolimy w 70 r.n.e. kiedy to wojska Imperium zrównały ją z ziemią, zabijają także wielu spośród żydów/edomitów, którzy nie byli tak potrzebni, jak ci na wyższych szczeblach.

    Dla nich to norma, wszak brakuje im sumień, więc dla nich to tylko formalności.

    Nie wiem czy mi się chce, ale musiałbym sprawdzić sobie skąd czerpiesz te „kwiatki” i porównać z wypowiedziami internetowych „myślicieli” snujacych tego typu niedorzeczne wywody, by dowiedzieć się, czy Ty przypadkiem nie kopiujesz tych myśli i bezsensownie ich nie powtarzasz, nie mając nawet solidnych dowodów 😉

    Polubienie

 14. Szanowny Obserwatorze Czasów Końca,
  przykro mi, że Cię nieco zdenerwowałem –
  przyjmij więc, proszę, jako „uspokajacz” taka
  mantrę „I cóż ja mam zrobić z tym głupkiem?”
  do powtarzania, gdy komentujesz moje prze-
  myślenia.
  Piszę szczerze, bez ukrytych intencji, urodziłem
  się w 1941r., czas mi już do piachu -> czyli czas
  zatroszczyć się o własną duszę, dość zaszarganą…
  Cieszę się więc, że przypadkowo natrafiłem na Twój
  blog – polecam go w moim kręgu geriatryków.
  Nazywam się Jacek Cieślicki, i tak się podpisywałem
  na forum racjonalista.pl dopóki mnie nie zablokowali za
  spowodowanie zawału serca u Andrzeja Koraszewskiego
  takim mniej więcej stwierdzeniem: „… całe to wasze odrzu-
  canie istnienia Boga to tylko nienawistny antysemityzm:
  chcecie wyciągnąć spod stóp Izraelczyków ziemię zrabowaną
  Palestyńczykom…”
  Na forum michalkiewicz.pl pisałem jako „dziadkJack”,
  W tej chwili otacza mnie potworny bajzel, po nagłej przepro-
  wadzce, moje ca. dwudziestoletnie archiwum to kilka metrów
  sześciennych (nie bujam!) segregatorów i lużnych wydruków,
  – trudno mi w tych obecnych warunkach pisać rzeczowo, niestety.
  Dla lepszego zrozumienia rodzaju mojej „religijności” podaję
  link do forum sfinia.pl , gdzie pisałem jako „Prestończik”:
  „Kajfasz nabił goji w chrześcijaństwo”
  http://www.sfinia.fora.pl/katolicyzm,7/pytanie-laika-o-ofiare-jezusa,2560-425.html#199585
  To byłoby na tyle, jako odpowiedź na Twoje delikatne insynuacje
  na temat mojej rzetelności.

  Piszesz, Szanowny Obserwatorze Czasów Końca:
  „Jezus nie spisał żadnego dzieła, ponieważ świadectwo Jego
  działalności spisali apostołowie przez Niego wybrani.
  Twierdzenie, że był analfabetą jest wyssane z palca,
  ponieważ Jezus doskonale znał całą treść Pism…”

  – to wyjaśnienie wygląda mi na erystyczny chwyt „straw man”,
  nie mam czasu na szczegółowe rozważanie, więc tylko
  zwrócę Ci uwagę, że Jezus został wychowany w pobożnej
  rodzinie więc doskonale znał całą treść Pism…ale ze słyszenia.
  Jeszcze dzisiaj są osoby znające całe Pismo na pamięć.
  W Nowym Testamencie jest tylko taka notka o jego zdolnościach
  „pisarskich”: w rozmowie z kobietą Jezus rysował coś patykiem
  na piasku.

  Dziękuję za poświęcanie mi aż tyle czasu, dziękuję też za link,
  Jest mi trochę przykro, bo nie mam się czym odwdzięczyć –
  dopóki nie zrobię porządku wokół siebie.
  Martwi mnie tylko to: dlaczego nikt się nie włącza w naszą dys-
  kusję?
  Czyżby wszyscy czytelnicy byli aż tak powyżej mojego poziomu?

  Pozdrawiam serdecznie!
  „Goje wszystkich krajów, łączmy się!”

  Polubienie

  1. Nie w tym rzecz, żeby denerwował mnie Pan jako osoba (przepraszam, nie wiedziałem, że jest Pan osobą starszą, dużo starszą ode mnie).

   Po prostu irytują mnie na swój sposób twierdzenia jakie Pan stawia, a że nie są one dla mnie niczym nowym i nie jest Pan pierwszym, który mi o nich mówi, nie podając przy tym niczego mnie przekonującego, więc odczuwam zażenowanie i lekkie poirytowanie. Myślę, że rozumie Pan o jakiego rodzaju odczucie chodzi.

   Na forum racjonalista trafiłem przypadkiem podrzucając linki do artykułu. Nie wiedziałem wtedy, jakie to forum, ale dowiedziałem się o nim później nieco więcej z opisów mojego znajomego, który pokazał manipulacje pewnych osób z tegoż forum i ich ataki na Pisma oraz osobę samego Boga.

   Chodziło o Mariusza Agnosiewicza oraz Lucjana Ferusa (Lucyferus), którzy definitywnie są wyznawcami satanizmu i ich zadaniem jest podważanie wiarygodności przesłania Pism jak i samej osoby Stwórcy. Ogólnie wygląda na to, że witryna racjinalista.pl właśnie po to została stworzona. Nawiązanie do tych dwóch panów jest opisane w pierwszej części artykułu o oskarżeniach Boga, który wcześniej linkowałem w odpowiedzi do Pana.

   To jest odrzucanie Boga, proszę Pana i problem jest w tym, że odrzucanie Jego osoby, a także całej historii, która o Nim opowiada, a spisana jest na kartach Pism prorockich narodu izraelskiego jest zjawiskiem bardzo powszechnym. Ja to obserwuje codziennie, ale nie jestem częścią tego.

   Nie jestem także częścią żadnego systemu religijnego, a jeśli zapozna się Pan dokładniej z treścią moich poglądów opisanych na blogu, zauważy Pan, że są one zupełnie odmienne od znanych doktryn rozpowszechnianych przez wszelkie inne związki wyznaniowe.

   Mam nadzieję, że Pan to dostrzeże i wyciągnie coś pożytecznego dla siebie, a skoro już Pan tu trafił, to znaczy, że jest tu coś, co Pana zainteresowało. Mnie się zdaje, jak Pan to napisał, że Pańska zszargana dusza domaga się powrotu do źródła i sensu życia.
   „Kto szuka ten znajdzie”.

   Wracając do osoby Jezusa…
   Wiem, że pochodził z rodziny ludzi prostych, niezamożnych i pobożnych. Oczywiście, i takim ludziom nie była do niczego potrzebna wnikliwa znajomość treści Pism i oni wcale nie znali ich na pamięć.

   Po prostu kwestionuje Pan pochodzenie Jezusa od samego Boga, przez co nie uznaje Pan, że Jezus nie tylko doskonale znał pismo czy języki, ale jako Syn samego Stwórcy, posiadał o wiele większe zdolności. Spłycanie tematu do motywu, w którym Jezus napisał coś kijem na piasku w obecności faryzeuszy chcących ukamienować nierządnicę jest raczej mało rzetelnym podejściem.

   Wszystko zależy do czego Pan zmierza i czego chce się dowiedzieć?

   Owszem podyskutować można, ale tutaj odzew jest raczej sporadyczny, jeśli chodzi o osoby trzecie, a ja z kolei mam bardzo mocno sprecyzowane poglądy i często są kwestie, do których mam już wyrobione podejście i niekoniecznie mam ochotę na cedzenie komara.

   Mimo wszystko, chętnie pomogę.

   Pozdrawiam!

   Polubienie

 15. Ten czarodziej udaje jedynie wariata i najwidoczniej po to nosi kapelutek aby skojarzyć skrywaną prawdę (NWO itp) z Foliarstwem (oszołomstwem).
  Narazie nie mam siły i czasu (dziś) na odkręcanie przekrętów źródeł tego czarownika, nie mniej jednak widać że wściekł się tak na te orbsy że… zaatakował dwa moje artykuły (jeden na temat Modlitwy Ojcze nasz a drugi na temat Objawienia) i podkradł ten art dlatego napisałem ten post tutaj:
  [https://youtu.be/alyTix3eCNs]
  Oceń sam….
  Plemię Żmijowe ? Skąd to ten człowiek wziął, skąd wie o satanizmie skoro neguje źródła mówiące o satanizmie, czy jest jakieś pismo mistyczne które albo nie wychwala diabła albo o nim wspomina ? Pytanie retoryczne bowiem odpowiedź jest znana.
  Przyznam się że zastanawiałem się kiedyś dlaczego ten człowiek nie mówi nic na temat Gigantów czyli dzieci upadłych no i mamy dowód że ten człowiek NIE jest wariatem. Wariat nie wie co robi.
  Dlaczego manipulantor ?
  Sam się czepia że kradną jego audycje bez podawania linków a moje, Henia, Cyryla, BB i innych podbiera jak leci a jak dołożymy kwestię finansową….
  Złodziej jeden a sam innych się czepia – nienawidzę takiej obłudy. Ja rozumiem że ktoś może mieć odmienne zdania, można wtedy nie poruszać wrażliwego tematu i żyć spokojnie a nie skłócać wszystkich ze sobą jak ten sekciarz a to też jest celowe o czym jeszcze napiszę łagodniej gdy emocje opadną
  Osobiśmie mi to wisi ale jest mi smutno z tego powodu jak ktoś manipuluje czyjąs wypowiedzią

  * Swoją drogą dobrze że Henryk już nie trzyma znanej paczki z tym Mariuszkiem. Ci sami ludzie, te same poglądy tylko że Niebocentryzm (Pusta Ziemia) jest mało popularna a PZ przyciągnie na hak więcej ludzi

  To proste, dajesz ser czyli wiele ciekawych informacji i wyjawiasz przekręty jednej ze stron jako trutkę zachęta do okultyzmu bo satanizm ma dwie strony: Praktyczną (Satanizm taki z łamaniem wszystkich praw) i Teoretyczną (Lucyferyzm taki z demonami, magią i wiedzą tajemną)

  Polubienie

 16. Szanowny Obserwatorze Czasów Końca,
  serdecznie dziękuję za Twe wyrozumiałe podejście do moich religijnych wątpliwości.
  Zabiorę się teraz za moje „podciąganie” do poziomu Twojego blogu, zacznę od przestudiowania materiałów archiwalnych – powinienem był od tego zacząć, ale po prostu nie doceniłem blogu, jednak nie doceniłem, mimo że
  od początku wywarł na mnie pozytywne odczucie – potem uporządkuję swoje archiwum i dopiero wtedy otworzę dziób, gdy będę miał coś istotnego, nowego i przydatnego dla czytelników Twojego bloga!

  Pozdrawiam serdecznie!
  „Goje wszystkich krajów, łączmy się!”

  Polubienie

 17. Trzeba być przygotowanym na to że wiele kanałów YT czy stron. WordPress jest o tyle dobry że pomimo odrzucania niektórych postów jako spam (kiedyś myślałem że to celowe działanie dopóki sam nie zwróciłem uwagę) to blog nie powinien tak szybko zniknąć 🙂

  Jest kilka pośrednich dowodów na to że Niebocentryzm i Wielka Lehyah to projekt Bestii upadłych że odwieść Słowian od Boga i ich wybić nie za pomocą miecza a uprawianiem magii.
  Czy jasna czy ciemna zawsze pozostanie sprzedawaniem diabła (Fosfora) w innych barwach.
  Z moich niektórych wypowiedzi sugeruję (hipoteza) że celowo wpuszczono Henryka w Uranocentryzmem (tu nie chodzi o NC a o inne tematy), czyli agenci dezinformacji istnieją i podsuwają dopasowanych ludzi (np. katolik do katolika, ŚJ do ŚJ) żeby takiego człowieka który poznał mnóstwo prawdy… ośmieszyć i odebrać wiarygodność.
  Teraz widać że dużo z tych co się wokół kręciło to albo odrzuciło całkowicie Septuagintę albo całkowicie miesza.

  * Znany werset z Izajasza 42:1-4 w Septuagincie mówi ”oto Jakub sługa mój”
  Greckie słowo logos, wiktonary mówi nam tak:
  (philosophy) In Ancient Greek philosophy, the rational principle that governs the cosmos.
  (Christianity) The word of God, which itself has creative power; a hypostasis associated with divine wisdom.
  (Christianity) The word of God as incarnate in or identified with the second person of the Trinity; Jesus.
  Numer dwa jest we wszystkich tłumaczeniach jako Słowo (Word). Ja tłumaczę logos jako Słowo w sensie nauka (Dekalog = 10 nauk) ale u Jana logos od razu skojarzył mi się z Obietnica Bożą dotyczącą wyzwolenia ludu Bożego. O tym jest właśnie Ewangelia czyli dobre wieści o Królestwie Boga na ziemi i jakoś niewielu o tym mówi albo między wierszami zwalcza parafrazując”aa chrześcijanie takie głupki wierzą że Bóg przyjdzie i zniszczy świat antychrysta itd”

  A istnienia wyroku Itccs nikt nie neguje, nawet nikt nie mówi ”aa bzdury takie”. Cisza jest ogłuszająca
  W kwestii Illuminati i Pawła z Detektywem Prawdy się różnie poglądowo, choć odczuwam wrogości.
  http://detektywprawdy.pl/2014/07/27/czym-jest-organizacja-skazujaca-bergoglio/

  Nie można potępiać kogoś kto się z nami nie zgadza ponieważ wszyscy mamy wyprane mózgi w pewnej części przez media.
  Przykładowo kiedy kupisz jakiś produkt po obejrzeniu w reklamy, to jest oznaka że reklama wyprawa ci mózg i się dałeś nabrać nie na jakość a na czułe słówka 🙂
  Po drugie nie wiemy co komu w głowie siedzi i jakimi motywami się kieruje dlatego jeśli uważasz się za Chrześcijanina czy naśladowcę Krystusa… pokaż własnym przykładem jak należy postępować.
  Jaka jest prawdziwa ”religia” aprobowana przez Boga ? Całowanie krzyżyków, fałszywa pobożność i wiara w dogmaty czy zwyczajna pomoc bliźniemu w potrzebie. Prawo Boże jest dziecinnie łatwe do zrozumienia dlatego tak zagmatwano i zmieniono zbawienie z czynów na usprawiedliwienie z wiary.

  Polubienie

 18. Jak zwykle religia to największe zło, które rodzi podziały, nienawiść względem siebie itp. Trzeba się zastanowić komu na tym zależy. Wiara zaburza porządek logicznego myślenia co blokuje nasz rozwój jako człowieka. Człowiek jest mały i słaby i lubi odnosić się do sił wyższych jak nie rozumie otaczającego go świata.

  Polubienie

 19. Polecam zapoznać się jeszcze raz z Jeremiasza rodziałami 50 i 51 LXX
  Słowa naszego Boga o Babilonie tym starożytnym jak i obecnym (w sumie to to samo wielonarodowe królestwo z Królem Babilonu Szatanem )
  Nawiazujac do ostatnich słów Henrtka ze Szatana czeka wojna w niebie i na ziemi rozdziały te nabierają nowego znaczenia …
  Naprawdę zyjemy w czasach końca w który zapieczetowane Slowa Naszego Boga zostają nam objaśniene.

  (11) Godzien jesteś, Panie i Boże nasz, przyjąć chwałę i cześć, i moc, ponieważ Ty stworzyłeś wszystko, i z woli twojej zostało stworzone, i zaistniało.

  Chwała Świętemu Izraelskiemu Naszemu Bogu !!!!

  Polubione przez 1 osoba

 20. „Czy to twój Kościół???

  Poniżej niezwykły film, ukazujący prawdziwe oblicze Watykanu. Czasami wiemy dużo na jakiś temat, ale nie przychodzi nam na myśl coś, co powinno natychmiast ukazać nam prawdziwe oblicze instytucji czy osoby, o której coś wiemy. Wiemy często coś mocnego, ale nie jesteśmy w stanie wyciągnąć właściwych wniosków.

  Poniżej film o Watykanie oraz o jego niezwykle ciemnych sprawach, masowych zbrodniach oraz ewidentnych powiązaniach z samym szatanem, ale większość z nas nie jest w stanie dostrzec oraz jednoznacznie określić tej instytucji. Dzieje się tak z powodu braku większej ilości oczywistych dowodów.

  Najpierw spróbujmy oglądać i czytać tłumaczenie. Najlepiej jest ustawić dwa okna przeglądarki w taki sposób. Obrazek zrzuta z mojego ekranu. W ten sposób o góry widzisz film oraz liczbę czasu, a na dole czytasz tłumaczenie. W ten sposób niemal rozumiesz wszystko, co widzisz na filmie. Możesz zawsze film zatrzymać lub zawsze możesz przesunąć tekst tłumaczenia w zależności od potrzeby. Jeżeli masz dwa ekrany, to już jest najlepsze wyjście.

  Ale można także zrobić inaczej. Najpierw przeczytać tłumaczenie a potem oglądać film. Wybór należy do ciebie. Być może z czasem zacznę wklejać tłumaczenia na filmach ale to zabiera znacznie więcej czasu. Co będzie dalej, zobaczymy.

  Prawdziwa informacja o kontroli.

  Film po angielsku, ukazujący nam niezbite dowody na oczywiste wielbienie szatana, węża z Edenu.

  Oto rzeczywisty bóg Watykanu…

  Link do artykułu z tłumaczeniem:
  http://www.proroctwa.com/czy-to-twoj-kosciol.htm

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s