STOP PAPIEŻOWI SATANIŚCIE!!

Witam wszystkich!!

Ten wpis jest efektem ostatniej wizyty papieża Franciszka w Polsce. Pragnę poinformować jak największą liczbę osób o tym, kim jest rzeczywiście obecny przywódca najpotężniejszej religii na świecie, czyli Kościoła Katolickiego, który to jest przedłużeniem władzy Imperium Rzymskiego.

Celem tej akcji jest uświadomienie naszych rodaków, którzy w wielu przypadkach ślepo idą za swymi przywódcami religijnymi nie mając pojęcia o tym, komu ich „pasterze” w rzeczywistości służą i jakie mają cele swej działalności.

Pragnę, by każdy mógł poznać prawdę na ten temat i samodzielnie ocenić czy osoby z kryminalną przeszłością, jak również z takim planem działań jaki jest prezentowany przez obecnego papieża, powinny być odpowiedzialne za duchowe przewodnictwo osób wierzących w Boga, które chcą w swym życiu kierować się dobrem i miłością.

Prawda o Franciszku jest już jawna!!

Obecny papież Kościoła Rzymsko Katolickiego jest członkiem zakonu Jezuitów będącego największą organizacją przestępczą na świecie, która była wydalana z ponad 80 państw za swoją zbrodniczą działalność! 

Ponadto obecny papież, wraz z poprzednim – Josephem Ratzingerem, jest oskarżony przez Międzynarodowy Trybunał do spraw Przestępstw Kościoła i Państwa (ITCCS – International Tribunal into Crimes of Church and State) o zbrodnie przeciwko ludzkości, handel dziećmi i rytualne mordy!!

http://itccs.org/2015/03/29/stop-the-convicted-criminal-jorge-bergoglio-2/

Przemówienie Kevina Anetta, założyciela ITCCS na „Prague Conference 2016” – wiele kompromitujących faktów!!

Innym aspektem podstępnego i zwodniczego charakteru Franciszka jest głoszenie poglądów, które są zupełnie sprzeczne z Prawem Bożym i chrześcijańska etyką!! Franciszek porównuje misję Jezusa i Jego apostołów do działań bojowników Państwa Islamskiego, którzy w nieco inny sposób próbują rozprzestrzeniać swą wiarę..nie do pomyślenia!!

http://wrealu24.pl/index.php/services/391-papiez-franciszek-porownuje-jezusa-do-isis-i-stwierdza-ze-muzulmanie-musza-rozmnazac-sie-z-europejczykami

Papież nawołuje do wyrozumiałości względem homoseksualistów równając ich z normalnym zdrowym człowiekiem.

http://m.newsweek.pl/papiez-franciszek-o-gejach-kosciol-katolicki-dyskryminacja,artykuly,388082,1.html

Zaaprobował on, poprzez ułaskawianie osób dopuszczających się mordów na życiu poczętym, aborcje.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/papiez-zezwala-na-rozgrzeszanie-aborcji-wszystkim-kaplanom,573362.html

Namawia społeczeństwa europejskie, które już znajdują się w trudnej sytuacji, do przyjmowania nielegalnych imigrantów z krajów, w których rządzi Islam – najbardziej wrogo nastawiona do chrześcijaństwa religia na świecie!!

http://www.m.pch24.pl/papiez-franciszek–kazda-parafia–zakon–klasztor-i-sanktuarium-powinny-przyjac-uchodzcow,37975,i.html

Wiemy już po zamachach we Francji i Belgii, jak niebezpieczne jest niekontrolowane wpuszczanie muzułmańskich hord na nasze tereny, między którymi przemycani są najemnicy i bojownicy, których późniejszym celem będzie sprowokowanie do konfliktów wewnętrznych na tle etnicznym.

Być może zapytasz: „Skoro tak, to dlaczego świat milczy??”

13438794_1805332313033205_6273161446499564720_n

Może dziwi Cię to, dlaczego papież nie ponosi żadnych konsekwencji tak podłego oraz zwodniczego postępowania i nikt nie postawi go przed sądem, skoro jest tyle dowodów jego winy?

Owszem, ale papież ma też ogromną władzę oraz wpływy, którymi skrzętnie się zastawia i najpierw muszą być one obalone. Do tego czasu Watykan siedzi cicho i nawet nie raczy odpowiedzieć na zarzuty, a przecież…

…gdyby były one bezpodstawne, wtedy wystarczyłoby posądzić oskarżycieli o fałszywe zarzuty i zniesławienie i zniknęłyby wszelkie podejrzenia!

http://www.proroctwa.com/dlaczego-swiat-milczy.htm

Nic takiego jednak się nie dzieje i papież wraz z całą swoją świtą nie tyka tematu udając, że go po prostu nie ma. Inaczej szybko wyszłoby na jaw, że wina jest ogromna i papież powinien zostać natychmiast aresztowany!

ZAPOZNAJCIE SIĘ DRODZY CZYTELNICY Z INFORMACJAMI ZAWARTYMI W PODANYCH LINKACH.

NIE DAJCIE SIĘ ZWODZIĆ FAŁSZYWYM PRZYWÓDCOM RELIGIJNYM, KTÓRZY NICZYM WILKI W OWCZYCH SKÓRACH PROWADZĄ SWYCH WIERNYCH NA ZATRACENIE!!

POLACY!!! POWIEDZCIE PAPIEŻOWI GŁOŚNE…NIE!!!

 

 


77 myśli w temacie “STOP PAPIEŻOWI SATANIŚCIE!!

 1. proponuję po prostu olać tę katolicką imprezę
  ona nas nie dotyczy
  nie jest godna naszej uwagi
  zło właśnie chce być w centrum naszego życia, ono karmi się naszą energią, chce naszego oburzenia, protestów, walki, chce naszej uwagi!
  zamiast tracić energię, uwagę i czas na śmieszne protesty idźmy naszą drogą
  naszym zadaniem nie jest walka ze światem
  my mamy życiem świadczyć, nie słowami
  myślę, że nasza nieobecność jest bardziej wymowna niż obecność i krzyki i sprzeciwy
  wystarczy gdy nas ktoś zapyta, wyjaśnić dlaczego to nas nie interesuje co mówi i robi katolicyzm wraz ze swoim pajacowatym błaznem na czele

  Polubienie

  1. to jest tak, jak z chodzeniem na nibywybory
   żydostwu trzymającemu władzę w Polsce i na świecie chodzi tylko o frekwencję, o nic więcej
   prawdziwa szansa na zmianę może zaistnieć tylko wtedy gdy zaangażujemy się w coś zupełnie odwrotnego niż to co nam kreują i podsuwają wrogowie naszego dobra
   ja nie chcę robić żadnej reklamy „dniom młodzieży”
   przestrzegam przed braniem w niej udziału z uwagi na duże prawdopodobieństwo operacji fałszywej flagi na takiej imprezie

   wyobrażacie sobie sytuację gdy „papież” przyleci, a tu pustki?

   Polubienie

   1. Na wybory nie chodzę, ale informuję innych, komu naprawdę służą politycy sprawujący nad nami władzę.
    Papieża i kościoła nie uznaję, ale informuję, któremu bogu on i kościół rzeczywiście służą.

    Mówię Prawdę i nic ponadto.

    …wyobrażam sobie taką sytuację, gdy papieża zastają pustki..ojj taak 🙂
    Świat by poznał, że mamy tego klamcę w głębokim poważaniu i nie mamy zamiarumu iść za tym kłamcą, a i mniejsze ryzyko ofiar bu było przy ewentualnej fałszywej fladze 😉

    Polubione przez 1 osoba

  2. Jest to bardzo błędne myślenie, że nas to nie dotyczy. Owszem dotyczy nas tak samo, jak całego naszego Narodu Polskiego, który jest w kłamliwych szponach papiestwa od wielu, wielu lat, a obecny król Rzymu poprzez swą demagogie i deprawcje sprowadza rodaków na manowce.

   Godzenie się na politykę serwowaną przez Bergogilio, to godzenie się na aprobatę homoseksualizmu i islamizacji, czyli godzenie się na łamanie Prawa Bożego i obrażanie Boga.

   Nie zamierzam stać z założynymi rękami i patrzeć jak satanista i międzynarodowy zbrodniarz jest pozdrawiany przez zaślepionych wyznawców, którzy wierzą w jego kłamstwa.

   Prawda, jak by nie była, musi być głoszona przez osoby szczerze miłujące Boga i Prawdę…mnie to nic nie kosztuje, a zawsze mogę przyczynić się do tego, że ktoś przejrzy na oczy i pozna fakty.

   Polubione przez 1 osoba

   1. msze, imprezy i rytuały, kodeksy, przepisy i doktryny katolicyzmu nas nie dotyczą w tym sensie, że nie mają żadnej władzy nad nami, podobnie jak prawo szariatu czy talmudyczne sądy
    owszem, możemy być z ich strony atakowani, możemy być prześladowani, a nawet zabijani, ale one nie są w stanie zniewolić naszego ducha
    nasza postawa jest dla świata szansą, kierunkowskazem
    jeśli byśmy zaczęli walczyć ze światem, to sposób działania Chrystusa byłby głupstwem, Jezus przyszedłby na Ziemię na darmo, bo niczym byśmy się nie różnili od tych, z którymi byśmy walczyli…
    nie piszę, że świat nas nie powinien obchodzić, ale że nie powinniśmy brać udziału w jazgocie, zgiełku i przemocy świata będącego w niewoli światowego sposobu postępowania

    Polubienie

   2. Oczywiście, ale ja nie walcze ze światem tylko z kłamstwem, a zakłamanie obłudnika, przed którym ostrzegam swych rodaków sięga zenitu…dlatego i w tym naśladuję Chrystusa, gdyż On także nie pozostawał bierny wobec kłamstw i działalności faryzeuszy i plemienia żmijowego, które publicznie napiętnował, co jest opisane chociażby w 23 rozdziale Ewangelii Mateusza.

    Bergogilio jest największym faryzeuszem jakiego nosi obecnie ziemia i w ślad za Jezusem, ja napiętnuje go także i nie widzę w tym nic złego.

    Polubione przez 1 osoba

   1. Ogólnie nas, tutaj w Polsce islamizacja nie dotyczy. Straszono nas tym, aby odwrócić uwagę od imigracji z Ukrainy.

    Dlatego nie mamy tu muslimów. A Ukraińcy przynajmniej są pracowici i uprzejmi..ci, których ja mam w otoczeniu.

    Polubienie

   2. celna uwaga, Obserwatorze, zagrożenie dla Polski od spadkobierców UPA jest realne, w krótkiej perspektywie czasowej groźniejsze od zagrożenia ze strony islamistów
    w dalszej perspektywie manipulacje syjonistów islamistami, jeśli to nie zostanie powstrzymane, może doprowadzić do poważnych problemów także Polski

    Polubione przez 1 osoba

   3. Oczywiście, to nie przypadek, że podmieniono nam islamską imigrację na tą z Ukrainy, która została totalnie przemilczana.

    Nie chcę jednak wydawać osądów, ponieważ Ukraincy, z którymi pracuję są bardzo dobrymi i uczciwymi ludźmi..nie mam podstaw do tego, by powiedzieć o nich cokolwiek złego, ba, przyznam nawet, że mógłbym mówić tylko rzeczy dobre.

    Musimy jednak mieć świadomość, że wszystkim steruje zakulisowa władza, która tak, jak w czasach Wołynia może sprowokować wzajemną nienawiść i kolejne akty przemocy.

    Wtedy Polacy i Ukraincy żyli w przyjaźni, aż niewiadomo skąd pojawili się podżegacze (czyt. Chazarowie, UPA, banderowcy) i rozpętało się piekło. Ale to nie wina samych Ukrainców, tylko władz wiadomego pochodzenia.

    To tak jakby mówić o Polakach, że są tacy a tacy, nie biorąc pod uwagę tego, że rządzi nami syjonistycza judeo-agentura, która tworzy taki spaczony wizerunek naszego narodu.

    Polubione przez 1 osoba

  3. Religie powstały by zniewolić ludzi ! Wbrew pozorom oddzielają od Boga. Ludzie podczas mszy programowani na ” ofiary” . W życiu zachowują się jak zombi ! Kościół czerpie olbrzymie profity z wszelkich przywilejow w samej Polsce dostają za friko ok.19 mld złotychna rok z publiczne kasy ! Plus inne frykasy zmniejszone opodatkowanie ,brak opłat za składki zdrowotne, ulgi w płatnościach za dzierżawę gruntu ,brak kas fiskalnych na plebaniach !oj wiele,wiele . Oprócz tego wpieprzaja się w politykę ! Kościół upadnie prędzej czy później bo obrali drogę Lucyferyczną !

   Polubione przez 2 ludzi

 2. Obawiam się, że niewiele to da, a to z tego powodu, że to wielka impreza popkulturalna, a sam franek traktowany jest przez uczestników jak gwiazdor – celebryta.
  Uczestnicy tej imprezy w znakomitej większości nie szukają Boga tylko specyficznej rozrywki!
  Nie dotrzesz do nich w żaden sposób, bo są „głusi i ślepi”.
  Przyjadą, potańczą, pokwiczą i wyjadą. Byleby nie wykorzystali ich w celach satanistycznych ofiar 😦

  Polubienie

 3. Pięknie walczysz ze złem.

  Super artykuł i zawarta w nim cała prawda.

  Oby ludzie przejrzeli na oczy i rozpoznali jednego z synów „ojca kłamstwa”.

  Polubienie

 4. Dzień dobry.
  Kojarzy pan film animowany Disneya „Zwierzogród”? Jeśli nie, polecam obejrzeć. Niby to bajka, ale może ona pana zainteresować 🙂 .

  Polubienie

  1. Nie miałem okazji zapoznać się z tą ‚ewangelią’ i nie jestem co do niej przekonany..podejrzewam, że to fałszywka, która ma na celu wprowadzenie w błąd.

   Mamy Ewangelie uczniów Jezusa – Mateusza i Jana, oraz ich listy – Jana, Judy, Jakuba, Piotra i jest w nich zawarta cała esencja Prawdy jaką Bóg przekazał nam przez swego Syna.

   Polubienie

 5. Ja jestem daleka od kościoła i bronienia kogokolwiek, ale czytam i oczom nie wierzę. Szczególnie żal mi tych ludzi, którzy piszą, że pięknie Pan walczy ze złem i ukazuje prawdę. Na co ludzie liczycie? Że papież Wam powie, że nie macie kogoś miłować, albo wybaczać? Że nie macie być dobrymi dla homoseksualistów? Że to nie są ludzie? Że nie można przyjmować imigrantów, tylko zamykać granice? Że jeśli ktoś dokonał aborcji, to ma być wykluczony? Co wtedy byście powiedzieli? Co to za papież pełen nienawiści, homofob! Musiałam usunąć ciążę, a nie dostałam rozgrzeszenia, zamykają się na dzisiejsze problemy kobiet!
  Przykre jest też to, że sami szukacie przewodników. Jedni mają papieża, drudzy autorów wpisów takich jak ten wyżej.

  Polubienie

  1. Na co liczymy? Na to, że zostanie powstrzymana choć trochę fala zwiedzenia i zepsucia w jakie papież wpycha narody Europy i że w końcu któryś z nich – my Polacy, otworzy oczy i powie „NIE” demagogii jaką uprawia przywódca największej organizacji religijnej na świecie.

   Papież nawołuje do miłości w stosunku do dewiantów i zboczeńców, jakby byli oni istotą wiary, a milczy o tym, by ludzie zaczęli najpierw od własnego podwórka.

   Wzywa do miłości względem muzułmańskich imigrantów wnoszących totalny chaos do kultury Europy, a pomija fakt rzezi dokonywanych na chrześcijanach na bliskim wschodzie.

   Musiała Pani usunąć ciąże, przykro mi, ale liczyła na rozgrzeszenie udzielane przez innego człowieka. Ksiądz czy papież Bogiem nie jest i Sąd należy tylko do Boga, nie do człowieka!

   Prosiła Pani o pomoc samego Boga Ojca??? Bo od tego należało zacząć.

   Polubienie

 6. Szukajcie w swoim życiu Jezusa Chrystusa. Zostawcie antychrysta bo diabeł chce byscie go szukali. Zycze wiele nawróceń i bede się modlił o prawdę

  Polubienie

 7. Witam. Zdaje sobie sprawę że Zaraz nazwiecie mnie bezboznikiem albo czymś gorszym. I owszem jestem ateistą. Po prostu w procesie myslowym i dedukcji doszedłem do takich a nie innych wniosków. Wy wierzycie w Boga i to na prawdę bardzo fajnie. Tylko czy to katolik, islamista czy buddysta ślepe zapatrzenie w religijnych guru to głupota. Ale odnośnie tej strony. Patrząc na to obiektywnie. Jest strasznie zmanipulowana. Nawet jeśli to wszystko jest prawdą, to informacje przekazane są w taki sposób, żeby naprowadzic was dokładnie na takie wnioski jakich autor sobie życzy. I teraz pytanie. Czy takie manipulacje to religijna ścieżka?

  Polubienie

  1. „Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni, ponieważ jakim sądem sądzicie, tak i was osądzą”.

   Nie mam zamiaru nazywać Cię bezbożnikiem, ponieważ nie znam Ciebie i moja ocena niczego nie zmienia. Ty doszedłeś do takich wniosków, a ja do innych, ale zgodzę się z Tobą, że wyznawcy wszelkich religii są ślepo zapatrzeni w swych religijnych gurubi ich kłamliwe doktryny.

   Dlatego ostrzegam przed działaniami przywódcy religijnego, który ma największy wpływ na kulturę Europy i jego zaślepionych wyznawców, których mami demagogią w najgorszym wydaniu.

   Ja jestem wolny od ugrupowań wyznaniowych i studiuję Słowo Boże samodzielnie, analizując je wraz z kilkoma innymi osobami.

   To co robi system religijny i polityczny na świecie jest działaniami wymierzonymi przeciwko rodzajowi ludzkiemu i ma na celu oddalanie człowieka od Boga, który przekazał nam jak powinniśmy postępować by cieszyć się Jego łaską i szczęśliwym życiem.

   Polubienie

 8. Według Pisma Świętego każdy papież jest Antychrystem, gdyż stawia się w miejscu Chrystusa.

  1. Zasiada na tronie jak król na miejscu Chrystusa w świątyni Bożej czyli społeczności chrześcijan ( robi to bezprawnie podając się za zastępce Chrystusa przez co zwodzi całe narody pogańskimi naukami ).

  2. Nosi tytuły zarezerowane dla samego Boga np. Ojciec Święty lub zastępca Chrystusa (Vicarius Christi).

  3. Nosi symbole twz. boskiej władzy takie jak Tiara (obecenie występuje ona tylko w herbie Watykanu, ale kiedyś nosił ją każdy papież jako znak władzy nad Niebem, Ziemią i światem umarłych, taką władzę ma tylko Bóg)

  Wszystko to idealnie pasuje do tych słów z listu do Tesaloniczan.

  „Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.”

  Od zmartwychwstania Chrystusa jedynią świątynią Boga jesteśmy my, innej nie ma i to w nas mieszka Chrystus poprzez Ducha Świętego i tak kieruje swoim prawdziwym Kościołem, który jest rozbity na malutkie grupki po całym świecie. Każda inna osoba, która stawia się w to miejsce jest przeciwnikiem Chrystusa.

  Polubienie

   1. Sprawdziłem, co to za książka i przyznam, że raczej nie zajmę się jej lekturą. Nie przepadam za ‚dziełami’ będącymi ludzką interpretacją tzw. duchowości oraz prawd pochodzących z Biblii. Przeważnie są to rzeczy mające na celu wprowadzenie w błąd, dlatego wolę skupiać się na tym, co jest w Pismach kanonu biblijnego oraz Pismach celowo z niego usuniętych i ukrytych przez wrogów Prawdy i Boga.

    W nich jest nieskończone źródło wiedzy i mądrości wprost od Stwórcy.

    Podrawiam.

    Polubienie

 9. moje zdanie w tej kwesii jest takie, ze powinnismy dac swobodnie biec wydarzeniom, choc to nie jest po naszej mysli, wydarzenia bardzo przyspieszyly, wbrew pozorom jednoczac sie w duchu i myslach, poszerzajac swoja swiadomosc, zblizajac sie do Boga oddzialujemy bardzo silnie na innych, zmieniamy ich swiadomosc, kazdego dnia, zwykla rozmowa, komentarzem zostawionym na jakims forum itd. Czy nie
  zauwazyliscie Panstwo ze symbolem SDM
  jest odwrocony
  krzyz
  ANKH

  Polubienie

  1. Owszem, masz rację..i tak wszystko zmierza do końca.
   Naszymi działaniami możemy jednak sprawić, że ktoś nagle włączy myślenie, otworzy oczy i zacznie razem z nami wołać do Boga o zbawienie i właśnie tego bym chciał najbardziej.

   Znak dni młodzieży jest iście okultystyczny..odwrócony krzyż, szóstka…

   http://rs571.pbsrc.com/albums/ss151/k-kula/image_zps5dojj0de.png?w=480&h=480&fit=clip

   …a nawet oko horusa – lucyfera…

   ŚDM to dni kultu szatana!

   Polubienie

   1. jakis czas temu moja znajoma zaintrygowala mnie data 6.6.2016, wyczytala gdzies , na angielskim/amerykanskim blogu o antychryscie, ze to bedzie data , kiedy bedzie jakies wydarzenie na jego „czesc” , szukalam, szukalam, drazylam az w koncu znalazlam, najpierw natrafilam na szatanskie rytualy na otwarciu tunelu kolo CERN ale data nie ta, jednak samo widowisko wstrzasajace, az trudno uwierzyc , ze to publiczne otwarcie tunelu odnotowane przez media itd. podaje link – https://www.youtube.com/watch?v=rbibl8UWSvg
    wiec jakims cudem 😉 znalazlam to czego szukalam renowacja Grobu Chrystusa, a raczej zamkniecie kaplicy dla zwiedzajacych wlasnie w dniu 6.6.2016 w celu „renowacji” oczywiscie do odprawienia rytualow https://www.youtube.com/watch?v=ZSDavzvpfc8

    Polubienie

   2. Ostatnio również wspominaliśmy na te daty, które mają w sobie trzy szóstki, ale nie odnotowaliśmy niczego szczególnego..muszę sprawdzić ową „renowację” grobu Jezusa.

    Mamy też grupę na FB, na której dyskutujemy wszystkie bierzące tematy – „Zjednoczony Lud Boży”. Jak chcesz i masz konto, to dołącz. Będziesz mogła się dzielić swoimi informacjami i pogadać z resztą w dyskusjach 🙂

    Polubienie

   3. Wtrącę tylko, choć już minął jakiś czas od tego wydarzenia. Zwróciliście uwagę na plecaki śdm? W trzech podstawowych kolorach (chodzi o mieszanie ras, tak jak miesza się kolory by uzyskać inne. A dlaczego dla nich to takie ważne, kto zna temat ten wie), każdy z piękną szósteczką. Trzy plecaczki obok siebie dają nam jaką liczbę? A no właśnie. I tak wszyscy w nich łazili po Krakowie ( a jestem z Krakowa) i czułem się strasznie zażenowany tym, że dramat ;p Liczba szatana dosłownie wszędzie, wszyscy ślepi i zadowoleni. Ma-sa-kra.

    fotka dla unaocznienia pod tym linkiem:

    http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,20261008,peleryna-chusta-modlitewnik-i-w-625-tys-plecakow-dla-pielgrzyma.html

    Polubienie

   4. Nie chcę mi się wierzyć, przecież to się tak rzucało w oczy. I myślę że mało kto to widział. A jeśli coś mu świtało w głowie, to nie akceptował tego (tak wytrenowany umysł). A przecież to tak biło po oczach. Niedobrze, że ludzie są aż tak ślepi. To oddaje w jak fatalnym stanie są narody i jak daleko zaszło zwodzenie, mianowicie tak daleko, że watykan, sługa szatana, może już jawnie pokazywać po czyjej stronie jest, prawie bez żadnych zahamowań, a i tak lud zwodzony i niewolniczy niczego niezauważa w tej swojej fascynacji atmosferą. Słuchałem też sporadycznie co ten agregat Franciszek mówił do zgromadzonych owiec.. Piąte przez dziesiąte, bełkot o wszystkim i o niczym. Tylko o tym, jacy to młodzi są wspaniali i jaką są przyszłością świata. Zero konkretów. Tylko podlizywanie się owcom idącym na rzeź (by oczywiście szły dalej), propaganda mieszania ras, równowści i wiele typowej lucyferiańskiej gadki szmatki o niczym. Śpiew, tańce, klaskanie i wielbienie „papy”. W głowie mi się to po prostu nie mieści, jak można tak się na to nabierać.

    Polubienie

   5. Myślę, że zaślepienie jest tak ogromne, że większość w ogóle nie zwraca uwagi na szatańską symbolikę, gdziekolwiek i w jakiejkolwiek postaci.

    Prostym przykładem jest wszechobecność tej symboliki..jest ona wszędzie. TV, muzyka, showbusines, moda itd.

    Ludzkość jest omamiona i oczarowana. Do tego wielu z tych ludzi uprawia duchowy nierząd adurując tym samym siły ciemności i dają się omamiać jeszcze bardziej.

    Kiedy parę lat temu, jak i do dziś, poznawałem wiele aspektów działania tego świata i ludzi w nim, również nie dowierzałem.

    Teraz patrząc na to trzeźwym okiem widzę, jak dalece jest już wszystko posunięte i rychło zbliża się do końca!

    Polubienie

 10. dziekuje za zaproszenie, konta na FB nie mam i nie zakladam, mam awersje do tej inwigilującej machiny, ale na forum chetnie podyskutuje, albo podziele sie swoimi informacjami.. jednak z moich obserwacji i przeczucia wynika, ze to cos przyspieszylo i mozna sie juz teraz spodziewac wszystkiego, zwlaszcza jak patrze na zmiany pogodowe, burze, nasilenie blyskawic, zwlaszcza kiedy maja miejsce wydarzenia wiazace sie promocja patologii, np, Przystanek Woodstock przycmila niespotykana ulewa, pierwszy raz w historii tej imprezy, ciekawe co przycmi SDM? 🙂 Ponad to przerazajace zachowania ludzi zwlaszcza w USA wlasnie teraz na przestrzeni kilkunastu dni, ewidentnie opanowanych przez demony

  Polubienie

  1. Na forum jest niestety ograniczony dostęp, tylko dla osób, które mają większą wiedzę Biblijną i prowadzą działalność w sieci, jak np. ten blog. Dlatego proponowałem grupę na FB, ponieważ możemy tam prowadzić luźniejsze dyskusje i każdy może się śmiało wypowiedzieć.

   Tak, zdecydowanie z każdym rokiem, miesiącem i tygodniem wszyastko nabiera prędkości. Już stoimy w obliczu wojny i myślę, że należy spodziewać się rzeczy gorszych..jedynie Bóg może nas przed tym uchronić.
   On już daje wiele znaków, jak chociażby owe anomalia pogodowe. Faktycznie pogoda na „Brudstock” nie rozpieściła jego uczestników i również ciekawi mnie czas ŚDM…dobrze gdyby Bóg w ogóle przeszkodził w tych obchodach i maksymalnie utrudnił papieżowi jego wizytę.

   Polubienie

 11. podrzucam jeszcze „oficjalny” filmik z rozpoczecia prac – zmontowany i opublikwany jeszcze tego samego dnia, wydaje sie to dzialaniem celowym , bo pojawilo sie na YT wlasnie z zamierzona data…

  to niby taki „policzek” wymierzony Bogu, zastanawiam sie tylko po co to wszystko, po co te gierki i rytualy, tego nie potrafie jakos sobie na zdrowy rozum wtlumaczyc, w przeciwienstwie do powolnego unicestwiania rodzaju ludzkiego, ale to tez jest na krotka mete , bo co taki demonik moze w starciu z Wszechmogącym Bogiem 🙂

  Jakim trzeba byc glupim demonem, zeby wierzyc w to, ze Stworcy Wszechrzeczy mozna wyrządzić jakakolwiek krzywde …

  Polubienie

   1. dziekuje za odpowiedz, rozumiem zasady to zasady, ja dobrej wiedzy Biblijnej nie mam dla mnie wszystko to nowosc / najwazniejszy dla mnie jest kontakt z Bogiem/, kazdy z nas ma jakies zadanie od Boga, Ty otwierasz oczy na prawde Biblijna i niezafalszowane Slowo Boze, ja mam inne zadanie, walcze o prawde kazdego dnia i nie jest to latwa walka, sadze jednak, nie ja jedna, ze zblizamy sie do konca i zazartowalabym , ze moze wczesniej spotkamy sie w Nowym Królestwie niz ja sie wdroze w tego FB 😉 i tam pogadamy jak tu pomoc Bogu naprawiac swiat…. Prosze Boga o to kazdego dnia, zeby przyspieszyl wydarzenia , bo ten swiat tak bardzo ludzi krzywdzi i upadla, ale jak widac wydarzenia przyspieszyly i bedzie co ma byc, najwazniejsze to przekonac do Boga i pomoc sie odnalezc i przewartosciowac myslenie jak najwiekszej liczbie ludzi, pokrzyzowac tym samym szyki szatanowi.

    wlasnie czytalam o rogatym Mojzeszu, ktos sie „napracowal”, zeby stworzyc w swoim umysle taka teorie hahahaha, mnie sie skojarzylo z promieniami tak jak u swietego odchodzacymi z glowy… rogi wygladaja nieco inaczej

    Polubienie

   2. polecam interesujaca analize nowego utworu Katy Perry – RISE w obliczu nadchodzacych wydarzen Czasow Ostatecznych w tym Olimpiady , w mojej ocenie jest to dobitna zapowiedz dzialan zwiazanych z antychrystem, jest to pierwszy utwor Katy po dlugiej przerwie, ponad to jest to czolowa marionetka Illuminatow, dlatego przypadl jej dosc znaczacy, a moze nawet najwazniejszy dla Illuminatow utwor, ktory jest niczym innym jak MANIFESTACJĄ…
    Muzyka i teledyski sa czesto spychane na drugi plan, poniewaz najwazniejsze jest tu Słowo Boze, ja natomiast z braku wiedzy Biblijnej /tutaj zdaje sie na osoby bardziej natchnione i powolane do tego/ mam okazje wylapywac co nieco miedzy wierszami, dlatego w moim odczuciu wiele rzeczy i wskazowek dot. przyszlych wydarzen jest „zakamuflowanych” w muzyce i przemysle rozrywkowym, a nawet w zwyklej reklamie …

    Polubienie

   3. Tak, to prawda! „Artyści” na usługach elit przemycają w swej „twórczości” wiele informacji podprogowych, które ukazują ich rzeczywiste wizje przyszłości i wydarzeń jakie mogą wkrótce się wydarzyć, choć jako materiały pochodzące od satanistów, należy być przy nich ostrożnym.

    Polubienie

 12. wylapalam jeszcze „utwor” Drake Summer SIXTEEN” ewidentnie wpisana jest w niego zapowiedz krwawego lata , bo wlasnie widzimy na zalaczonych medialnych obrazach co sie dzieje:

  „Looking for revenge
  All summer sixteen
  All summer sixteen
  Playing dirty not clean
  Out in front of Four Seasons
  Looking like a damn football team
  All repping one thing
  Looking for revenge”

  http://genius.com/Drake-summer-sixteen-lyrics

  tutaj w podobnym tonie ciekawe ujecie satanistycznego kultu siodemki i obecnych wydarzen

  nie kazdy zdaje sobie sprawe , ze oprocz znaku bestii liczby nie maja negatywnego znaczenia, to na liczbach, matematycznym porzadku opiera sie caly nasz swiat fizyczny, godziny, dni, pory roku, nasze DNA, wszystko, wiec liczba sama w sobie nie moze byc czyms niegatywnym, kult 33ki czy 7ki , ktora jest liczba Boga, mamy nawet przekazy w Biblii jest niczym innym jak „przejeciem” tych liczb przez satanistow i ukazanie ich w negatywnym, satanistycznym swetle to samo co zrobili z krzyzem, nadajac mu negatywne znaczenie odwracajac go do gory nogami, a 33ke liczbe Chrystusa, adoptujac na najwyzszy stopien masonski – to poigrywanie z Bogiem , nic innego

  jesli chodzi o analize numerologiczna dat SDM to przypada tam jedna 7ka

  Polubienie

 13. Witam,

  Magiczny papcio nie pasował mi od samego początku swej działalności, chciałem tylko jako ciekawostkę zamieścić post, jaki dziś znalazłem na fejsie od człowieka który bodajże wczoraj lub przedwczoraj odszedł, opuszczając powlokę cielesną, a działał jako wojownik/żołnierz sił światła, oto co przekazał:

  Informacja od Maxa Spiersa z dzisiaj:

  Światowe Dni Młodzieży w Polsce będą odwróceniem uwagi od tego co będzie się naprawdę działo w Watykanie. Energia młodzieży, niewinności, żarliwości płynącej z serca będzie neutralizowała zbrodnię, która się będzie działa w podziemiach Watykanu z wykorzystaniem dzieci.
  Odbędzie się tam jeden z większych rytuałów poświęcenia dzieci w ofierze.
  Data tego wydarzenia jest wybrana dawno temu i dokładnie przemyślana pod kontem numerologicznym.
  Tam się będzie działa jedna z większych zbrodni. Uwaga całego świata, mediów i ludzi będzie zaś zwrócona na wydarzenia Światowych Dni Młodzieży.
  Ta informacja jest przekazana po to abyśmy my ludzie świadomi, trzymali swoją energię na wysokim poziomie, aby nie dać się wciągnąć w negatywne fale nienawiści, złości.
  Tylko energią wysokich wibracji, światła, świadomością i energią miłości zło zostanie zwyciężone.
  Ważne jest abyśmy nauczyli się czerpać informacje ze Źródła, żebyśmy się nauczyli tego połączenia.
  Istotne jest też, abyśmy my jako ludzie zdali sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy oddzieleni, że to może dotyczyć nas wszystkich. Żebyśmy organizowali spotkania medytacyjne w konkretnej intencji, aby wznosić poziom energii i w ten sposób będziemy przeciwdziałać temu co się dzieje.

  Ta informacja jest od Maxa i kolejne informacje od niego przekazywane w przyszłości.
  To że nie korzysta już z tej powłoki fizycznej w jakiej go widzieliśmy nie oznacza, że zaprzestał swojego zadania. Mamy być szczęśliwi pomimo, że odszedł, on jest szczęśliwy, wrócił do rodziny i jest nadal z nami.

  To tyle pozdrawiam Ivo

  Polubienie

  1. To ciekawe, ze w podobnym czasie zwrocilismy uwage na jego smierc. Nie szlabym jednak w kierunku wojny miedzygalaktycznej, bo kosmosu i obcych nie ma , sa za to upadle Anioły – demony, pod , ktorych wplywem byl ten biedny czlowiek, a potem probowal sie wyrwac z ich rak. Ewidentnie w jego wypowiedziach, jest przestroga miajaca zwiazek z czasami ostatecznymi i antychrystem, w moim odczuciu, mozna przypuszczac, ze jest to dzialanie Boga, mial on jednak „wyprany mozg” sam podkreslal, ze byl krolikiem doswiadczlnym masonerii , wiec prawdy trzeba szukac miedzy wierszami, ale nie moge sie oprzec wrazeniu, ze smierc jego to istotne wydarzenie , majace zwiazek z tym co rychło nastapi. Ten „niby” przekaz po jego smierci rowniez daje do myslenia, rowniez widze tu dzialanie Boga i Aniołów. Wazne jest to, zeby odniesc to do Biblii, umiec na to patrzec przez pryzmat czasow ostatecznych. To, ze wierzyl w Atlantyde, nie znaczy , ze Atlantyda istniala, sam podkreslal, ze mial wiele osobowsci, zwroc uwage na to co powiedzial w wywiadzie – SITCHIN , autor teorii, ktora ma siwat odwrocic od Boga, a nakierowac na obcych , byl zwyklym satanista, a on byl tego swiadkiem, swiadkiem rytualow, ktorych dopuszczal sie Sitchin

   Polubienie

 14. Widzę i oczom nie wierzę … Jak to czytam . Kazdy człowiek ma prawo do wiary ! i ma prawo jeździć na każde imprezy religijne… Śmieszne jest to jak widzę , że ludzie piszący negatywne komentarze ogłaszają się za znawców Pisma Św . Przyjeżdża Papież a tu pustki.. I nagle komentarz mediów … nikt nie przyjechał na ŚDM nasze państwo ogłosiło się jako ateistyczne . pitu pitu pierdu pierdu … Pozdrawiam wierzących ateistów . Ja jadę na ŚDM i udało mi się namówić jeszcze kilkanaście osób . Łącznie z naszą paczką uważamy że będzie to niesamowite przeżycie. Skoro autor artykułu tak walczy z religią to proponuję mu aby zaczął walczyć z Islamem 🙂 Jaki będzie kolejny artykuł? STOP INTRONIZACJI? Na szczęście będzie w listopadzie . Pozdrawiamy autora artykułu .. i będzięmy się modlic za jego duszę! Z Panem Bogiem 🙂

  Polubienie

  1. Cześć mój imienniku 🙂

   Ależ czy ja walczę z wiarą w Boga?
   Widzisz, w przeciwieństwie do Ciebie znam Słowo Boże i naszym jedynym Nauczycielem i Przewodnikiem jest Jezus Chrystus. To Jego głosu i nauk powinniśmy słuchać, a nie głosu ślepych przywódców religijnych, na dodatek takich, którzy szydzą z naszego Pana i zachęcają do łamania Przykazań, jak np. aprobata homoseksualizmu, który jest w oczach Boga obrzydliwością.

   Nie obchodzą mnie komemtarze kłamliwych mediów, ani opinia ludzi na ten temat, ale obchodzi mnie zdanie Boga, a papiestwo i kościół rzymski są Jego największym wrogiem.

   Drogi przyjacielu. Zarzuty i oskarżenia wobec papieża, oraz innych osobistości na wysokich szczeblach wladzy nie wzięły się z nikąd i są jawne, tak samo jak tysiące, albo i dziesiątki tysięcy ofiar, które złożyły w tej sprawie zeznania i ukazały dowody.

   Zacznij więc patrzeć oczyma i wierzyć, ponieważ możesz być niemiło zaskoczony.
   Mam nadzieję, że podczas ŚDM nie dojdzie do żadnej „fałszywej flagi” i żaden zamachowiec nie zrobi tam krzywdy moim rodakom pochłoniętym duchowym nierządem.

   Z islamem walczyć nie muszę, ponieważ każdy rozumny człowiek sam może dostrzec, czym on jest. Jesteśmy w Polsce, a Polacy tkwią w szponach katolicyzmu..trzeba rodaków uświadamiać, by nawrócili się do Boga, zamiast służyć bałwanom.

   „STOP INTRONIZACJI”?? Jeśli chodzi o intronizację demona Astarte – „Królowej Niebios”, czyli Maryji, to pomyślę nad tym i prawdopodobnie coś zorganizuję 🙂

   Jeśli chodzi o Pana Jezusa, to Bóg już dał Mu tron władzy i żaden człowiek, czy religijny obrzęd nie ma tu jakiegokolwiek znaczenia.

   TO BÓG USTALA ZASADY, A NIE LUDZIE.

   Pozdrawiam również!
   Z Bogiem 🙂

   Polubienie

  2. dzięki Bogu, że są jeszcze ludzie normalnie myślący , dziękuję za fajny komentarz , bo już zwątpiłam . A najwięcej to mnie wpienia : MY POLACY ! pępek świata ha ha

   Polubienie

 15. Przytoczę wypowiedziane słowa kolegi Bogdana Białka „Ambasadora” Izraela w Kielcach z dnia 28-29. 09. 2013r. w Gazecie wyborczej.,,,”że nawet kościół uda mu się odmienić…” i papież Franciszek odmienia kościół… .

  Polubienie

 16. Pozwolę sobie ujac to w komentarzu, choc wolałabym wkleić to info gdzies na forum. Sprawa jest przedziwna bo zginal czlowiek, ktory w ponizszym wywiadzie obnazył wiele tajemnic masonerii w tym dal przyklady mordow rytualnych z 2016 roku, m.in Princa w dzien urodzin Elzbiety, ten czlowiek zginal wczoraj pod Warszawą, byl z wizyta u polskich przyjaciol, a wywiadu udzielil dla PorozmawiajmyTV niespelna 2 miesiace temu!!!
  Byl to Max Spiers znany jako supersoldier – czy dokonano na nim mordu rytualnego?

  Polubienie

 17. franciszek zostal zidentyfikowny jako antychryst /to sa ostatnie newsy/, jego intronizacja bedzie najprawdopodobniej podczas dni mlodziezy, w powyzszym przekazie Spiersa moze byc sporo prawdy bo rytual moze odbyc sie w watykanie, w ukryciu, ale bedzie on polaczony z jego pobytem w Polsce. Dlaczego teraz , dlatego podczas dni mlodziezy w Polsce? Bo tu mieszka najwiecej Słowian, te „baranki” i inne ze swiata /czyli z 12 pokolen Izraela, ktory jest rozproszony po ziemi/ tlumnie przybeda czcic antychrysta, czy nie moglo zlozyc sie lepiej dla … nasienia węża? /raczej sie nie zlozylo, bo zawsze dzialaja wg planu/ Ale i dla nas bo zbliza sie czas naszego wybawienia, niewiele czasu juz nam zostalo, trzymajcie sie , prosmy naszego jedynego Boga o łaske dla nas i rychłe przyjscie Jego Królestwa.

  Polubienie

 18. prosze zwroccie uwage na plecaki SDM nie dosc , ze do zdjecia ulozono je w 666 /to jest oficjalne zdjecie od organizatora czyli SDM, bo pojawia sie na wiekszosci prasowych grafik, sa specjalnie przygotowane w 3 kolorach, z pewnoscia na te okazje i do tych zdjec/ –
  http://krakow.wyborcza.pl/krakow/56,35798,20423153,plecak-na-swiatowe-dni-mlodziezy,,6.html
  to juz wiemy z cala pewnoscia, ze zakamuflowana w logo jest wlasnie ta 6ka!!!

  Polubienie

   1. Prawdziwa religia może być tylko jedna

    Teza zwraca się najprzód przeciw indyferentyzmowi, który potrzebę religii wprawdzie uznaje, ale sądzi, że wszystkie religie są dobre. Moderniści również uważają każdą religię za dobrą, bo każda w danym okresie czasu zaspokaja duchowe potrzeby i aspiracje swych wyznawców. W miarę atoli zmiany potrzeb duszy zmienia się i prawda religijna, przeto religia nieodpowiadająca potrzebom duszy danej epoki jest już fałszywą i winna być przez inną zastąpiona, tym potrzebom czyniącą zadość. Inni wreszcie przyznają, że teoretycznie i obiektywnie jedna tylko religia jest prawdziwą, ale zarazem twierdzą, że jest rzeczą niemożliwą fałszywą religię od prawdziwej odróżnić, przeto praktycznie wszystkie religie są dobre.

    a) Ta oczywiście religia jest prawdziwą, która o Bogu, o naszym stosunku do Boga, o naszych obowiązkach względem Niego obiektywną prawdę głosi. Religia, która o tych sprawach mówi nieprawdę lub miesza prawdę z nieprawdą jest fałszywą. Religia taka nie może być dobrą, bo fałsz jest moralnym złem, a tylko prawda jest dobrem. Może ktoś subiektywnie, w dobrej wierze, uważać religię fałszywą za prawdziwą, ale ta mimo to jest obiektywnie fałszywą i złą. Nam się rozchodzi o religię obiektywnie prawdziwą.

    b) Religia może być naturalną i nadprzyrodzoną. Naturalna jedna tylko może być prawdziwa, bo ta obejmuje te obowiązki, które płyną ze stosunku natury ludzkiej do Boga, a ten stosunek, przynajmniej w istotnych rzeczach, zawsze jest jednaki jak jednaką jest natura ludzka. Religia nadprzyrodzona opiera się na objawieniu Bożym. Objawienie albo było dane dla całego rodu ludzkiego a wtedy religia objawiona obowiązuje wszystkich ludzi i oczywiście jedna tylko może być prawdziwą; albo była dana dla pewnego narodu jak np. religia żydowska, a wtedy tylko ten naród obowiązywała i mógł Bóg inną, czy to dla innego narodu, czy dla całej ludzkości objawić. Gdy mówimy, że religia objawiona jedna tylko może być prawdziwą, rozumiemy naturalnie religię objawioną dla całej ludzkości.

    Religię prawdziwą można odróżnić od religii fałszywej przez odpowiednie kryteria prawdy, jak to w swoim miejscu wykażemy.

    –––––––––––

    Ks. Dr. M. Sieniatycki, Prof. Uniw. Jagiell. w Krakowie, Apologetyka czyli dogmatyka fundamentalna. Kraków 1932. NAKŁADEM AUTORA, s. 7. (1)

    Polubione przez 1 osoba

   2. Sprawa jest prosta i nie potrzeba tak zawiłych tłumaczeń.
    Ani Bóg, ani Jego Syn Chrystus religii nie stworzyli. Bóg nadał Prawo najpierw narodowi Izraelskiemu, co do którego poprzysiągł, że będzie mu przewodził, a następnie po wielu wiekach intryg Izraelitów, którzy odwrócili się od Boga, posłał im Mesjasza – Chrystusa, który dał samym Izraelitom, jak i całej ludzkości nauki oparte na Prawie Bożym, według których powinien postępować każdy człowiek chcący dostąpić życia wiecznego w Królestwie Bożym tutaj na ziemi.

    Aby je uzyskać należy przestrzegać 10 Przykazań i stosować zalecenia Chrystusa, który w prosty sposób wyjaśnił jak należy postępować według Prawa Bożego.
    I tego dokonać może samodzielnie każdy człowiek dobrej woli i nie potrzeba ślepych przewodników w postaci odstępczych religii, oraz ich kłamliwych przywódców religijnych.

    Jezus przed nimi ostrzegał i mówił, że wielu przyjdzie w Jego imieniu i wielu zwiodą.

    Jedyną drogą do Boga jest właśnie słowo dane od Niego przez Jezusa..tylko Chrystus jest Drogą, Prawdą i Życiem.

    Pozdrawiam!

    Polubione przez 1 osoba

   3. Jezuici nie są katolikami osobo pod nickiem NOWA. Najlepszym przykładem niech będzie Malachi Martin, który był jezuitą i odszedł z wiadomych sobie powodów. Napisał nawet na ten temat książkę (9 w kolejności) http://www.ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_Za.html?P1=23010006&P2=Malachi%20Martin Dlatego też pan Bergoglio, nie jest ani papieżem ani katolikiem, taka prawda!!! Prawdziwy papież jest na wygnaniu czyli nieznany światu co potwierdza objawienie Matki Bożej w La Sallete. Jak Bóg da, w następnych postach postaram się to udowodnić.

    Polubione przez 1 osoba

 19. Nie wierzę w to co zobaczyłam. Dlaczego zawsze jak ktoś chce zrobić coś dobrego ludzie to podważają. Może zastanowicie się jak cudowna jest akcja zrzeszania ludzi wierzacych. Ludzi, którzy chcą miłować, którzy dzięki takim spotkaniom będą mieli jeszcze więcej odwagi i miłości dla innych. Może niektórzy się podczas tych dni nawrócą, co da kolejną możliwość do zaistnienia dobra. Dlaczego zawsze szukać złych rzeczy zamiast dobrych…???

  Polubienie

  1. Dlatego droga Pani, że papież Bergogilio jest wilkiem w owczej skórze, międzynarodowym zbrodniarzem oskarżonym przez „Międzynarodowy Trybunał do spraw Przestępstw Kościoła i Państwa” (ITCCS – http://www.itccs.org) o zbrodnie przeciwko ludzkości, mordy rytualne i handel dziećmi.

   To nie są wymysły, tylko prawdziwe oskarżenia postawione przez międzynarodowe organy śledcze!!

   Ponadto jakim przewodnikiem jest Franciszek??
   Aprobuje zboczenia, jak zakazany przez Boga homoseksualizm.
   Wywyższa morderczy Islam ponad wartości chrześcijańskie.
   Odmienia nauki dane przez Chrystusa i jawnie z niego kpi namawiając wiernych do łamania Przykazań.

   Papież jest sługą szatana i odgrywa rolę wielkiego zwodziciela i apostaty..jego miejsce jest w więzieniu.

   Proszę się zbudzić i nawrócić do Bożych nauk, zamiast ślepo podążać za ślepymi przewodnikami.

   Jeden jest nasz Nauczyciel – Jezus Chrystus!

   Polubienie

  2. szukanie czystej wody w zatrutej rzece jest naiwnością, tam nie ma miejsca na czystą wodę
   lepiej pić z czystej studni
   można spotykać się gdziekolwiek indziej
   prawdziwe spotkanie jest możliwe tylko poza zgiełkiem tłumów

   Polubienie

 20. Pingback: osyrys6@gmail.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s